999 rezultate për

beyonce

Performanca e nxehtë që ndezi skenën, J.Lo akuzohet se ka kopjuar Beyonce (FOTO LAJM) Jennifer Lopez dhuroi një performancë të nxehtë gjatë “American Music Awards” një ditë më parë, por si duket kjo nuk ësh
U zgjodh vajza më e bukur në botë, por të gjithë janë kundër saj (FOTO LAJM) Bella Hadid u shpall vajza më e bukur në botë duke lënë pas një numër të madh vajzash shumë të bukura, si: Beyonce, Ambe
"Jahti i Jay-Z dhe Beyonce", Ermali pushon në të njëjtin vend me çiftin e famshëm? (FOTO LAJM) Pasi pushoi në bregdetin shqiptar, Ermali ka zgjedhur një tjetër destinacion. Kësaj radhe ai ndodhet pushime në Bodrum t
Paparacët kapin Beyonce duke fotografuar veten, si duket këngëtarja në ditë normale (FOTO LAJM) Çdo dalje publike e yllit të muzikës pop, Beyonce ka tërhequr mjaftueshëm vëmendjen e ndjekësve të saj. Pas udhëtime
E fiksuar pas stilistëve shqiptar, kujt i besoi këtë herë Beyonce (VIDEO) Diva e muzikës ndërkombëtare, Beyonce nuk heq dorë nga stilistët shqiptarë. Pak muaj më parë, ajo u vesh nga stilistët s
Vajza e Beyonce bën histori në "Bet Awards", bëhet fituesja në moshë më të vogël (FOTO LAJM) Fituesja më e vogël këtë vit në “Bet Awards” është vajza e Beyonce dhe Jay Z, Blue Ivy. Ky çmim iu dha për këngën “Br
Kush është Kylie e kush Beyonce? "Çmendet" interneti (FOTO LAJM) Janë akuzuar disa herë se imitojnë të tjerët, por këtë radhë, “kritikët“ nuk kanë faj. Në fotot e fundit, Kylie Jenner d
Për dy arsye, Kendall dëshiron të jetë asistentja e Beyoncé-s Mundësitë që Kendall – e cila rrethohet nga asistentë – të jetë asistentja e Beyoncé-s janë 0, por kjo gjë nuk e pengon
Pse? Beyonce i ndaloi fotografët t'i bënin foto gjatë homazheve të Kobe Bryant (FOTO LAJM) Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, n
Beyonce ja bëri "surprizë", Valdrin Sahiti as vetë nuk e dinte që diva do vishte fustanin e tij (VIDEO) Lajmi që Valdrin Sahiti ka veshur Beyoncen, u bë publik nëpër rrjete sociale. Këngëtarja e njohur botërisht u shfaq p
"Na mungon thellësisht i dashur Kobe", Beyonce kujton legjendën e NBA-së (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Beyonce është ndër personat e fundit që ka reaguar pas aksidentit fatal të Kobe dhe vajzës
E veshur nga stilisti shqiptar, Beynoce shkëlqen në Pre-Grammy Awards (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, ose siç shpesh e quajnë "Diva B", Beyonce sapo ka lumturuar të gjithë shqiptarët me një postim të v
"Fustani që bënë për Beyonce nuk ka çmim", reagojnë stilistët shqiptarë (FOTO LAJM) Kujta & Meri, çifti i stilistëve që për 3 ditë pa ndalim punuan për të krijuar fustanin që bëri namin i veshur nga Beyon
Kim dhe Beyonce nuk i kanë punët mirë, por çfarë ndodhi kur u përballën në të njëjtën festë (FOTO LAJM) Beyonce dhe Kim Kardashian ishin të dyja të ftuara në festën e Krishtlindjes të Lorraine Schwartz’s në Blind Dragon, Wes
E veshur nga stilistët shqiptarë, Beyonce shkëlqen në festë (FOTO LAJM) Beyonce një nga këngëtaret më të mira në mbarë botën,që njihet për këngët dhe sukseset e saj të jashtëzakonshme. Beyo
"Dhimbja dhe humbja janë një dhuratë", Beyonce flet për herë të parë për abortin (FOTO LAJM) Diva e muzikës, Beyonce, ka realizuar një intervistë për prestigjozen “Elle”, duke rrëfyer më shumë për jetën e saj priv
Është vetëm 7 vjeçe, vajza e Beyonces fiton çmimin e rëndësishëm si tekstshkruese (VIDEO) Blue Ivy Carter ka fituar një super çmim për kontributin e saj në këngën “Brown Skin Girl”. Vajza 7-vjeçare e Jay-Z d
Beyonce u rikthye dhe të gjithë "lanë kokën" pas veshjeve të saj! (FOTO LAJM) U bë një kohë të gjatë pa marrë asnjë lajm nga Beyonce dhe sapo nisëm t’ja ndjenim mungesën, na mahniti me daljet e fund
U zgjodh vajza më e bukur në botë, por të gjithë janë kundër saj (FOTO LAJM) Bella Hadid u shpall vajza më e bukur në botë duke lënë pas një numër të madh vajzash shumë të bukura, si: Beyonce, Ambe
Fërkoni sytë mirë, Beyonce u bë brune dhe duket kaq ndryshe! (FOTO LAJM) Beyonce ka shokuar fansat e saj sot! Këngëtarja e njohur e muzikës është shndërruar tërësisht me flokët e saj gështen