999 rezultate për

biasi

Panucci i kënaqur, De Biasi i mërzitur kur shikon se Kombëtaren po e drejton dikush tjetër Panucci foli mbrëmë pas sfidës sëfituar merezultatin 2-0. Ai u shpreh i kënaqur me ekipin dhe lojën e zhvilluar. Ai gjit
De Biasi vizitë surprizë në stërvitjen e fundit të kuqezinjve (VIDEO) Ish-trajneri i kombëtares, Gianni De Biasi duket se nuk mund të shkëputet dot lehtë nga lojtarët që ai drejtoi për më sh
De Biasi vazhdon të jetë i lidhur me Kombëtaren shqiptare, tani si një tifoz Xhani De Biazi mund të jetë larguar nga stoli i Kombëtares së Shqipërisë por jo nga interesimi në ecurinë e saj. Së f
De Biasi: UEFA duhej t'a shmangte duelin Skënderbeu-Partizani Beogradit Xhani De Biazi e ka cilë suar si problematik shortin e Skënderbeut në të njëjtin grup me Partizanin e Beogradit. Italian
De Biasi: Ajo që më çmend tek shqiptarët, humbja e kohës kot Ish-trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi gjithnjë e ka një sy e një vesh nga Shqipëria. Ai ndjek me vëmendje gjithçk
De Biasi optimist për Panuçin, e këshillon për Xhakën dhe Kaçen Xhani De Biasi në një intervistë për Panoramën ka folur për zgjedhjen e trajnerit të ri dhe pika kyçe kua ia duhet të ku
Nostalgjia De Biasi flet: Nuk e këshillova un Panuccin, vetëm mu tha të takoj disa trajnerë Emri i Kristian Panuçit nuk ka qenë ai që Xhani De Biazi i ka këshilluar presidentit të FSHF-së, Armand Duka, që të punë
Kombëtarja pa trajner? Mediat italiane gjejnë zëvendësuesin e De Biasit Federata Shqiptare e Futbollit kishte premtuar emrin e trajnerit të ri brenda muajit korrik, por edhe pse kanë kaluar ta
De Biasi plas "bombën", ja çfarë thotë për largimin e Xhakës nga Kombëtarja Tashmë De Biasi nuk është më trajner i Kombëtares dhe ndoshta mund të fliste më shumë për largimin e Taulant Xhakës nga
De biasi rrëfen pengun më të madh nga Euro 2017 Në rrëfimin e tij në Top Story këtë të hënë, ish-trajneri i kombëtares, italiani Gianni De Biasi ka treguar edhe kush is
De Biasi merr drejtimin e Kombëtares së njohur Trajneri italian, Gianni de Biasi që vetëm në fundin e muajit të kaluar mbylli kontratën e tij me Shqipërinë, sipas Spor
Zbulohet shuma që De Biasi "i fali" FSHF-së pas largimit të parakohshëm Gianni De Biasi u largua para disa javësh nga drejtimi i Shqipërisë, teksa ka arritur një marrëveshje me FSHF për të mby
" Eurosport"/ Duka zgjedh Camolesen, por i vendos një kusht të pamundur Pas De Biasit, Federata Shqiptare e Futbollit po sheh disa alternativa për të gjetur zëvendësuesin e tij. Emri i radhës
De Biasi: E di se kush do të jetë trajneri i ardhshëm i Shqipërisë Gianni De Biasi e di se kush do të jetë pasuesi i tij në krye të kuqezinjve, Në një intervistë të dhënë sot për ‘Radio a
De Biasi "detyroi" Dukën që të gënjente për të refuzuar Poloninë e Lewandowskit De Biazi ka zbuluar një prapaskenë merkatoje në intervistën e dhënë në Supersport, teksa Duka kishte qenë ai që e kish m
De Biasi flet pas votimit: Kam disa vite që jetoj në Shqipëri, nuk e lë me kaq ... Gianni De Biasi ka folur për herë të parë pasi ka votuar zgjedhjet parlamentare që po zhvillohen në vendin tonë. Ish-
Gianni De Biasi voton për herë të parë në Shqipëri (VIDEO) Ish-trajneri i kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi ka ushtruar sot të drejtën e tij si shtetas shqiptar duke votuar në
De Biasi voton sot për herë të parë në Shqipëri, ja në cilën zonë Gianni De Biasi nuk është më në krye të Kombëtares shqiptare të futbollit, por nënshtetësia shqiptare i jep strategut me
Duka e pranon: Inzaghi na pëlqen, dua trajner të motivuar Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, në një deklaratë për mediat në ceremoninë e largimit të Gian
De Biasi e mbyll me fjalët e "Skënderbeut": Ju kërkoj të jeni gjithmonë të bashkuar (VIDEO) Gianni De Biasi i dha lamtumirën Kombëtares shqiptare në një ceremoni të organizuar nga FSHF-ja, teksa italiani preferoi