999 rezultate për

beson

Marsida Qatja tregon telefonatën nga burgu me bashkëshortin: Më beson për çdo gjë Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila u konsiderua si ‘molla e sherrit’ në lidhje me ngjarjen që ndodhi në Kavajë. Referu
Kurrë, mos bëni gabim t'i besoni këtyre 3 shenjave të horoskopit Nuk ka rëndësi nëse janë të bardha apo të zeza, gënjeshtrat janë gënjeshtra, dhe sa më pak të thuhen aq më mirë do të is
Fotot "Para dhe Pas" që do ju bëjnë të besoni në ndryshimet dramatike (FOTO LAJM) Në ditët e sotme është e vështirë ti surprizosh njerëzit me ndryshimet në look. Gjithsecili është i lirë dhe shumicat
Kush do ta besonte, edhe Xavi Alonso me probleme ligjore, rrezikon burgun Xavi Alonso po kalon një moment aspak të mirë, pasi rrezikon të dënohet me burg nga gjykata spanjolle. Ish-lojtari i
Kurrë, mos bëni gabim t'i besoni këtyre 3 shenjave të horoskopit Nuk ka rëndësi nëse janë të bardha apo të zeza, gënjeshtrat janë gënjeshtra, dhe sa më pak të thuhen aq më mirë do të is
Presidentja kroate "Beson" Presidentja kroate sot ka filluar zyrtarisht fushatën për rizgjedhjen e saj Presidente të Kroacisë. Ajo që bie në sy ësh
Besonte se kishte vrarë gruan dhe vajzën, burri rri i fshehur 24 vite në pyll Një ngjarje e denjë për filmat ka ndodhur në Rusi, ngjarje e cila është zbuluar në mënyrë rastësore. 24 vjet më parë,
Fotot "Para dhe Pas" që do ju bëjnë të besoni në ndryshimet dramatike (FOTO LAJM) Në ditët e sotme është e vështirë ti surprizosh njerëzit me ndryshimet në look, shkruan Albeu.com. Gjithsecili është
Meta kërkon institucione të huaja për të vlerësuar dëmet e tërmetit, nuk i beson atyre shqiptare Presidenti Ilir Meta pas situatës tërmeteve që tronditën vendin thotë se duhet ruajtur qetësia nga të gjithë, ndërsa vë
Rama "bën gati" funeralin e tij, kujt ia beson fjalimin e fundit (VIDEO) Gjatë një aktiviteti të zhvilluar në ambientet e sallës COD në kryeministri, Edi Rama i ka çuditur të gjithë me fjalimin
KOSOVA NUK LESHON/ Muriqi i pret penalltinë Kane-t, ai nuk u beson syve (VIDEO) Harry Kane nuk ka mundur të shënojë ndaj Kosovës golin e gjashtë të anglezëve për shkak se Arianet Muric ia priti gjuatj
S'do i besoni syve, Loredana martohet me një vajzë pas ndarjes me Mozzik? (FOTO LAJM) Prej disa kohësh në media thuhet se Loredana dhe Mozzik po kalojnë një krizë në marrëdhënien e tyre. Prej kohësh ata
Në serial shfaqen mes luksit, por nuk do ta besoni ç'jetë bëjnë në realitet aktoret turke (FOTO LAJM) Në serial shfaqen mes luksit, veshje firmë, makina të shtrenjta, vila, para, por realiteti i aktoreve që luajnë rolet e
Mos e besoni po deshët, gruaja lind binjakë në moshën 74-vjeçare (FOTO LAJM) Një grua 74-vjeçare ngeli shtatzënë nëpërmjet procedurës së fertilizimit in vitro dhe mori titullin e nënën më të vjetër
Nuk do e besoni: Ky person përdor dronin për të depiluar këmbëve (VIDEO) Përbërësit të cilët personi në fjalë do përdorë për largimin e qimeve të këmbës janë dylli dhe droni. Në një video të
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Më lartë po iu sjellim disa prej gjërave më të çuditshme që njerëz
Oriola Marashi publikon fotot e rralla, Zajmina nuk u beson syve dhe ka diçka për ti thënë (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej modeleve më të mukura dhe më të komentuara në Shqipëri dhe jo vetëm. Ajo gjithmonë ka
Si të dobësoni këmbët dhe krahët Tonike, të forta dhe të trajnuara… këto janë karakteristikat e këmbëve dhe të krahëve që do të donte çdo femër. Por nëse
Mos e besoni po deshët, por Arbenita është bërë imazhi zyrtar i markës së njohur botërore (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e shoëbizzit shqiptar dhe një ndër më të preferuarat e publik
A e besoni se ky "barkmadh" dikur na magjepsi të gjithë në fushë? (FOTO LAJM) Ronaldo Lius Nazariu de Lima është shpallur tre herë nga FIFA si futbollisti më i mirë i vitit në kohën kur shkelqente,