999 rezultate për

beyonce

Publikohet videoklipi i këngës së “Mbretit Luan”, e gjithë vëmëndja te Beyonce dhe e bija (VIDEO) Vetëm 3 ditë pasi filmi “Lion King” pushtoi të gjitha kinematë, është publikuar në Youtube videoklipi i kolonës zanore t
Edhe me celulit edhe shkëlqen, kështu u duk Beyonce në premierën e "Lion King” (FOTO LAJM) Beyonce dhe Jay Z shkuan bashkë në premierën e filmit “Lion King” që u mbajt në Londër! Këngëtarja e cila ka bërë kol
Beyonce dhe e bija marrin të gjithë vëmëndjen në premierën e "The Lion King". (FOTO LAJM) Beyonce dhe vajza e saj, Blue Ivy janë shfaqur së bashku në premierën e ‘The Lion King’. Veshjet e tyre padyshim morën t
Kjo është limonada e famshme që përdori Beyonce për të rënë në peshë (FOTO LAJM) Zhdukja e disa kilogramëve të bezdisshëm mund të jetë një stres i madh, dhe shpesh dieta duket si një rrugë e pafund. Kj
NBA: I ofron një pije reperit Jay-Z, "tërbohet" Beyonce (VIDEO) Bashkëshortja e pronarit të Golden State Warriors është kapur nga kamera duke folur me reperin Jay-Z, ndërkohë që Beyonc
Beyonce dhe Jay-Z në ndeshje basketbolli, vëmendja zhvendoset të çifti (FOTO LAJM) Ata shumë rrallë mund të shijojnë një dalje së bashku duke qenë se të dy janë yje të njohura botërore. Por, së fundi
Stilistja e Beyonces për gratë shtatzëna: Po bëni këtë gabim Gjëja e parë që të shkon në mendje sapo dëgjon emrin e Zerina Akers, stilistja personale e Beyoncé, është që ajo është o
Beyonce, rrezëllitëse me fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Këngëtraja dhe aktorja amarikane ka postuar disa foto në rrjetet e saj sociale ku duket në formë të përkryer , shkruan A
Beyonce i shërben me këngë indianit të krimbur me para Beyoncé, Arianna Huffington dhe Hillary Clinton mbërritën në shtetin indian të Rajasthan për të festuar dasmën e vajzës
Martohet vajza e njeriut më të pasur në Indi, e ftuar edhe Beyonce Isha Ambani, vajza e njeriut më të pasur të Indisë, i është rezervuar një dasëm përrallore; në festimet e martesës me An
Këto janë 10 këngëtaret më të paguara në botë Katy Perry renditet e para në listën e femrave më të paguara në industrinë e muzikës për vitin 2018. Por kjo nuk ësh
Teoritë e tmerrshme për Iluminatin, Beyonce sakrifikoi fëmijën për “mjeshtrat” Shoëbizi prej kohësh ka marrë damkën e zezë se janë njerëz me lidhje të forta me Iluminatin. Njerëzit kanë filluar pr
Teoritë e frikshme për Iluminatin, Beyonce vrau fëmijën e saj për “mjeshtrat” Shoëbizi prej kohësh ka marrë damkën e zezë se janë njerëz me lidhje të forta me Iluminatin. Njerëzit kanë filluar pr
Fansat në tërë botën në shok, Beyonce përdor magjinë e zezë? Jo vetëm ky rast, por Beyonce është akuzuar disa herë se merret me magji dhe me Iluminatin duke indinjuar fansat në tërë
Beyonce desh u rrëzua në skenë, por bëri reagimin epik (VIDEO) Gjatë një koncerti në Nashville këtë të enjte, më 23 gusht, Beyonce na e provoi sërish që vështirë se mbretëresha të rrë
Nuk është Rita Ora, kjo është "Becky" që desh ndau Beyoncen nga Jay Z Kohë më parë në media u përfol për një tradhëti të mundshme që Jay Z i bëri bashkëshortes së tij, Beyonce. Mendohej
Artistja italiane sulmon publikisht Beyoncen, nuk përmbahen fansat Që ta sqarojmë paraprakisht si nisi gjithë debati: Jay-Z dhe Beyonce u përpoqën të merrnin me qira Koloseun në Romë më d
"Beyonce ia merr Naplonit mes Francës" (VIDEO) Diva botërore e muzikës, Beyonce dhe bashkëshorti i saj, reperi Jay-Z, po mbajnë së fundmi një tur koncertesh nëpër Euro
Beyonce çmend gjithë fansat me shtëpinë e pushimit (FOTO LAJM) Një vilë luksoze me pamje nga oqeani Paqësor, 14 tualete, 10 dhoma dhe 1 pishinë me bordurë xhami është ajo ç’ka binjakë
Kur kopjojnë të huajt: Luana Vjollca akuzon divën e muzikës (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë që shqiptarët kanë një mani për të marrë frymëzim ose kopje nga të huajt. Ama këtë herë një shqiptar