999 rezultate për

bien

Shpresojmë mos t'ju bien në dorë kurrë, dizanjet më të "çmendura" në botë (FOTO LAJM) Shpresojmë që kurrë mos të jeni fëlliqur në këtë mënyrë që kanë bërë dizanjerët që do të gjeni në këtë artikull. Janë
Superkompjuteri parashikon fituesin e Premier League dhe ekipet që bien nga kategoria për sezonin 2020/2021 Manchester City është parashikuar të mposht rivalët e ashpër të Liverpoolit për të fituar titullin e Ligës Premier në se
Lulëzon sërish hashashi në Lazarat, bien në pranga dy shtetas me mbiemër Basha Rikthehet kultivimi i bimëve narkotike në Lazarat. Dy persona janë vënë në pranga nga policia, nën akuzë se kultivoni
Shenjat e horoskopit që bien në dashuri me shikim të parë Sipas astrologëve, shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë, bien në dashuri me shikim të parë. Dashi Shenja e
Zbulohen ministritë që do t'i drejtojë BDI Pas shpalljes së marrëveshjes për koalicionin qeveritar në Maqedoninë e Veriut janë mësuar dikasteret ministrore që do t
Hodhi foshnjen e sapolindur në kosh, arrestohet 32 vjeçarja Ditën e sotme u gjet e pajetë një foshnje në Tiranë, e hedhur në një kuti pranë koshave të plehrave. Fatkeqsisht, fos
E detyrueshme në ambiente të mbyllura, sa milionë euro do harxhohen për maska Maska është bërë sot një mjet i domosdoshëm që secili duhet ta mbajë me vete, për më tepër që është bërë e detyrueshme n
Kalo ngre shqetësimin: Prej muajsh nuk është vënë dorë në ambiente publike Mjeku infeksionit Tritan Kalo në rrjetin social “Facebook” ka reaguar për situatën e koronavirusit në vend, ndërsa bën e
Vendimi i SPAK, FNSH zbarkon në ambientet e Ora News (FOTO LAJM) Mesditën e sotme, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë hyrë në ambientet e Ora Neës dhe RTV Ora. FNSH zbarkoi pas seku
​Rritje e numrit të pacientëve në Greqi, maska e detyrueshme në ambiente të mbyllura Greqia do t’i bëjë të domosdoshëm maskat në të gjitha hapësirat e mbyllura publike dhe në hapësirat e hapura ku nuk mund
Palët bien dakord, pritet zyrtarizimi i marrëveshjes së Ibrahimovic me Milan Ibrahimovic do të vazhdojë qëndrimin te Milan. Zlatan Ibrahimovic pritet të zgjasë qëndrimin e tij në Milan, përkundë
Bien shifrat, sa raste pozitive dolën sot nga 500 testime COVID-19 Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 3 persona në Shqipëri për shkak të koronavirusit, ndërsa janë 79 raste pozitive ng
Rama: E kam mbajtur në distancë Lali Erin, ishallah s' ma ka lënë mua stafetën Ditën e djeshme, kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj, rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit. Lidhur me këtë lajm, ka r
ISHP vendos hapjen e pishinave Instituti i Shwndetiti Publik ka kërkuar hapjen e pishinave në ambiente të hapura. Bazuar në një urdhër të ISHP, pish
Ishte "tapë", kapet vlonjati që qëlloi me armë në ambientet e lokalit Policia e Vlorës ka arrestuar një 36 vjeçarar, i cili në gjendje të dehur, qëlloi me armë zjarri në ajër në ambientet e
Përfundon takimi Meta-Kim, presidenti e përcjell me buzëqeshje Pas një ore, ka përfunduar pas më shumë se 1 ore takimi mes ambasadores Yuri Kim me presidentin Ilir Meta. Ende nuk d
Rama mbledh strukturat e PS: Në ambient të hapur, por ngjitur me njëri-tjetrin Kryeministri Edi Rama ka nisur qe mengjesin e sotem nje takim me struktuart e Partise Socialiste te Vlores.rama PS Kr
Bien eksportet, Covid goditi rëndë ekonominë shqiptare Në Shqipëri pandemia e koronavirusit ka sjellë pasoja në ekonominë e vendit. Një pjesë e ndërmarrjeve që punojnë për eks
Palët bien dakord, kur do të mblidhet Këshilli Politik Pas ftesës së përfaqësuesit të PS Damian Gjiknurit, opozita jashtëparlamentare shprehu dakordësinë për t’u mbledhur në t
Ligjet vetëm për popullin, si shkuan në Kuvend pa maska Rama me shokë Ditën e sotme Parlamenti zhvilloi sot seancën e Kuvendit, por ajo që u vu re është fakti se edhe pse ambient i mbyllur n