999 rezultate për

bien

Kot i bien në qafë, kjo foto e Luanës së vogël zbulon shumë për bukurinë e moderatores (FOTO LAJM) Luana është një ndër vajzat shqiptare që tregon vazhdimisht se e ka arritur suksesin me shumë punë. Moderatorja ka fi
Artan Hoxha nxjerr videon: Lefter Alla i Bulqizës filmohet duke thithur kokainë Ashtu sië ishte paralajmëruar, gazetari i Abc Neës Artan Hoxha ka publikuar videon e kryebashkiakut të Bulqizës Lefter A
Si të kombinoni mermerin në ambientet e brendshme Me kalimin e viteve apo stinëve, ndryshojnë dhe trendet. Me veshjet e kemi më të lehtë, por kur trajtojmë ambientin e sh
Artan Hoxha zbardh videon: Një kryebashkiak nga veriu duke pirë drogë (VIDEO) Pak javë më parë, në emisionin Opinion gazetari Artan Hoxha deklaroi se dispononte një video për një kryetar bashkie.
Artan Hoxha bën deklaratën e fortë: Kam videon ku kryetari i bashkisë pi drogë! Artan Hoxha ka bërë një deklaratë të fortë sonte në studion e "Opinion". Hoxha ka deklaruar hapur se disponon një vid
Finalizohet marrëveshja, Rrahmani ndodhet në ambientet e klubit të ri Amir Rrahmani do të vijojë karrierën tek Napolit. Mbrojtësi shqiptar së bashku me agjentin e tij, Adrian Aliaj, mëngj
Çfarë do të ndodhë në qiell kur të shfaqet hëna e parë e plotë për 2020-tën Hëna e parë e plotë e vitit 2020 do të shoqërohet me një eklips dhe me yje që bien. Ky do të jetë qielli i janarit, që d
Arsyeja pse burrrave u bien flokët më herët sesa gratë është kjo Burrat kanë të ngjarë t’i humbasin flokët më shumë sesa gratë kur plaken. Kjo ndodh sepse testosteroni i burrave ka një
Milani pranë transferimit të talentit të Barçës Milani kërkon të bëjë përforcimet e nevojshme gjatë merkatos së janarit. Pas zyrtarizimit të Zlatan Ibrahimovic, emri
Isa Mustafa: U befasuam nga VV, të gjitha marrëveshjet bien në ujë Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se kjo ka qenë befasi dhe askush nga partia e tij nuk e ka ditur e as nuk ka pr
Kanadaja shkundet nga tërmete Një tërmet me magnitudë 6.2 të shkallës Richter ka goditur pak më parë bregun Perëndimor të Kanadasë. Nga të dhënat p
Rëndohet bilanci në Patos, shkon në dy numri i viktimave Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Patos, duke përfunduar në tragjedi. Sipas njoftimit të p
Shkëmbim zjarri mes dy palëve, një viktimë në Patos Pak minuta më parë një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Patos të Fierit. Si pasojë, një shtetas ka mbetur i vrarë dhe ës
Banorët bien dakord për heqjen e depozitave të ujit por kanë vetëm një kusht (VIDEO) Pas vendimit të Bashkisë së Tiranës për të hequr depozitat e ujit nga tarracat e pallateve, qytetarët bien dakord, por a
Çfarë duhet të bëni nëse iu bien qerpikët Shumë njerëz vuajnë nga rënia e qerpikëve. Kur qerpikëve bien, lëkura e sipërme ose e poshtme e qepallës bie mbi vetë
Shkon për të vjedhur, hajdutit i bien pantallonat (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar një hajdut i cili me motor ndalon pranë një banese për të vjedhur një pako të lënë para
Këto janë 5 shenjat e zodiakut që bien në dashuri me shikim të parë Njerëzit bien në dashuri në mënyra të ndryshme, sepse disa dashurojnë me shikim të parë e të tjerë marrin më shumë kohë.
VLORË/ 3 të rinj bien në pranga, vodhën sende me vlerë në 2 banesa Policia e Vlorës ka arrestuar 3 të rinj të cilët akuzohen për një sërë vjedhjesh të kryera në qytetin e Vlorës. Sipa
Kejvina Kthella sulmon policinë: Të bien në qafë kot! (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella, velinë në një emision televiziv, dhe tashmë modele rezultoi se kishte kontakte të shumta, telefonata e
Ndryshimet në Nations League, Shqipëria dhe Kosova mund të bien në të njëjtën ligë Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA ka ndryshuar formatin e Ligës së Kombeve për sezonin e ardhshëm. Së fun