999 rezultate për

beyonce

Beyonce dhe Jay Z punësojnë 8 dado, ja rroga e pabesueshme që do marrin (FOTO LAJM) Duket e çuditshme por ylli i njohur Beyonce dhe reperi Jay Z kanë punësuar 6 dado për t’u kujdesur për binjakët e tyre S
Era Istrefi projekt të ri me koreografin e njohur të Beyonces (FOTO LAJM) Një lajm tjetër i rëndësishëm vjen për karrierën e këngëtares shqiptare të njohur tashmë botërisht Era Istrefi. Kore
E çuditshme por Beyonce dhe Michelle Obama janë mike shumë të mira (VIDEO) Që nga dita e inagurimit të Presidentit Obama në vitin 2008, dhe deri më sot një miqësi e ngrohtë ka lindur mes Beyonces
Era tregon pse nuk do t'i ngjajë Beyonces Suksesi i rradhës i Erës ka ardhur nga Revista "Forbes" e cila i ka kushtuar një artikull yllit në rritje. Fillimisht
Beyonce rikthehet në publik më e mrekullueshme se kurrë (FOTO LAJM) Pas gjithë kësaj kohe më në fund Beyonce dhe burri i saj Jay Z i kanë lënë binjakët e sapolindur në shtëpi dhe kanë dal
Më në fund Beyonce prezanton binjakët (FOTO LAJM) Beyonce më në fund ka treguar për publikun dy fëmijët e saj binjakë. Ylli 35-vjeçar i pop-it ndau foton e parë zyrta
Jay Z konfirmon publikisht tradhëtinë ndaj Beyonces (FOTO LAJM) Jay Z më në fund ka konfirmuar tradhëtinë e tij ndaj Yllit të muzikës, Beyonce. Albumi i tij i shumëpritur “4:44” më
Beyonce flet për herë të parë që nga lindja e binjakëve Të gjithë njerëzit u marrosën pas faktit se a lindën binjakët e Beyonces, kur lindën, si ishin, a dolën nga spitali, cfa
Nuk do ta besoni çfarë emrash i ka vënë binjakëve Beyonce Kanë kaluar vetëm pak ditë që kur mbretëresha e muzikës Pop , Beyonce solli në jetë dy binjakët e saj. Por fëmijët fa
Binjakët e Beyonces kanë probleme shëndetsore Ditën e djeshme u konfirmua lajmi se binjakët e Jay Z dhe Beyonce kishin ardhur në jetë, por nuk u dha asnjë detaj t
Beyonce dhe Jay Z mirëpresin binjakët Beyonce dhe burri i saj Jay Z kanë mirëpritur binjakët sipas revistës PEOPLE. Anëtarët më të rinj të familjes i ja
Fansat mendojnë që Beyonce ka lindur, por po e mban të fshehur Qëkur Beyonce ka njoftuar zyrtarisht shtatzëninë në muajin shkurt, fansat kanë analizuar dhe monitoruar në detaje gjithç
Pija që bëri Beyoncen të humbiste 20 kilogramë, ja 3 përbërësit "magjik" Qëllimi kryesor i të gjitha femrave në prag të verës duket se është eleminimi i kilogramëve të tepërt shtuar gjatë periu
Brenda festës "baby shower" të binjakëve të Beyonce dhe Jay Z (FOTO & VIDEO) Çifti i këngëtarëve Beyonce dhe Jay Z kanë festuar baby showerin e binjakëve të tyre që do të vijnë në jetë së shpejti.
Beyonce ka fryrë buzët në muajt e fundit të shtatzanisë? (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Beyonce është në pritje të binjakëve të saj pas vajzës Blue Ivy me kantautorin Jay Z. Shtatzani
Mohoi origjinën shqiptare, ja si u prit "Beyonce" e Greqisë (FOTO LAJM) Konsiderohet si Beyonce e Greqisë, por në të vërtetë, Eleni Foureira është me origjinë shqiptare. Këngëtarja është s
Zbulohet misteri, ja çfarë po “kurdis” Elvana Gjata në SHBA (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Elvana Gjata prej disa kohësh është shkëputur nga Shqipëria dhe po jeton në ShBA ku po punon për të
Shndërrohet Beyonce, këngëtarja në muajt e fundit të shtatzanisë (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Beyonce Knowles është në pritje të ëmbël me dy binjakë. Së fundmi ajo nuk mundi të këndonte në f
Dietat e çmendura të Beyonces për një fizik të përsosur Beyoncé kurrë nuk heq dorë së mbajturi në përsosmëri fizikun e saj. Edhe nëse është duke interpretuar në skenë veshur me
Dedikimi emocionues i Beyonces për Jay Z "çmend" miliona fansa (FOTO & VIDEO) Diva e muzikës amerikane Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z festuan dje përvjetorin e 9-të të martesës së tyre. 35