999 rezultate për

beyonce

Kur kopjojnë të huajt: Luana Vjollca akuzon divën e muzikës (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë që shqiptarët kanë një mani për të marrë frymëzim ose kopje nga të huajt. Ama këtë herë një shqiptar
Beyonces i ndodh çudia, prishen shkallët dhe ngel lart në skenë Beyonce këtë herë është shfaqur në Varshavë, Poloni për të marrë pjesë në turne. Ama dicka shumë e pakëndshme i ka nd
Beyonce është shtatzënë me fëmijën e katërt? Beyonce është përseri shtatzanë. Ajo ka nisur së fundmi një turne botëror më bashkëshortin e saj. Por fansat e Beyon
Sot një divë, mamaja tregon si e transformoi fama Beyoncen Ajo sot konsiderohet si divë në muzikë, dhe në fakt me të drejtë. Por mesa duket fakti se ajo e ka filluar famën që e
Cardi B thyen rekordin e Beyonce, e para në klasifikimin amerikan Ky vit dhe ai që lamë pas ka qenë tejet i suksesshëm për reperen Cardi B. 25-vjeçarja e cila është në pritje të fëmi
Justin Bieber kthehet në femër dhe konkurron Beyonce-n (FOTO LAJM) Ai argëton fansat kudo në botë. Por Justin Bieber arriti që të fitonte vëmendjen e rreth 100 milionë fansave në “Instagr
Beyonce shkëlqen në ribashkimin e Destiny’s Child Vitin e kaluar nuk mori pjesë në festivalin muzikor të Coachella pasi ishte shtatzënë me binjakë, por këtë vit Beyonce d
Beyonce pushon nga puna 20 balerina, por ajo që bëri Cardi B është fantastike Pak para festivalit Coachella, Beyonce ka pushuar nga puna rreth 20 nga kërcimtarët e saj. TMZ shkruan sot se ende mb
Zgjidhet misteri kush aktore e kafshoi Beyoncen Prej ditësh në medien online dhe rrjetet sociale qarkulloi lajmi se në një festë Beyonce ishte kafshuar nga një aktore,
Rashelin e gënjen mendja se është Beyonce e Shqipërisë! (FOTO LAJM) Rashel Kolanci është një ndër ish-velinat e emisonit të Ermalit. Sot ajo ka qënë një nga më të përfolurat në shoëbizin s
Më në fund zbulohet kafshuesja e Beyonce-s!!! Ditën e kaluar të gjithë portalet botërore po diskutonin rreth një lajmi të zbuluar nga aktorja Tiffany Haddish. Ajo
Duket e pabesueshme, por ky personazh i famshëm ka kafshuar Beyoncen në fytyrë Aktorja Tiffany Haddish do ta mbajë mend gjatë herën e parë që është takuar me Beyonce-n, kjo sepse momenti lidhet me nj
Ka 500 mln $ pasuri, Beyonce fotografohet duke gjurmuar ofertat (FOTO LAJM) Beyonce provoi se i pëlqen të blejë me ulje dhe të kapë artikuj me ofertë, pasi u fotografua bashkë me vajzën e saj Ivy
Beyonce dhe Jay-Z kanë një befasi për fansat Beyonce dhe Jay-Z kanë shitur shumë bileta për turneun e tyre të ardhshëm dhe tani çifti do të sigurohet që ta ketë një
Beyonce dhe Jay Z së shpejti në OTR II Beyonce dhe Jay Z kanë njoftuar se do të vijnë me turneun muzikor ‘OTR II’ ose ndryshe ‘On The Run ll’. Kjo gjë u ven
Dokumentari i Elvanës si i Beyonce-s! Për pak menduam se pamë diçka origjinale Dhe pas netësh të tëra që projektonte ide në kokën e saj, takimesh e konsultash me më të mirët e industrisë, Elvana Gjat
Jay Z dhe Beyonce këngë kundër familjes Kardashian Menjëherë pas lindjes së binjakëve Sir dhe Rumi për çiftin e famshëm nisën të qarkullonin thashetheme se ata ishin duke
Beyonce shfaqet më në formë se kurrë Beyonce ka treguar se i ka kthyer format e saj pas tetë muajsh pasi që ka lindur binjakët e saj. Beyonce di si të bëj
Pas Beyonce-s edhe Dua Lipa mbron emrin e saj Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka regjistruar emrin e saj si markë në Zyrën për Pronësi Intelektuale në Angli dhe tani
Jay Z dhe Beyonce ''pushtojnë'' tregun Një linjë e re lokalesh do të lançohet së shpejti nga çifti më i famshëm në Hollywood. Jay Z dhe Beyonce kanë vendosu