999 rezultate për

bien

Palët bien dakord, kur do të mblidhet Këshilli Politik Pas ftesës së përfaqësuesit të PS Damian Gjiknurit, opozita jashtëparlamentare shprehu dakordësinë për t’u mbledhur në t
Ligjet vetëm për popullin, si shkuan në Kuvend pa maska Rama me shokë Ditën e sotme Parlamenti zhvilloi sot seancën e Kuvendit, por ajo që u vu re është fakti se edhe pse ambient i mbyllur n
Kini kujdes! Kaq kushton gjoba nëse kapeni pa maskë në ambiente të mbyllura Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka marrë vendimin që maskat dhe barrierat mbrojtëse të bëhen të detyrueshme
Merret vendimi: Maska, e detyrueshme në ambientet e mbyllura Ministrja e Shëndetësirë Ogerta Manastirliu ka dalë në një deklaratë për shtyp ku ka treguar zyrtarisht vendimin për mba
Manastirliu: Nga sot maskat janë të detyrueshme në ambientet e mbyllura Ministrja Manastirliu u ka bërë apel të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat, për të kufizuar përhapjen e COVID19.
Britanikët nuk zënë mend, vazhdojnë të dynden në festa të shthurura (FOTO LAM) Nga raportimet e fundit në Britaninë e Madhe mësohet se kanë humbur jetën 148 persona nga Covid-19, por kjo nuk i ka pen
Njihuni me 5 shenjat e horoskopit që bien në dashuri me shikim të parë Këtë e ka dashuria, është një fuqi që na bënë të prekshëm ndaj emocioneve që nuk i kemi përjetuar më parë. Të biem në
Plas sherri, 52-vjeçari godet me grushte drejtorin e bankës Policia e Beratit ka arrestuar një 52-vjeçar pasi ka goditur me grushte drejtorin e një banke brenda në ambientet e punë
Masa ekstreme në Beograd pas rasteve të shtuara të Covid-19 Serbia ka marrë masa te jashtëzakonshme për të parandaluar përhapjen e koronavirusit në Beograd pasi vendi po përballet
Testo inteligjencën, cila nga vajzat po stërvitet gabim në palestër? (FOTO LAJM) Testet janë padyshim një mënyrë e zgjuar për të kaluar kohën dhe për të vënë trurin në punë. Fillojmë? Shikoni me vëm
Psikologët tregojnë 3 mënyrat që ndihmojnë fëmijët të bien në gjumë lehtësisht 30% deri në 40% e fëmijëve kanë probleme me të fjeturit, sipas Studimit të Gjumit të Fëmijëve në Këln. Kështu që fjetja
Bien çmimet e veturave me naft në Gjermani, kushtojnë deri në 1000 euro Në Gjermani ka rënë dukshëm çmimi i veturave me lëndë djegëse naftë. Kjo ndodhi pasi që shteti ka vendosur që nga vje
Infektohet me koronavirus 32 vjeçari në Përrenjas Një 32-vjeçar nga Përrenjasi ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. I riu, dyshohet jetë infektuar si pasojë e kont
Shpresojmë mos t'ju bien në dorë kurrë, dizanjet më të "çmendura" në botë (FOTO LAJM) Shpresojmë që kurrë mos të jeni fëlliqur në këtë mënyrë që kanë bërë dizanjerët që do të gjeni në këtë artikull. Janë
Zbatoni këto kushte për të mbajtur në gjendje të mirë ushqimet Për të mbrojtur shëndetin tonë, është mirë të respektojmë disa rregulla sa i përket mbajtjes dhe përdorimit të ushqimeve
Pipero: Nuk është zbatuar protokolli, ç'ndodh nëse ekspozohesh në një ambient të infektuar (VIDEO) Mjeku i njohur Pëllumb Pipero i ftuar në ABC News foli për shtimin e rateve tw reja me koronavirus nw vend dherwndimin e
Dy fëmijë bien në një pus në Milloshevë, njëri nxirret i vdekur Dy fëmijë kanë rënë në një pus në fshatin Milloshevë. Deri më tani, njëri nga ta është nxjerrë pa shenja jete, kurse për
Shpërthen infeksioni nga Covid-19 në vend, preken 69 persona të tjerë Vijojnë të shtohen frikshëm personat e prekur nga koronavirusi në vendin tnë, ku në 24 orët e fundit janë shtuar 69 rast
Basha pëson humbjen e parë! Duka e konfirmon: Nuk garoj më në listat e PD! Opozita ka nisur përgatitjet për zgjedhjet e ardhshme dhe zgjedhjen e kandidatëve për deputëtë pas miratimit të Reformës
E teproi? Flaka Krelani vjen super joshëse në daljen e fundit (FOTO LAJM) Flaka Krelani përsëri ka postuar një fotosesion të ri me veshje provokative. Me fustanin e hapur ka treguar asetet e