999 rezultate për

bien

Shifra shpresëdhënëse nga Itali: Bien ndjeshëm viktimat dhe të prekurit nga COVID-19 Në 24 orët e fundit në Itali janë konfirmuar 177 raste të reja, ndërsa 88 pacientë kanë humbur jetën. Numri i viktima
Nëse nuk respektohen masat anti-koronavirus, ekipet bien nga kategoria, plani drastik i federatës italiane Federata Italiane e Futbollit raportohet se po planifikon që të bëjë një propozim drastik, duke zbritur një kategori më
Presiendeti i UEFA-s: Çmimet e futbollistëve do të bien Edhe Ceferin beson çmimet e futbollistëve do të bien. 100, milionë, 200 milionë, madje ka shkuar deri në 222 milionë
Shpresojmë mos t'ju bien në dorë kurrë, dizanjet më të "çmendura" në botë (FOTO LAJM) Shpresojmë që kurrë mos të jeni fëlliqur në këtë mënyrë që kanë bërë dizanjerët që do të gjeni në këtë artikull. Janë
Teatri u prish, por nuk janë gati as lekët dhe as projekti final i të riut Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj një ditë pas shembjes së Teatrit Kombëtar ka zbuluar detaje nga projekti i
Tirana bëhet gati për rinisje, dezinfekton ambientet e stadiumit (VIDEO) Pas dritës jeshile të marr nga Ministria e Shëndetësisë, klubet shqiptare të futbollit po bëjnë përgatitjet e fundit për
Paralajmërojnë rezistencë, artistët kalojnë natën në ambientet e Teatrit Kombëtar Pas miratimit të vendimit të Këshillit Bashkiak një ditë më parë për shembjen e godinave të Teatrit Kombëtar, artistët d
David Beckhan po i bien flokët dhe fotot e tij po bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) David Beckham po i humbet flokët e tij. Në një lajm të 2018-ës u aludua se i kishte mbjellë, duke qenë se i kishte t
Balla kërkon dënimin e deputetëve që nuk mbajnë maska: Po na rrezikohet jeta! "Sigurisht, kjo gjë më rrezikon mua, por rrezikon edhe atë që kalon pranë meje, sepse ne nuk dimë se cili nga ne mund të
"Shi gjaku apo qumësht makiatoje", gjërat më të çuditshme që kanë rënë ndonjëherë nga qielli Nëse mendoni që veshët ju kanë dëgjuar mjaftueshëm kuriozitete kohët e fundit, përgatituni për t’u habitur sërish. Si
Lehtësime të reja, Manastirliu tregon kur hapen çerdhet dhe kopshtet Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në një dalje për mediat ka zbuluar lehtësimet e mëtejshme për bizneset, nga
TRAGJEDI/ Vetëm në shtëpi, dy vëllezërit e mitur bien nga kati i 11 i pallatit ku jetonin Një ngjarje e tragjike ka ndodhur në Rusi. Dy vëllezër të mitur kanë ndërruar jetë pasi kanë rënë nga pallati. Vëllez
Këto janë 5 shenjat e zodiakut që bien në dashuri me shikim të parë Njerëzit bien në dashuri në mënyra të ndryshme, sepse disa dashurojnë me shikim të parë e të tjerë marrin më shumë kohë.
Pipero "pro" rifillimit të Kategorisë Superiore: Futbolli luhet në ambient të hapur Mjeku i njohur Pëllumb Pipero ka folur për rikthimin e futbollit në Kategorinë Superiore. Gjatë një interviste nga Vl
Pipero: Studentët me maskë kur të kthehen në auditor Mjeku infeksionit ka rekomanduar se maska duhet të mbahet në ambiente publike, por nuk është e nevojshme të mbahet në rr
"Të dija thjesht s*ksi", Rudina Dembacaj filmon Markun në ambientet e shtëpisë (VIDEO) Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë nisur bashkëjetesën dhe këtë periudhë në karantinë, artistja e ka quajtur si një mu
Sot do të lënë ambientet e QKUK katër persona të shëruar me koronavirus Të mërkurën do të lirohen katër persona të cilët kanë qenë të shtrirë në Klinikën Infektive me koronavirus. Sipas rap
Jemi pranverë, ide si të gjallëroni ambientin e shtëpisë suaj këtë sezon Duke qenë se jemi në pranverë, bashkë me ne edhe shtëpia ka nevoje të marrë ajër pranveror. Më poshtë ju sjellim tre
Kriza financiare nga koronavirusi, bien ndjeshëm vlerat e futbollistëve (FOTO LAJM) Kriza financiare në futboll për shkak të emergjencës së koronavirusit ka patur efekt të menjëhershëm edhe te vlerat e fu
Marrëveshje me shumë para, ministrat e BE-së nuk bien dakord Ministrat e Financave të Bashkimit Evropian nuk arritën të pajtohen për një plan ekonomik të ndihmës për vendet e goditu