999 rezultate për

betis

Betis 2-4 Atletico, Falcao show (VIDEO) Emocione të forta në Betis Sevilla-Atletico Madrid, ndeshja e prapambetur e javës së tretë të La Liga-s, e cila u luajt
Bastet, "plas" edhe në Spanjë Skandali i basteve prek dhe Primera Division dhe klubin e Sevillas, që përfshihet në një manipulim ndeshjeje të sezonit
Barça leksion Betisit (VIDEO) Barcelona, edhe pse jo aq lehtë, arrin të shënojë fitore të rëndësishme në takimin e zhvilluar të dielën mbrëma me Betis
Betis-Sociedad, fitore dramatike e baskëve Fitore e rëndësishme për skuadrën baske të Real Sociedad që ka mposhtur në ndeshjen e orës 12:00 Real Betis në transfert
Kaka, i kënaqur me formën që po kalon Mesfushori i njohur brazilian, Leite Kaka është i lumtur me rikthimin e tij në formë për Real Madridin që zgjoi ovacione
Barcelona, një fitore larg rekordit Barcelona mund ta ngrit serinë e tyre prej të pamposhturve në 28 ndeshje, nëse mund të shmangin humbjen në shtëpi ndaj M
Klinsmann ne Real Betis? Ish-trajneri i kombëtares gjermane, Jurgen Klinsmann, është duke u lidhur me një angazhim sensaciona