999 rezultate për

beyonce

Dedikimi emocionues i Beyonces për Jay Z "çmend" miliona fansa (FOTO & VIDEO) Diva e muzikës amerikane Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z festuan dje përvjetorin e 9-të të martesës së tyre. 35
Beyonce rrezatuese në shtatzaninë e saj të dytë! (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme, Beyonce ka treguar se së shpejti do të bëhet nënë e binjakëve. Ajo është në dymujorin e dytë dh
Elvana Gjata feston ditëlindjen në super-hotelin luksoz ku ka qenë Beyonce (FOTO LAJM) Së fundmi emri i Elvana Gjatës ishte më i përmenduri në rrjete sociale e media. Arsyeja është sepse artistja feston 3
Beyonce konfirmon shtatzëninë, në pritje të binjakëve Pas zërave të shumtë që flisnin për një shtatzëni të mundshme të këngëtares, Beyonce ka konfirmuar më në fund lajmin.
Beyonce i dedikon një postim special Obamës Këngëtarja e njohur Beyonce ka postuar së fundmi në profilin e saj në Instagram një foto të çiftit Obama. Këta të fund
Njihuni me "Beyonce" e Lindjes së Mesme, terroristët e ISIS-s e duan të vdekur Helly Luv, këngëtarja dhe aktorja kurde e pagëzuar si Beyoncé e Lindjes së Mesme, kërcënohet me jetë nga terroristët e S
Beyonce në krah të Hillary Clinton-it: "Unë jam me atë" (FOTO LAJM) Beyonce dhe Jay Z janë zyrtarisht në mbështetje të Hillary Clinton-it në kandidaturën e saj për presidente të ShBA-ve. Ç
Nëntë muajshe shtatzënë por kërcen si Beyonce (VIDEO) Kjo mama e ardhshme nuk e ka lënë tremujorin e saj të tretë ta ndalojë së kërcyeri breakdance me bashkëshortin e saj.
Rita Ora u'a kthen mediave rozë për ngacmimet ndaj Jay Z Shpesh Rita Ora zgjedh të heshtë dhe të mos i marë për bazë thashethemet që bëhen për të në mediat rozë, por këtë herë a
Beyonce anulon koncertin pas problemeve me vokalin Problemet me vokalin kanë detyruar Beyonce të shtyjë koncertin e saj në New Jersey, i cili ishte planifikuar këtë të mër
Beyonce i lyen vetë flokët në shtëpi Mendoni se yjet e show-bizit shpenzojnë shuma marramendëse për flokët? Jo të gjithë, ndërsa ka edhe shumë prej tyre të c
Ja lista e plotë e fituesve në MTV Music Awards Në MTV Video Music Awards, Beyonce dhe Adele ishin dy artistet që kryesuan listat e nominimeve. Kategoria: Song of t
Vajza e Beyonces vishet me fustan diamanti Nuk kishte si të ndodhte ndryshe ku vajza katër vjeçare e këngëtares Beyonce dhe e reperit Jay Z, ka tërhequr vëmendjen
Kim Kardashin përballë Beyonce “Thash oh, jeta ime merr fund këtu” Dhe pse marrëdheniet mes Jay Z dhe Kanye West kanë qënë gjithmonë shumë të mira si në bashkëpunime muzikore ashtu dhe në
Beyonce dhe Jay Z, gati albumin e përbashkët “Champagne”(FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm 4 muaj nga publikimi i albumit të Beyonce “Limonade” dhe Beyonce dhe Jay Z kanë paralajmëruar albumin
Beyonce rrëfen për “Partition” (VIDEO) Gjithmonë kemi qënë kuriozë se si janë krijuar hitet e mëdha botërore nga artistët e tyre. Beyonce në një video të po
Beyonce surprizon fansat e saj në Spanjë (VIDEO) Beyonce ka arritur ti mahnisë fansat e saj në Spanjë. Gjatë turit të saj për albumin Limonade, ajo ka arritur t’i sur
Zbulohet e vërteta, ja kush është "Becky me flokë të bukura" (VIDEO) Tekstshkruesi i këngës “Sorry” të Beyonce të albumit të saj të fundit “Limonade”, ka zbuluar të vërtetën rreth vargjeve
Rita Ora: Jay Z dhe Beyonce idhujt e mi (FOTO LAJM) “Si u shndërrua nga një refugjate në një yll botëror” ky është titulli i revistës “Cosmopolitan” për numrin e shtatorit,
“The Beyhive” i japin një mësim të mirë “Becky with the good hair” Pas lançimit të albumit më të ri të Beyonce dhe aludimeve që “Lemonade” fliste për jetën dhe marrëdhënien që Beyonce ki