999 rezultate për

bien

Armand Traore: Marchisio pinte 4 paketa në ditë, por vraponte shumë Te Juventusi duket se nuk e kanë edhe aq qejf disiplinën, teksa nga lojtarë që kanë qenë brenda ambientit bardhezi, vijn
Mitet që duhet të bien njëherë e mirë për shenjën e binjakëve Janë të çorganizuar dhe jo shumë të qëndrueshëm. Shpesh herë i largojnë njerëzit që i duan vërtetë, vetëm prej sjelljeve
Lajm i mirë: Bien rastet e reja, kaq viktima u shënuan sot COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2343 testime, 417 të shëruar, 292 raste të reja dhe 4 humbje jete në 24 orët e fundit
Temperaturat u ulën papritur, si të mbrohemi nga i ftohti Dimri dhe temperaturat e ftohta mund ta dëmtojnë shëndetin tuaj, ja disa këshilla si të mbrohemi nga i ftohti: – Vish
Pak ditë para zgjedhjeve, dorëhiqet ministri i Ekonomisë në Kosovë Ministri i Ekonomisë dhe Ambientit në Kosovë, Blerim Kuçi ka dhënë dorëheqjen. Kuçi ka njoftuar kryeministrin Avdulla
Bien infektimet e reja me COVID-19, 6 viktima në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë raporton se kanë humbur jetën 6 persona nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit ndërsa është
Akuzat për marrëdhënien me Andin? Përgjigjet Melisa Disa puntata më parë, Fatjoni e akuzoi Melisën se kryente marrëdhënie seksuale me një djalë, pa cilësuar nëse personi në
Partnerja e Ronaldos mahnit me të pasmet e saj (FOTO LAJM) Georgina ndodhet në Dubai duke shijuar disa ditë relaksi. Bukuroshja ka vendosur ta ndajë dy fotografi të nxehta në r
Kamioni përplasi për vdekje vajzën, 25-vjeçarja ishte efektive e Portit të Durrësit (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në ambientet e Portit në Durrës, ku si pasojë humbi jetën një 25-vjeça
Pamje të rënda! Një grua qëllohet në gjoks në ambientet e Kongresit Amerikan (VIDEO) Një grua është në gjendje kritike pasi është qëlluar në gjoks në territoret e Capitolit, sipas disa burimeve të familjar
Bien rastet e reja, 11 të vdekur në 24 orët e fundit Janë zbardhur të dhënat e fundit nga Ministria e Shëndetësisë për COVID-19. Ministria e Shëndetësisë informon se rast
Bien ndjeshëm shifrat! Kaq viktima dhe të infektuar rezultuan për festa Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike në vend si dhe të dhënat për ra
Bien ndjeshëm shifrat, 1 i vdekur dhe 174 raste të reja me Covid-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar edhe 174 raste të reja me COVID-19.Si pasojë e infektimit me këtë virus ka hum
Bien ndjeshëm shifrat! Kaq të infektuar dhe viktima u shënuan sot COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 1508 testime, 557 të shëruar, 318 raste të reja dhe 11 humbje jete në 24 orët e fundi
Bien infektimet, COVID-19 u merr jetën 13 pacientëve Ndryshe nga një ditë më parë, në 24 orët e fundit është vënë re një ulje e rasteve ditore të prekur me koronavirus, dhe
Bien meteorë në Greqi, çfarë thonë dëshmitarët që ishin në vendin e ngjarjes Një rënie meteori është regjistruar rreth orës 14:30 deri në 15:00, mesditën e së Premtes, 18 Dhjetor, në zonën më të ma
Lajm i mirë: Bien infektimet në Shqipëri, 10 viktima në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën me dije se në 24 orët e fundit 422 persona janë shënuar poyitivë me C
Ndërrojnë jetë 11 pacientë, bien shifrat e infektimeve nga COVID-19 në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë: 2615 testime, 528 të shëruar, 580 raste të reja dhe 11 humbje jete në 24 orët e fundit Mini
Nuk gjeti ambientin që kishte lënë te Tottenham, Bale dëshiron rikthimin te Reali Ylli i Real Madridit, Gareth Bale dëshiron të rikthehet në klub në fundin e edicionit 2020/21 dhe të kompletojë vitin e
Bien në rrjetën e OFL-së dy "të fortët" e Shkodrës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave banues në