999 rezultate për

betis

Messi e nisi nga stoli ndaj Betis, Koeman tregon arsyen Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman në ndeshjen ndaj Real Betisit befasoi të gjithë duke lënë yllin e skuadrës, Lionel
Barcelona rikthehet te 3-pikëshi në La Liga, mposht pastër Real Betisin (VIDEO) Barcelona më në fund ka arritur të fitojë në La Liga, duke mposhtur Real Betisin me rezultat bindës 5 – 2. Befasia të
Betis nuk dorëzohet, barazon rezultatin ndaj Barcelonës (VIDEO) Pas golit të avantazhit nga Dembele, Betis ka arritur të barazojë në minutat e fundit të pjesës së parë. Për miqtë to
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Real Betis (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Real Betis në minutën e 22'. Për vendesat topin në rrjetë e ka dër
Ndeshje e tërbuar, Betis përmbys Realin në vetëm 2 minuta (VIDEO) Betis ka përmbysur Realin në vetëm 2 minuta. Vendasit kanë shënuar me Mandi dhe Carvalho në minutat 35' 37'. /albeu
Zhbllokohet sfida, Betis-Real Madrid (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar ndeshjen ndaj Betis. Për Los Blancos realizoi Valverde në minutën e 14. /albeu.com/
Formacionet zyrtare, Betis-Real Madrid (FOTO LAJM) Reali i Madridit do të luajnë në orën 21:00 në transfertë kundër Betis. Los Blancos do të kërkojnë fitoren e parë kët
Reali pa Marcelon në ndeshjen ndaj Real Betis Vazhdojnë problemet me lëndime te skuadra e Real Madrid. Mbrojtësi i majtë, Marcelo, nuk do të jetë në shërbim të sku
ZYRTARE/ Pellegrini merr drejtimin e skuadrës së La Liga Trajneri kilian do të marrë drejtimin e skuadrës spanjolle, Real Betis. Lajmi është bërë zyrtare në faqen zyrtare të
ZYRTARE/ Pas humbjes me Bilbaon, Betis emëron trajnerin e ri Real Betis është bërë me trajner të ri. Skuadra e La Ligas, ka vendosur t’ia besojë udhëheqjen e bankinës trajnerit A
Sevilla e nis me këmbën e mbarë La Ligan, triumfon në derbin e qytetit ndaj Betis (VIDEO) Kampionati spanjoll është rikthyer pas 3 muajsh pushim si pasoje e pandemisë. Ndeshja hapëse ishte ajo mes Sevillas d
"Çmendet" Betis, kërkon 5 lojtarë të Barcelonës Real Betis po shpreson që të arrijë një marrëveshje me Barcelonën për huazimin e 5 lojtarëve të saj, sipas raportimit të
Dy ish lojtarë të La Liga shpallen fajtorë për trukime ndeshjesh, 9 të dënuar në total Në mesin e nëntë të shpallurve si fajtorë për kurdisje të ndeshjeve janë edhe dy ish lojtarë të La Liga. Ish lojtarët
Derbi spanjoll Sevilla-Real Betis luhet online Me shtyrjen e të gjitha evenimenteve sportive dhe pezullimin e ndeshjeve të futbollit për shkak të koronavirusit, lojtar
Ylli i Real Madridit i frikësohet humbjes së titullit pas disfatës ndaj Betis Mesfushori brazilian i Real Madridit ka pranuar se humbja ndaj Betis mund ti kushtojë skuadrës së tij titullin kampion t
Humbja ndaj Betis, flet Zidane: Unë jam përgjegjësi Trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidane i mori gjitha përgjegjësitë për vete për humbjen ndaj Betis në La Liga. Ish-
Reali turpërohet nga Betis dhe humbet kreun (VIDEO) Betis ka mposhtur 2-1 Real Madrid. Vendasit e dominuan pjesën e parë për nga numri i rasteve për gol, derisa arritën
Betis-Real, Bezema tund rrjetën dhe barazon shifrat (VIDEO) Real Madrid e ka mbyllur 1-1 pjesën e parë ndaj Betis në transfertë. Los Blancos e panë vetën në disavantazh pas goli
Zhbllokohet sfida, Betis befason Realin (VIDEO) Reali i Madridit është befasuar në fund te pjesës së parë teksa Betis ka kaluar në avantazh. Një gabim i Ramos në mbr
Probleme për Realin para transfertës me Betis, dy titullarë nuk stërviten me grupin Një lajm i hidhur është raportuar nga "Chiringuito" ditën e sotme, teksa thuhet se tre lojtarë të Realit nuk janë stërvi