999 rezultate për

beson

Nuk do t'u besoni syve, dashuria e familjes transformon Alvinin (FOTO LAJM) Thonë se dashuria lëviz dhe malet, por në shumicën e rasteve bën njerëzit të lumtur. Ky është rasti i Alvin Berishës
Skriniar: Jam i lumtur që Conte më beson dhe më lejon të luajë në çdo ndeshje Nga grumbullimi ku ndodhet me kombëtaren e Sllovenisë, Milan Skriniar është ndalur të flasë dhe për periudhën që po kalo
Mediat kosovare, Albin Kurti i beson Ministrinë e Jashtme Ditmir Bushatit Përveç publicistit Veton Surroi, për ministër të Jashtëm të Kosovës të një qeverie të mundshme LDK-Vetëvendosje po përme
Nuk do ta besoni, vitin e ardhshëm Tottin do ta shohim si aktor Për 25 vite, Francesco Toti i kushtoi të gjithë karrierën e tij ngjyrave verdhekuqe, ku fitoi dashurinë e tifozëve të kë
Nuk do e besoni, por ai është 23 vjeç Një sëmundje misterioze ka bërë që një 23-vjeçar në Indi të mos rritet. Manpreet Sigh lindi në vitin 1995. Edhe ps
Nuk do ta besoni pse ju vjen fatura e lartë e energjisë elektrike edhe kur i fikni të gjitha Edhe kur i fikni pajisjet elektrike, ato vazhdojnë të shpenzojnë energji. Kur shtypni butonin e fikjes, shumë pajisje el
Nuk do ta besoni, Ibra në bisedime me këtë klub italian Agjenti i Ibrahimovic ka filluar bisedimet me Bologna për një transferim të mundshëm të suedezit. Ibra duket se do të
Foto mbresëlënëse, që nuk do ta besoni se janë të vërteta (FOTO LAJM) Nuk është nevoja të jesh fotograf profesionist për të realizuar një foto të veçantë. Një imazh kreativ është i veçantë s
Policët nuk e besonin se nuk kishte pirë alkol, çfarë ndodhte brenda trupit të 40 vjeçarit Një burrë në Kaliforninë e Veriut është ndaluar nga policia me dyshimin se po ngiste makinën në gjendje të dehur. Oficer
Soni Malaj feston ditëlindjen! Nuk do e besoni sa vjeç mbush këngëtarja (FOTO LAJM) Ditën e sotme këngëtarja e dashur për publiku, Soni Malaj feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë ajo ka marrë ur
Xheneti rikthehet në ekran me serial të ri, nuk do ta besoni kush do jetë partneri i saj (FOTO LAJM) Me siguri nuk e keni harruar aktoren e cila luante rolin e "Xhenetit" në serialin që mbante të njëjtin emër. Almila Ada
Haradinaj sulmon Albin Kurtin: Mashtrues, beson në komunizëm Kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar në Debat Plus të RTV Dukagjinit ku ka folur gjerësisht për zhvil
Gruaja shkon të vizitohet pas dhimbjeve në stomak, zbulon se është 9 muajshe shtatzanë Caity Mason është emri i 25-vjeçares nga Melburn, së cilës i ka ndodhur një ngjarje aspak e zakontë. Vajza, e njohur
Luajtën bashkë te Stoke, Crouch: Shaqiri është shumë i talentuar, por Klopp nuk i beson Ish-sulmuesi anglez i Liverpoolit, Peter Crouch ka thënë se ylli shqiptar, Xherdan Shaqiri mund të jetë “i talentuar nga
Tani ka peshën ideale, por nuk do e besoni çfarë ka hequr Kiara Tito për t’i arritur (FOTO LAJM) Ndonëse tani peshon 58 kilogram 3 vite më parë, Kiara Tito ka vuajtur për disa kile. Nëpërmjet një fotoje të publikua
Nicki Minaj s’do ta sjellë bashkëpunimin me Adele dhe s’do ta besoni pse! Megjithëse reperja e famshme Nicki Minaj kishte lajmëruar në një njoftim në Twitter se do të hiqte dorë përfundimisht ng
Nuk ka pushim për Interin, nuk do ta besoni në çfarë kushtesh stërvitet (VIDEO) Futbollistët e Interit janë detyruar të stërviten në një mot me shi të rrëmbyeshëm gjatë të së mërkurës. Në një video
Nuk da ta besoni, Neymar nderohet me bust në Paris (FOTO LAJM) Në verë, kur e kërkoi me ngulm kalimin në Barcelonë, mund të jetë dukur e pamundur, por sulmuesi i Paris Saint-Germainit
"Babai nuk e besonte dot", Drilon Hoxha tregon sa fiton nga filmat (FOTO LAJM) Aktori i njohur dhe regjisori i dy filmave "Drejt Fundit" dhe "Dashuria s'mjafton", Drilon Hoxha ishte i ftuar së fundmi
Marsida Qatja tregon telefonatën nga burgu me bashkëshortin: Më beson për çdo gjë Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila u konsiderua si ‘molla e sherrit’ në lidhje me ngjarjen që ndodhi në Kavajë. Referu