999 rezultate për

bien

Rama e Basha bien në një mendje për koronavirusin, asnjëri nuk pranon të bëjë testin! Në një kohë që Shqipëria ka kaluar 250 të prekur nga COVID-19, dy liderat politikë në vend, Rama dhe Basha kanë deklarua
Qendrat estetike janë mbyllur, Taynës i bien qerpikët: Më ka mbetur vetëm një (VIDEO) Për shkak të parandalimit të përhapjes së koronavirusit, janë mbyllur të gjitha lokalet, përfshirë edhe qendrat estetike
Te Juventusi bien të gjithë dakord për uljen e pagave, "bardhezinjtë" përfitojnë 90 milion euro Fjalët kanë mbaruar te Juventusi, sot është vendosur gjithcka përsa i përket uljes së pagave të trajnerit dhe lojtarëve
Bundesliga merr masa për krizën, lojtarët Bayernit bien dakord ti ulen pagat Bundesliga Gjermane është e para ligë që ka filluar zyrtarisht marrjen e masave ekonomike ndaj krizës së shkaktuar nga k
Chiara Ferragni tregon ambientet e spitalit të ndërtuar me donacionet e mbledhura (VIDEO) Dy javë më parë Chiara Ferragni dhe Fedez hapën një numër llogarie në GoFundMe, që theu rekord duke grumbulluar 1 milion
Si të kujdesen të moshuarit dhe të sëmurët, ISHP jep disa këshilla Instituti i Shëndetit Publik (ISHP) ka publikuar disa masa, se si duhet të kujdesemi për të moshuarit dhe fëmijët, në si
Një tjetër i prekur transportohet tek Infektivi, ngrihen çadrat tek Urgjenca e QSUT (FOTO LAJM) Një tjetër i prekur nga koronavirusi është transportuar në Spitalin Infektiv në QSUT. Dyshohet se personi duket i gji
Rama pranon hapur se ekonomia shqiptare se përballon dot COVID-19: Shtrëngoni dhëmbët! Kryeministri Edi Rama ka dalë në deklaratë për mediat për të folur në lidhje me zhvillimet e fundit në vend për virusin
Meditim: Maska qe bien dhe maska qe vihen! Prof. Lisen BASHKURTI Cdo e keqe ka dy ane. Edhe pandemia e coronavirusit na e solli nje te mire dhe nje te keqe: na
10 të prekur në Shqipëri, Rama: Do të mbyllim klubet, palestrat dhe ambientet e mbyllura Kryeministri Edi Rama ka deklaruar masat e reja të marra nga qeveria për të parandaluar, përhapjen e koronaviruisit, COV
Jemi pranverë, ide si të gjallëroni ambientin e shtëpisë suaj këtë sezon Duke qenë se jemi në pranverë, bashkë me ne edhe shtëpia ka nevoje të marrë ajër pranveror. Më poshtë ju sjellim tre
Helmimi i nxënësve në Fier, shkon në 3 numri i të rinjve të proceduar Shkon në tre numri i të rinjve të proceduar, të dyshuar si përgjegjës për helmimin e nxënësve gjatë tre ditëve të fundit
Vazhdon kaosi në gjimnazin në Fier, një tjetër nxënëse përfundon në urgjencë Vetëm një ditë pasi mbi 60 nxënës përfunduan në urgjencë pasi u helmuan në ambientet e gjimnazit, sërish sot një vajzë k
Mos u stresoni më çdo mëngjes! 6 mënyra si të visheni shpejt për në zyrë (FOTO LAJM) Është e vërtetuar se njerëzit më shumë kalojnë kohë në punë se sa duke u argëtuar. Prandaj, kjo është një arsye më sh
I dënuari vetëvaret në burgun e Peqinit Një i dënuar i ka dhënë fund jetës në burgun e Peqinit. Mësohet se Fatmir Veliu, 40- vjeç është vetëvarur në ambiente
Si në filma! Të izoluar nga Koronavirusi, të rinjtë bien në dashuri me njeri-tjetrin (FOTO LAJM) Në një histori që tingëllon si në filma Savintseva dhe Parfenovich, të dy 18 vjeç, u takuan ndërsa, prisnin avionin e t
"Shfryhet" SPAK-u: Bien akuzat për grupin "Bajri", do gjykohen për ndërtim pa leje Gjykata e Posaçme Antikorrupsion ka kthyer dosjen Bajri në Prokurorinë e Shkodrës pasi ka konstatuar se nuk është kompet
Mos u stresoni më çdo mëngjes! 6 mënyra si të visheni shpejt për në zyrë (FOTO LAJM) Është e vërtetuar se njerëzit më shumë kalojnë kohë në punë se sa duke u argëtuar. Prandaj, kjo është një arsye më sh
Kurti e Limaj shihen bashkë në ambientet e Kuvendit, çfarë diskutuan? Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe ai i Nismës, Fatmir Limaj gjatë ditës janë parë bashkë në Kuvendin e Kosovës.
Shtëpi magjike në natyrë, ofrojnë pamje mahnitëse (FOTO LAJM) Arkitekti moskovit, Alexander Nerovnya, është i njohur për projektet atraktive ku objektet e stilit minimal janë vendosu