999 rezultate për

bien

Nëse qëndroni deri natën vonë mund të vuani nga një problem serioz shëndetësor Një studim këshillon burrat të cilët dëshirojnë që të behën prindër, të bien në gjumë më herët. Shkenctarët besojnë s
Me ushtri e polici, fillon shpërndarja e materialeve zgjedhore në rrethe Kanë mbërritur nën masa të rrepta sigurie materialet zgjedhore në dy KZAZ-të e Lezhës dhe Laçit. Mësohet se materiale
Rrini vonë natën? Mund të vuani nga ky problem serioz shëndetësor Një studim këshillon burrat të cilët dëshirojnë që të behën prindër, të bien në gjumë më herët. Shkenctarët besojnë s
Zgjidhet ngërçi i godinës ku do të vendosen organet më të rëndësishme të drejtësisë Më në fund zgjidhet edhe ngërçi i godinës ku do të vendosen institucionet me të rëndësishme të drejtësisë. RTV ORA mës
Ju bien flokët? Kjo është zgjidhja Çaji i gjelbër ka plotë vitamina esenciale, duke përfshirë vitaminën B, e cila ndihmon në kontrollimin e rënies së flokë
Fjolla Morina ka një këshillë për të gjitha vajzat (FOTO LAJM) Fjolla Morina është një nga këngëtaret që herë pas here tërheq vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave rozë. Së fundmi p
Kavaja në këmbë kërkohet lirimi i ambienteve të KZAZ-së Qytetarë dhe simpatizantë të Partisë Demokratike janë mbedhur në qendër të qytetit të Kavajës. Sipas asaj që mëson Sy
Bien temperaturat, si do të jetë moti sot Alternime kthjellimesh dhe vranesira kalimtare dominojnë deri në mesditë të gjithë Shqipërinë.Pas mesditës pritet shtim
Bashkia kërkoi lirimin e ambientit, policia merr në mbrojtje KZAZ 16 në Burrel Një ditë pasi kryetarët e bashkive që drejtohen nga opozita kërkuan lirimin e ambjenteve ku janë vendosur Komisionet Zon
Bien serverat, doganat shqiptare në kolaps Të gjithë serverat e doganave në Shqipëri kanë dalë jashtë funksionit. Top Channel raporton se kjo situatë ka shkaktuar
Paralajmërimi i fortë i gazetarit: Shqiptarët e dinë kujt t’i bien Gazetari investigativ i kronikës së zezë, Artan Hoxha, teksa ka krahasuar situatën aktuale me atë të vitit ’97 në emisio
Fillon zbatimi i dekretit të Metës, mbyllen KZAZ-të në Kukës dhe Burrel Autoritetet vendore kanë nisur punën për zbatimin e dekretit te presidentit të vendit, Ilir Meta në lidhje me shtyrjen e
Po bien daullet e luftës, sulmohen tankerat e naftës përbri Iranit Dy cisterna nafte u dëmtuan të enjten nga sulmet në Gjirin e Omanit, një rrugë detare strategjike pranë brigjeve të Iran
Detajet e vjedhjes së bankomatit, autorët të maskuar me maskat e RENEA dhe uniforma policie Një bankë e nivelit të dytë ka rënë pre e vjedhjes nga persona ende të paidentifikuar, të cilët kanë thyer vetratën krye
Pamje nga dasma përrallore e Gaz Pajës dhe të bukurës së dheut (FOTO & VIDEO) Ditën e sotme aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira i dhanë fund beqarisë. Çifti i famshëm kurorëz
Socialistët dalin nga vila e diktatorit, ja ku fillon fushata zgjedhore Ka përfunduar darka e punës e kryeministrit Edi Rama me deputetët dhe ministrat në ambientet e vilës 31 në ish-bllok, vi
Rama i palëkundur ndaj Bashës, mbledh shtabin zgjedhor në vilën e diktatorit Hoxha Kryeministri Edi Rama ka nisur një darkë pune me deputetët dhe ministrat në ambientet e vilës 31 në ish-bllok. Rama k
Bien në pranga dy persona, drejtonin makinën të dehur e pa leje drejtimi Policia e Vlorës ka arrestuarditën e sotme dy persona, të cilët akuzohen për shkelje të kodit rrugor. Në pranga kanë
Shoferit i bien divanët nga makina, e kupton pas 5 kilometrash (VIDEO) Dje në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ ka ndodhur një ngjarje sa qesharake aq edhe ka mundur të jetë tragjike Ky rast ka
Po bien boritë e luftës me Iranin, SHBA merr masat ekstreme Departamenti i Shtetit i SHBA-së të mërkurën urdhëroi largimin e "punonjësve jo emergjentë të qeverisë" nga Iraku. Nj