999 rezultate për

beyonce

Beyonce nuk kursehet për pushimet (FOTO LAJM) Ajo është një diva e ndërsa shumë zëra flisnin për një ndarje, Beyonce i'a kthen me një palë pushime. Së bashku me famil
Beyonce dhe Jay-Z do ndahen? Pak ditë më parë ata u panë më të dashuruar se kurrë më parë, por ndodh që mediat të aludojnë për një ndarje mes tyre, p
Beyonce dhe Jay Z, të marrosur pas njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Shpesh janë ngritur dyshime kohët e fundit në lidhje me romancën e tyre, por fotot dëshmojnë qartë se Beyonce dhe Jay Z
Beyonce shokon të gjithë, ja futbollisti i saj i preferuar (VIDEO) Ylli i muzikës botërore, Beyonce i ka shokuar të gjithë, pasi shprehur preferencat e saj në fushën e futbollit. Këto dit
Beyonce nuk shpenzon për veshjet (FOTO LAJM) Shpeshherë është vënë re fakti që në evente Beyonce i kushton mjaft rëndësi veshjeve, e ndërsa në daljet e tjera vihet r
Beyonce e vogël, ja ngjashmëria me vajzën (FOTO LAJM) Prej kohësh Beyonce e ka dëshmuar se është një mama shembullore, e ndërsa është munduar me çdo kusht që të mos shfaqë je
Ja yjet që ndoqën Live sfidën Mayweather-Pacquiao (FOTO LAJM) Sfida e zhvilluar në “MGM Grand Garden Arena” të Las Vegasit mes Floyd Mayweather dhe Manny Pacquiaon është ndjekur nga
Sam Smith këshillohet nga Beyonce Duket se kolegët e mirë japin dhe marrin këshilla nga njëri-tjetri. I tillë ka qënë edhe Sam Smith, i cili i është drejt
Një dasmë e dytë për mamanë e Beyonces (FOTO LAJM) Një ditë më parë është martuar për herë të dytë mamaja e Beyonces. Ceremonia është mbajtur në jahtin e quajtur “Eternity
Beyonce dhe Jay Z festojnë përvjetorin e martesës Përvjetorin e martesës kanë zgjedhur që ta festojnë duke i'u rikthyer kujtimeve të vjetra, ditës së martesës. Kështu
Beyonce këngë për Jay Z (VIDEO) Beyonce në 7 vjetorin e martesës me Jay Z i ka kushtuar një këngë këtij të fundit. Kënga është një baladë me titull
Ja magjia e photoshop-it tek Beyonce (FOTO LAJM) Tabloidët britanik kanë sjellë foto të Beyonces pa photoshop. Janë 200 foto të paautorizuara të cilat nuk dihet se si ka
“Shën Valentini” ndryshe i Beyonces Beyonce dhe vajza e saj, Blue Ivy festojnë së bashku ditën e të dashuruarve kanë “Shën Valentinin”. Përmes një fotoje të
Beyonce me një film me metrazh të shkurtër (FOTO LAJM) Beyonce tashmë duket se do ti përkushtohet me kohë të plotë edhe filmave. "Take My Hand, Precious Lord: The Voices është
Beyonce në proces gjyqësor për linjën e veshjeve (FOTO LAJM) Mediat amerikane kanë përcjellë lajmin se Beyonce është në një proces gjyqësor sa i takon markës së saj personale. Këngë
Beyonce do lind djalë Beyonce do të sjellë në jetë një djalë. Këto janë burime të konfirmuara pranë çiftit, ndërsa Jay Z është mjaft i lumtur.
Beyonce dhe Jay Z për festat në Islandë (FOTO LAJM) Një ditëlindje speciale ka qënë për reperin Jay Z, ku së bashku me Beyoncen ju drejtuan Islandës. Në disa prej fotove, ç
Beyonce me një tjetër rekord, më e kërkuara në Google (FOTO LAJM) Gjatë verës thuhej se ajo do të ndahej nga Jay-Z, por me kalimin e kohës u vu re se të gjithë ishin në kuadrin e thashet
Justin Timberlake dhe Jay Z surprizojnë fansat (FOTO LAJM) Justin Timberlake dhe Jay Z kanë surprizuar fansat, teksa kanë performuar së bashku në një koncert. Timberlake ka realiz
Provokimi i radhës nga Beyonce (FOTO LAJM) Në çdo dalje, Beyonce sigurohet që të jetë në qëndër të vëmëndjes dhe këtë herë ajo i'a ka arritur qëllimit. Një fustan