999 rezultate për

betis

Dështoi te Reali, Lopetegui kandidat për të marë një tjetër skuadër në La Liga Mund të jetë ende e lidhur me Spanjën e ardhmja e ish-trajnerit të Spanjës dhe Real Madrid, Julen Lopetegui. Lajmin e ka
U duartrokit nga tifozët e Betisit pas super golit, Messi: S’më ka ndodhur kurrë më parë Lionel Messi edhe një herë tjetër ka treguar se vijon të mbetet një nga lojtarët më të mirë në botë. Ai mbrëmjen e d
Magjia e Messi-t rrëmben zemrat e tifozëve të Betis-it (VIDEO) Një moment i veçantë për një lojtar të veçantë. Madje edhe tani, dy dekada pas shpërtheu në skenë, Lionel Messi është
Leo Messi "vret" La Ligan Barcelona i dha një goditje La Ligës, pasi mposhti Betisin 4-1 në Sevilla, duke marrë edhe hak për humbjen që andaluzian
Barcelona me hapa të sigurtë drejt titullit kampion (VIDEO) Barcelona mer një fitore të padiskutueshme përballë Betis në shtëpinë e këtyre të fundit. Është kapiteni Messi ai që
Barcelona mbyll në avantazhin e 2 golave pjesën e parë ndaj Betis (VIDEO) Pas atij super goli në minutën e 18’ nga kapiteni Leo Messi ka ardhur edhe një tjetër në minutat shtesë të pjesës së par
Barcelona dhe Real Madrid në luftë për Lo Celso Barcelona dhe Real Madrid i janë future garës për të nënshkruar me Lo Celso, mesfushori në pronësi të PSG-së i cili kët
Edhe Betis hyn në garë për yllin e Liverpoolit Edhe skuadra spanjolle e Betis ka hyrë në garë për të afruar në skuadër Daniel Sturridge,shkruan Albeu.com Anglezit i
Ish-sulmuesi i Realit përfundon te Betis Ish-sulmuesi i Real Madrid dhe PSG, Jese Rodriguez do të luajë deri në fund të këtij sezoni për Betis Sevilla. Spanjo
Lautaro Martinez qëndron te Interi, bie pista Betis Lautaro Martinez nuk do të largohet nga Interi. Pak ditë më parë mediat aluduan se atë e kërkonte skuadra e Betis, por
Real Madrid fiton në fund, por turpërohet si asnjëherë më parë në fushë Ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim apo të dëgjojmë, Real Madrid duket se nuk është në formën më të mirë të mundshme.
Real Madrid rikthehet te fitorja në La Liga, mposht në transfertë Real Betis (VIDEO) Real Madrid ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Real Betis me rezultatin 1-2 në "Estadio Benito Villamarín", n
Real Betis barazon rezultatin ndaj Real Madridit (VIDEO) Real Betis ka barazuar rezultatin ndaj Real Madridit në "Estadio Benito Villamarín". Ai që ka shënuar është 27-vjeça
Real Madrid kalon në avantazh ndaj Real Betis, shikoni supergolin e Modric (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Real Betis në "Estadio Benito Villamarín". Ai që ka shënuar është Luka Modric
Nuk kanë fund telashet për Solarin, Reali me 7 mungesa ndaj Betisit Real Madrid po kalon një krizë të thellë pas largimit të Cristiano Ronaldos teksa vuan mungesën e rezultateve pozitive.
Real Madrid gjen zëvendësuesin e Marcelos Edhe pak ditë na ndajnë nga merkatoja e janarit dhe ekipet po bëhen gati të përforcojnë skuadrën për fazën e dytë të sez
Shënoi dy gola ndaj Betisit, Mesi në ndjekje të rekordit (FOTO LAJM) Lionel Messi është i pandalshëm. Ditën e hënë ai fitoi 2 trofe në një ditë, atë të golashënuesit më të mirë të sezonit 2
Tronditet Barcelona, pëson humbje shokuese ndaj Betis (VIDEO) Barcelona ka pësuar një humbje shokuese ndaj Real Betis me rezultatin 3-4 në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për javën e
Betis nuk dorëzohet shënon edhe golin e katërt ndaj Barcelonës Real Betis ka shënuar edhe golin e 4 ndaj Barcelonës në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Sergio Canales në minutën
Betis i jep shuplakën e dytë Barcelonës (VIDEO) Skuadra e Real Betis ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Barcelonës. Ishte Joaquin ai që shënoi për miqtë në të 34 minutë.