999 rezultate për

beyonce

Rihanna: Rregullat i vendos unë! Rrjetet sociale po i shkatërojnë plotësisht koncertet e yjeve. Por duket se kjo situatë nuk ka zgjatur shumë, pasi këngë
Elvana nuk ndalet, pranë Beyonces Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Elvana Gjata ka treguar se ajo mbrëmjen e djeshme ka mundur të përjetojë nga a
Rita Ora me Jay Z...? Rita Ora është kthyer sërish në qendër të sulmeve për një romancë me Jay Z, por ajo e ka faktuar me anë të një fotoje se
Një fund fatal për Beyonce (FOTO LAJM) Pas deklaratave shokuese të motrës së Beyonce, një tjetër tronditje vjen për familjen e e këngëtares, e cila duket se çd
Shpërthen motra e Beyonces: Duhet të ndahet nga Jay Z Edhe më herët, motra e Beyonces nuk ka qënë aspak fanse e Jay Z, madje shpesh ata janë kapur edhe duke debatuar. Tashmë
Beyonce: Vajza ime është arritja më e madhe (FOTO LAJM) Për Beyonce, karriera e saj nuk ka të krahasuar me sjelljen në jetë të vajzës Blue Ivy. Duke e cilësuar si një arritje,
Beyonce bën një hap drejt fundit të martesës Këngëtarja mjaft e njohur Beyonce, mesa duket është rikthyer tek fillimet e saj dhe i është hapur shoqes së saj të ngush
Beyonce dhe Jay Z nuk janë ndarë, shfaqen bashkë në publik (FOTO LAJM) Çifti i famshëm botëror Jay Z dhe Beyonce, kanë hequr të gjitha dyshimet se mund të jenë ndarë. Yjet kanë marrë pjesë
Beyonce kopjon me pikë e presje Jennifer Lopezin (FOTO LAJM) A keni menduar ndonjëherë që Beyonce të kopjonte kaq rigorozisht Jennifer Lopezin. Është e kuptueshme që çdo njëri ka
Beyonce sjell “Formation” (VIDEO) Këngëtarja bukuroshe Beyonce sapo ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Formation”. Ndërkohë edhe pak kohë
Beyonce dhe Jay Z do të divorcohen? Beyonce nuk po e përballon mirë shtatzëninë, dhe mesa duket që pas pritjes së fëmijës së dytë çifti i pasur nuk i ka pun
Beyonce në pritje të një fëmije? Së fundmi mediat e huaja dhe rrjetet sociale po qarkullojnë lajmin për një shtatzëni të mundshme të këngëtares amerikane
Diva Beyonce kur ishte 7 vjeç (VIDEO) Një video e publikuar së fundmi shfaq Beyonce-n në moshë 7 vjeçare, duke kënduar këngën “Home”, një ndër baladat më të
Beyonce dhe Jay Z drejt ndarjes? Që në verë qarkullonin zëra për një ndarje mes divës Beyonce dhe Jay Z, e ndërsa tashmë burime pranë çiftit thonë se ata
Një firmë rrobash nga Beyonce (FOTO LAJM) Pranverën e ardhshme, Beyonce do të lançojë linjën e saj të veshjeve sportive. Gjithçka do te realizohet në bashkëpunim
Jeta luksoze e vajzës së Beyonces Vajza e Kim Kardashian është në konkurencë të ashpër me vajzën e Beyonces, duke nisur me pushimet e veshjet super të sht
Beyonce hedh poshtë thashethemet për shtatzëninë (FOTO LAJM) Përkundër të gjithë thashethemeve që qarkullonin kohët e fundit për një shtatzëni të mundshme të divës Beyonce, ajo i ës
Ja shuma marramendëse që shpenzon Beyonce për një palë sandale Pretendimet për blerjen e një palë sandale super të shtrenjta nga ana e Beyonces, venitën lajmin mbi një këngë të re nga
Beyonce në rrezik, fansat ofendohen prej saj Beyonce di si të tërheqë pas vetes të gjithë fansat, por ka raste kur strategjitë e saj dështojnë. Një rast i tillë përk
Jonida Maliqi një kopje e Beyonce-s? (FOTO LAJM) Jonida Maliqi gjithmonë është vlerësuar për sharmin që e karakterizon, e në daljen e radhës duket sikur ajo ka gjetur ve