999 rezultate për

betis

Betis ngushton diferencën ndaj Realit (VIDEO) Real Betis ka ngushtuar diferencën ndaj Real Madridit në "Estadio Benito Villamarin". Goli është shënuar nha Leon në
Ronaldo shënon golin e katërt për Galaktikët ndaj Real Betis (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Real Betis në "Estadio Benito Villamarin". Nuk kishte si të mungonte
Real Madrid kthen përsëri rezultatin ndaj Betis (VIDEO) Real Madrid ka përmbysur përsër rezultatin ndaj Real Betis në "Estadio Benito Villamarin". Është ai që shënoi golin e
Real Madrid barazon shifrat ndaj Real Betis (VIDEO) Real Madrid ka barazuar shifrat ndaj Real Betis në "Estadio Benito Villamarin". Këtë herë është kapiteni Sergio Ramo
Marcelo pëson dëmtim dhe lë fushën e lojës ndaj Betisit Marcelo është dëmtuar kundër Real Betisit dhe ka lëshuar fushën e lojës që në minutën e 30'-të. Barziliani u largua p
Betis i papërmbajtshëm, kalon në avantazh ndaj Realit (VIDEO) Real Betis ka bërë remonatadën brenda tre minutave lojë ndaj Realit në "Estadio Benito Villamarin". Është Ncho ai që
Betis barazon reazultain ndaj Realit (VIDEO) Real Betis ka barazuar shifrat ndaj Real Madridit në "Estadio Benito Villamarin". Ai që shënoi golin është algjerian
Ka gol në ndeshjen Real Betis - Real Madrid (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Real Betis në "Estadio Benito Villamarin". Autori i golit është Marco Asensio
Bartra kërkon rikthimin në La Liga Marc Barta ka kërkuar largimin nga klubi i Dortmundit dhe dëshiron rikthimin në kampionatin spanjoll La Liga. Kjo pas
Real Betis është klubi i fundit që ka shprehur interes për sulmuesin e PSG Klubi i fundit që ka shprehur interes pë Mouran është dhe Real Betis. Klubi nga La Liga ka nisur bër një ofertë për t
7 sekonda fantastike nga Lionel Messi (VIDEO) eo Messi shënoi dy gola kundër Betisit dhe përveç golave ai dhuroi spektakël në fushë me driblimet e tij të jashtëzakons
Real Betis - Barcelona, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Leo Messi dhe Luis Suarezi janë vlerësuar si më të mirët në sfidën kundër Betisit, kur Barcelona fitoi 5-0 në "Estadio B
Barcelona manita Real Betisit, Messi me shokë nuk falin dhe marshojnë drejt titullit (VIDEO) Barcelona ka poshtëruar skuadrën e Real Betis me shifrat e thella 5-0 në " Estadio Benito Villamarín", ndeshje kjo e vle
Barcelona shkatërron Betisin, Messi shënon golin e dytë personal (VIDEO) Barcelona po shkatërron Real Betisin me shifrat 4-0 në "Estadio Benito Villamarín". Është përsëri Messi ai që i dërg
Barça dyfishon rezultatin ndaj Betis (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Real Betis në "Estadio Benito Villamarín". Këtë herë është argjentinasi,
Barcelona kalon në avantazh ndaj Real Betis (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Betis në "Estadio Benito Villamarín". Goli është shënuar nga Ivan Rakitic në mi
Ceballos i përgjigjet trajnerit të Real Betis: Jam i lumtur në Madrid (FOTO LAJM) Mesfushori spanjoll, Dani Ceballos thotë se është i lumtur në Madrid me klubin Merengues. Quique Setien, trajneri i R
Sevilla e Montellas dhuron një super ndeshje por në fund mposhtet 3-5 (VIDEO) Në derbin e Sevillas triumfon Real Betis. Emocione, shumë gola dhe mbi të gjitha një spekatakël të vërtetë futbolli isht
Cristiano Ronaldo me 18 goditje 0 gola të shënuar në La Liga Ka luajtur vetëm dy ndeshje këtë fillim sezoni duke numëruar 18 goditje në portat kunërshtare dhe asnjë gol të shënuar n
Ronaldo merr veten nga humbja shokuese me Betisin Real Madridi u shokua në “Santiago Bernabeu” duke u mposhtur 0:1 nga Real Betisi, që ka mbetur shtatë pikë prapa Barcelo