999 rezultate për

biasi

De Biasi trajneri i ri i Palermos ? U përfol se ishte shumë pranë stolit të Palermos, por Gani De Biasi ka hedhur poshtë të gjitha zërat, për marrjen e skua
De Biasi: Juventusi dhe Roma nuk kanë asnjë shans të kualifikohen në Champions Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, në një intervistë për “TuttoMercatoweb” nuk i ka dhënë asnjë shans
Gianni De Biasi gromësin live, tifozët tallen keq me të (VIDEO) Ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi u bë protagonist në rrjetet sociale me veprimin e tij në pushimin e ndeshjes
Marvraj tregon ndryshimin midis Panuccit dhe De Biasit Mbrojtësi Mërgim Mavraj do të vazhdojë të jetë një nga pikat më të forta të Shqipërisë dhe lojtari i Hamburgut është i b
Legjenda e Milanit vendos për De Biasin si trajner të Italisë Gianni de Biasi vazhdon pushimet pas shakrimit nga stoli i Deportivo Alaves, megjithate mrekullia e realizuar në drejtim
De Biasi drejt rikthimit si trajner në Itali Gianni De Biasi po diskuton detaje, në akordin me skuadrën modeste të Spalit. Ekipi që lufton për mbijetesën në kampi
Milani mund të rikthejë De Biasin në Seria A Ish-trajneri i Kombëtares ka dështuar në "la Liga" me Alavesin duke u bënë në kërkim të një tjetër skuadre. Mësohet
De Biasi: Shkruajini të gjithë Federatës së Italisë të më zgjedhin mua trajner Ka kohë që emri i Gani De Biasit po qarkullon në listën e Italisë, si një prej kandidatëve të mundshëm që mund të marrë
De Biasi nuk heq dorë nga Shqipëria, komenton shortin dhe zgjedh Presidentin e ri Ti thuash i dashuruar ndoshta është pak. Me të Shqipëria shkoi në Europian, duke shkruar një faqe të artë të historisë,
"Një natë para ndeshjes patëm zënka me shkopinj plastik me De Biasin" Roberto Stelone në një rrëfim special për mediat italiane ka treguar etapat e karrierës së tij, ku ka treguar dhe për vi
De Biasi uron Panuccin për punën e bërë, tallet me eksperiencën e shkurtër në Spanjë Gianni De Biasi ka kontributin e tij për vendin e 3-të historik në eliminatoret e Botërorit. Një fitore në ndeshjen e ti
Krasta bën sëbashku Gianni de Biasin dhe Panuccin Kurorë e artë, shkëlqim, muzikë e mirë, kurim deri në detaje dhe një zot shtëpie që ka ditur ti presë të gjithë miqtë e
De Biasi konfirmon dëshirën për të marrë ndrejtimin e Italisë Gianni De Biasi nuke fsheh dwshgirwn pwr tw marrë ftesë nga Federata Italiane e Futbollit. Ish-tekniku i Kombwtares shqi
De Biasi përgatit valixhet për rikthimin në Itali Ndonëse ka vetëm pak ditë që u shkarkua nga Alavesi, duket se Gianni De Biasi do të rikthehet shumë shpejt në pankinë. E
Alaves triumfon me vëshirësi dhe pas largimit të De Biasit Alaves largoi trajnerin Gianni De Biasi 1 javë më herët dhe emëroi në atë post ish mesfushorin e Barcelonës, Abelardo. K
De Biasi tek Alaves, zëvendësohet nga ish-lojtari i Barcelonës Pak ditë më parë, Alavesi shkarkoi nga puna trajnerin Gianni De Biasi, ndërsa mbrëmë zyrtarizoi pasuesin e tij, që është
De Biasi: Mendoj se ishte një vendim që mori klubi dhe duhet ta respektoj Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gani De Biasi, tregon për gazetën “Marca” mënyrën se si u nda nga skuadra spanjolle
De Biasi: Nuk e di se çfarë kërkonin më shumë Gani De Biasi zgjati vetëm 2 muaj, në krye të stolit të Alaveshit, dhe më pas u shkarkua nga drejtuesit, teksa mori vetë
Mediat italiane cilësojnë De Biasin favorit për pankinën e Italisë Mediat italiane po qarkullojnë një lajm të bujshëm për zëvendësuesin e Venturës në stolin e skuadrës kombëtare. Bëhe
Gianni De Biasi nuk e harron Shqipërinë, i uron 105-vjetorin e pavarësisë (FOTO LAJM) Që Gianni De Biasi do të mbetet një i paharruar për të gjithë shqiptarët kjo gjë është e sigurtë. Madje dhe fatki që ai