999 rezultate për

beson

11-shja më e shtrenjtë në botë, nuk do ta besoni sa kushton (FOTO LAJM) Çmimet e futbollistëve në tregun e sotëm janë rritur në mënyrë enorme. Për një lojtar cilësor klubet duhet të paguajn
Owen parashikon fituesin e Premier League Michael Owen beson se Manchester City do të triumfojë edhe në edicionin e ardhshëm në Premierligë, transmeton zeri.info
Thoni më shpesh "ne" apo "unë" në një lidhje? Nuk do t’a besoni se çfarë tregon për mardhënien tuaj E keni parasysh atë çiftin bezdisës që në çdo fjali thotë “ne”? “Ne na pëlqen ky gatim.” “ Do donim të vinim, por nuk mu
Shembin shtëpinë e gjyshit për të kërkuar thesar, nuk do ta besoni çfarë gjetën Kërkuan thesar, por gjetën një gjë që nuk i përafrohet fare pasurisë. Mundin e gjyshit për një shtëpi e hodhën në erë
Albana Osmani feston "nxehtë" ditëlindjen, nuk do ta besoni kurrë moshën e moderatores (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Albana Osmani e ka djegur rrjetin ditën e sotme me një foto ku ka pozuar me bikini, duke i njoftuar
Del në ankand bluza e palestrës së Princeshë Dianës, nuk do u besoni syve për sa u shit (FOTO LAJM) Edhe pse ka ndërruar jetë disa vite më parë, Princeshë Diana vazhdon të komentohet në media. Fatmirësisht ajo ka lënë
Ja u shpifin jargët e kërmillit, nuk do i besoni vlerat kuruese që ka Kërmijtë janë të shpifur dhe jargët e tyre edhe më të shpifura. Por ato kanë veti shumë të mira për të hidratuar trupin
Rashica tregon si e thërrasin te Werder Bremen, nuk do ta besoni Të gjithë sytë janë te Milot Rashica, i cili shkëlqeu në sezonin e kaluar. Emërtimi i tij është tregues i cilësive që i
Tottenham ul ndjeshëm çmimin për Eriksen, Reali "nuk u beson syve" Kryesia e Tottenham ka kontaktuar homologët e Realit në lidhje me transferimin e Christian Eriksen. "Spurs" janë treg
Meta i drejtohet Trump: Çdo shqiptar beson fort në aleancën mes dy vendeve tona Me rastin e234- vjetorit të Pavarësisë të Amerikës, presidenti Meta ka uruar përzemërsisht presidentin Trump dhe gjithë
ZYRTARE/ Dikur lojtar i Barçës, nuk do ta besoni ku është transferuar sot Yaya Toure (FOTO LAJM) Ish-mesfushori i Manchester City dhe Barcelonës, Yaya Toure, ka finalizuar transferimin e tij te skuadra kineze Qingdao
Besoni dhe falni njëri-tjetrin: 6 këshilla që lidhja juaj të zgjasë përgjithmonë Marrëdhëniet kanë angazhime, sakrifica, kompromise dhe dashuri. Çdo çift i jep njëri-tjetrit kur janë në një lidhje das
Besona Duku mund të bëhet pilote në Mbretërinë e Bashkuar Besona Duku, është rrugës për tu bërë pilote, ajo është duke u trajnuar në RAF (Royal Air Forces) në Mbretërinë e Bashku
Ishte aktorja më e bukur turke, nuk do e besoni si duket sot (FOTO LAJM) Selin Demiratar është emri i një prej aktoreve më të njohura turke. Është roli i Nerminit në serialin ‘Jetë e hidhur’
Besoni Metën apo Junckerin? Rama pyet shqiptarët (VIDEO) Edi Rama i është drejtuar shqiptarëve duke i pyetur se cilit i besonin, Metës apo Junckerit në lidhje me integrimin e ve
Nuk do e besoni si dukej Armina Mevlani vite më parë (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Armina gjithashtu është dhe një blogere dhe ka n
Nuk do u besoni syve si duken VIP-at pa grim (FOTO LAJM) Ditët e sotme, të pakta janë vajzat të cilat qëndrojnë gjatë ditës "ujë dhe sapun". Make-upi tashmë është kthyer në
Alibeaj: Pas përgjimeve të "Bild", Edi Ramën nuk e beson askush Ish-deputeti i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj, ka reaguar në një deklaratë për shtyp lidhur me përgjimet e publiku
Angelina Jolie feston ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeç mbush (FOTO LAJM) Angelina është një vit më e vjetër dhe një vit më e mençur. Aktorja ka mbushur 44 vjet sot. Aktorja ka fituar shumë p
Nuk do u besoni syve kur të mësoni sa i ka kushtuar çanta Lori Hoxhës (FOTO LAJM) Blogerja dhe trashëgimtarja e njohur e ‘Top Medias’, Lori Hoxha është një ndër personazhet që përflitet më shumë për jet