999 rezultate për

bien

Greqia merr masa drastike ndaj duhanpirësve, gjoba deri në 10 000 euro Greqia ka miratuar një mori rregullash kundër duhanpirjes, të cilat synojnë që ta ulin atë me 25 për qind deri në fund t
"Arena Kombëtare" vizitohet nga krerët e FFK-së (FOTO LAJM) Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm i Federatws së Futbollit të Kosovës Eroll Salihu kanë vizituar sot Ar
Furnizonte të burgosurit me "mall", arrestohet polici Një officer i Policisë së Burgut të Rrugozhionës është vëndosur në pranga. Nga raportimet e para mesohet se arrestimi
UEFA mbërrin në Tiranë për Arenën Kombëtare Shqipëria do të presë Francën kampione të botës në stadiumin e ri kombëtar, në një ditë ku të pranishëm në impiant do të
Tension edhe në Sarandë, bien "pre" arbitrat dhe lojtarët miq (VIDEO) Tensioni nuk mungon në futbollin e moshave. Një ditë më parë u luajt sfida Butrinti-Oriku për 19-vjeçarë, që përfundoi m
Shpresojmë mos t'ju bien në dorë kurrë, dizanjet më të "çmendura" në botë (FOTO LAJM) Shpresojmë që kurrë mos të jeni fëlliqur në këtë mënyrë që kanë bërë dizanjerët që do të gjeni në këtë artikull. Janë
Mënyra me efikase për të gjetur celularin nëse e keni humbur Aplikacioni Find my Device i cili të ndihmon shumë kur të humbet celulari, në fakt është përmirësuar ndjeshëm. Por de
Dirigjentit i bien pantallonat gjatë koncertit Publiku i koncertit në teatrin “Dal Verme” në Milano, së fundmi u bë dëshmitar i një situate aspak të zakontë. Dirigj
Përplasje për 'El Clasicon' fedaratat nuk bien dakord për datën Pak ditë pasi u mor vendimi për datën e ngjarjes së madhe të El Clasico, përplasjet për datën po vazhdojnë ende. Fede
Lista e personave "Non Grata", zv.ambasadorja e SHBA-ve vizitë të papritur në Prokurori E ngarkuara me punë e SHBA-ve në Tiranë, Leyla Moses Ones ka mbërritur pak minuta më parë në ambientet e Prokurorisë së
Pas ndarjes Loredana dhe Mozzik bien dakord, çifti merr këtë vendim për Hanën (FOTO LAJM) Pas ndarjes, Loredana dhe Mozzik janë fokusuar te muzika dhe kanë premtuar projekte të reja, pavarësisht se anuluan konc
Mos e humbisni: I bien kokoshkat në vendin intim, gjesti i tifozes kroate po bën xhiron e botës (VIDEO) Në ndeshjen Kroaci-Hungari që u zhvillua në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian ka ndodhur një episod që po
Tri arsye pse vajzat e mira bien në dashuri me djem të prapë! Ndodh shpesh që vajza më e mirë që njihni bie në dashuri me një djalë që nuk e meriton fare. Ajo ka kaq shumë potencial
5 elefantë bien nga ujëvara dhe ngordhin, arsyeja do t’ju përlotë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tajlandë. gjithcka ka nisur pasi një elefant i vogël ka rënë në lumë duke shkuar dr
Çfarë ndodh kur psikopatët bien në dashuri? Mësoni disa fakte interesante Rreth 1% e popullsisë mund të jetë psikopate, sipas një studimi. Njerëzit që konsiderohen psikopatë luftojnë me shprehje
Ndalohet mesha, bien copëza nga tavani i Bazilikës së Shën Pjetrit Pasditen e djeshme, pjesë të vogla nga tavani i Bazilikës së Shën Pjetrit kanë rënë në dysheme gjatë mbajtjes së një mes
Moti sot në Kosovë, bien ndjeshëm temperaturat (FOTO LAJM) Moti sot, bien ndjeshëm temperaturat Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, vranësirat gjatë ditës
I gjetën kanabis brenda në shtëpi, bien në pranga 2 persona Policia e Mallakastrës ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së narkotikëve. Janë kapur dhe ndaluar 2 shtetas si
Shpresojmë mos t'ju bien në dorë kurrë, dizanjet më të "çmendura" në botë (FOTO LAJM) Shpresojmë që kurrë mos të jeni fëlliqur në këtë mënyrë që kanë bërë dizanjerët që do të gjeni në këtë artikull. Janë
Ju bien flokët me grushte? Fajin e ka stina e vjeshtës Kur vjen vjeshta dhe stina ndërron, edhe trupi i njeriut shoqërohet me shumë ndryshime të cilat shpeshherë na bëjnë të n