999 rezultate për

biden

Biden u shpall President, Trump nuk heq dorë: Fituam zgjedhjet! Presidenti i SHBA-së, Donald Trump ka reaguar teksa mediat ndërkombëtare konfirmuan fitoren e kandidatit Joe Biden, më h
Trump kthehet në Shtëpinë e Bardhë, cili do jetë reagimi i tij pasi Biden u shpall fitues? Kanë kaluar disa orë që prej publikimit të projeksioneve që e shpallin Joe Biden fitues të zgjedhjeve presidenciale në S
Biden fitoi me 30 mijë vota diferencë! Donald Trump fotografohet pas humbjes (FOTO LAJM) Presidenti ende në detyrë, Donald Trump, ka qenë duke luajtur golf kur është shpallur rezultati. Trump u pa të dilte
Joe Biden President i SHBA, zbuloni kush do të jetë "Zonja e Parë" (FOTO LAJM) Joe Biden është zgjedhur zyrtarisht presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Biden i cili mbush 78 vj
Basha uron Joe Biden për fitoren: Shpresojmë që të vazhdojmë të punojmë bashkë! Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas shpalljes fitues të zgjedhjeve presidenciale të Joe Biden. Pë
Çfarë po ndodh me Ramën e Bashën? Pretendojnë marrëdhënie të mira me Biden, por nuk reagojn Në Amerikë tashmë është zyrtare që Presidenti i ri është Joe Biden. Në Shqipëri, fitorja e Biden ende nuk është komentua
Festë, alkol e përqafime mes njerëzve! Shihni çfarë po ndodh në ShBA pasi Biden mori fitoren Festa ka nisur në pjesën më të madhe të qyteteve amerikane, ku njerëzit kanë dalë në rrugë duke brohoritur për fitoren e
Barak Obama uron Joe Biden për fitoren: Nuk mund të isha më krenar! Ish-Presidentit i SHBA-ve, Barack Obama ka uruar për fitoren Joe Biden, pasi ai u shpall fitues i zgjedhjeve presidencia
Biden shpallet zyrtarisht President! Trump se pranon humbjen dhe bën deklaratën e fortë Dhe pse me 30 mijë vota avantazh, Trump nuk e pranon dot fitoren e Joe Biden. Në deklarëtën e fundit, Trump premtoi t
30 mijë vota epërsi! A mundet presidenti Trump të sfidojë fitoren e Bidenit në gjykatë? Gjatë ditëve të fundit, ndërsa numërimi i votave ka vazhduar, Donald Trump ka bërë vazhdimisht pretendime se procesi i n
Biden president i SHBA-së, ky është urimi i Lebron James Basketbollisti më i mirë në NBA, LeBron James ka bërë një postimi interesant para pak çastesh në llogarinë e tij zyrtare
E mësoi nga lajmet, ku gjendej Biden ku u shpall zyrtarisht fitues i zgjedhjeve Joe Biden ka mposhtur Trump dhe është shpallur zyrtarisht Presidenti i SHBA-ve. Sipas mediave amerikane, Biden ka qen
Mposhti bindshëm Trumpin, flet Biden si President: Jam i nderuar! "Jam i nderuar që më keni zgjedhur mua për të udhëhequr vendin tonë të madh." Joe Biden ka shpallur zyrtarisht fitore
Pensilvania i vë vulën! Joe Biden shpallet President i SHBA-ve Joe Biden është zyrtarisht president i 46-të i Shteteve të Bashkuara. Fitorja në shtetin ku ai lindi i siguroi 270 vo
Sfida e re? Kush është vajza e Biden që do "zëvendësojë" Ivankën Ivanka Trump ka pasur një ndikim të madh në Shtëpinë e Bardhë në këto 4 vite. Vajza e Parë e Shteteve te Bashkuara ka nd
Biden i bindur në fitore: Po mposhtim Donald Trump Kandidati presidencial demokrat i SHBA-së Joe Biden deklaroi se të gjitha të dhënat nga përpunimi i vazhdueshëm i votave
Zonja e Parë e mundshme? Kush është bashkëshortja prej 40 vitesh e Joe Biden (FOTO LAJM) Joe Biden është kandidati Demokrat për President të SHBA në vitin 2020. Ai nuk është një figurë e panjohur për amerikanë
Biden drejt fitores, si vijojnë votimet në Pensilvani I nominuari për President të Shteteve të bashkuara të Amerikës, demokrati Joe Biden mori 28.833 vota më shumë se Preside
Zbulohet videoja, Joe Biden kërkonte bombardimin e Serbisë në vitin 1998 (VIDEO) Joe Biden është prag shpalljes së tij si President i SHBA-së. Ish-zv.presidenti i SHBA-ve, Biden, njihet si një nga m
Nuk do t'a njihni? Ja si dukej Joe Biden në moshën 25-vjeçare (FOTO LAJM) Zëvendëspresidenti Joe Biden, në kohën rinore të tij dukej tepër i pashëm. Në moshën 25-vjeçare, presidenti i ardhsh