999 rezultate për

bien

I bien Shqipërisë kryq e tërthorë me motorra, djemtë shqiptarë tregojnë aventurat Pasioni për motorrat është ndër më të bukurit, por edhe më të guximshmit. Për këtë kanë folur djemtë e grupit Enduro Alb
Superoperacioni ndërkombëtar: Bien në pranga 7 persona, mes tyre dhe shqiptarë Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin e një operacioni ndërkombëtarë në cilin morën pjesë 34 vende si dhe agjensitë
Hapja e lokaleve në ambiente të mbyllura, Manastirliu kujton rregullat Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka rikujtuar rregullat strikte për klientët dhe punonjësit tani që do hapen
Ju bien shumë flokët? Zbuloni arsyen pse kjo gjë ndodh këto muaj Nëse ju bien shumë flokët kur i krihni apo lani, mos u shqetësoni. Një studim i ri nga Revista Britanike e Dermatologjis
Lajme të mira: Bien ndjeshëm infektimet e COVID-19 në Shqipëri Dy pacientë kanë humbur jetën nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, një 62 vjeçar nga Kurbini dhe nj
Lajme të mira: Bien infektimet në vend, kaq u shënuan vetëm sot 121 raste të reja me koronavirus u zbuluan gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar totalin e të infektuarve në 12 787.
Bien shifrat, kaq të prekur me COVID-19 rezultuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë me koron
Shantazhonte ish të dashurën me video intime, i riu dhe kushëriri bien në "kurthin" e policisë Policia e Tiranës ka arrestuar Afrim Kurtin dhe shpallur në kërkim kushëririn e tij Dëfrim Kurti për shantazh. Ata shant
Po ju bien flokët akoma pa ardhur vjeshta, jsi të shpëtoni me 2 super maska natyrale Rikthimi në punë apo shkollë në shtator risjell edhe një proces që thuajse e kishim harruar, rënien e flokëve. Kjo e fun
Bien shifrat, kaq të prekur me COVID-19 u zbuluan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në 24 orët e fundit ka njoftuar se katër persona kanë humbur betejën me C
Bie zjarr në ambientet e jashtme të burgut të Fushë-Krujës Një sipërfaqe me shkurre është përfshirë nga flakët në ambientet e jashtme të burgut të Fushë-Krujës. Zjarri rrezikon
As ftohtë, as nxehtë, e dini cila është temperatura ideale në dhomën e gjumit? Temperatura e preferuar e gjumit, sipas shkencës, është shumë e komplikuar. Në përgjithësi, ekspertët rekomandojnë të fl
Prishtina nuk ndalet, pas Sabien Lilajt pranë firmës me Dejvi Bregun Prishtina është duke bërë një merkato të bujshme në këtë dritare transferimesh. Bardheblutë siguruan firmën e një lojtar
Paskal Milo: Ja çfarë do të ndodhë nëse Shqipëria dhe Greqia nuk bien në një marrëveshje Historiani dhe politikani i njohur Paskal Milo i ftuar në News 24 ka folur rreth çështjes së nxehtë të detit dhe marrëv
Prishtina transferon super blerjen Mesfushori nga Shqipëria Sabien Lilaj është transferi i radhës te FC Prishtina. Lajmi është konfirmuar nga aksioneri
Bien shifrat, kaq të prekur me COVID-19 rezultuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon mbi situatën epidemiologjike në vend. Gjatë 24 orëve të fundi
Ngjarje e turpshme në ambientet e FSHF, Sinan Idrizi rreh me grushta avokatin e njohur Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e djeshme jashtë ambienteve të Federatës Shqiptare të Futbollit. Presiden
Plas sherri në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital një person Një sherr ka deraduar në Tiranë, ku si pasojë është goditur me sende të forta shtetasin I.M., i cili u dërgua në spital,
9 ndodhi interesante që ndodhin në trupin tuaj gjatë gjumit (FOTO LAJM) Ne vendosëm të hetojmë më tej këtë temë interesante. Këtu janë nëntë gjërat më kurioze që i ndodhin trupit tuaj kur
Shpresojmë mos t'ju bien në dorë kurrë, dizanjet më të "çmendura" në botë (FOTO LAJM) Shpresojmë që kurrë mos të jeni fëlliqur në këtë mënyrë që kanë bërë dizanjerët që do të gjeni në këtë artikull. Janë