999 rezultate për

beson

Nuk e besonin se ishte mamaja e tij, djali bëhet viral pas postimit të këtyre fotografive Lufta kundër plakjes është ajo që bën të shiten me miliona produkte bukurie, e të kryhen operime të panumërta plastike,
As ju nuk do ta besoni, bukuroshja në foto është nëna e djalit (FOTO LAJM) Një djalë 22-vjeçar ka publikuar disa fotografi të nënës së tij, duke i lënë të gjithë pa fjalë. Mirëpo, njerëzit nuk
Ylli kosovar: Askush se besonte se do të debutoja për Bayernin kaq shpejt Ylli kosovar Leon Dajaku ka thënë se askush nuk do ta besonte se ai do t’ia dilte të debutonte për Bayern Munich brenda
Neuer i beson Flick: Po bën një punë fantastike Bayerni i Mynihut duket se e ka kaluar krizën e fillimsezonit. Bavarezët kanë fituar 8 nga 10 sfidat e fundit në të gjit
E besoni apo jo? Kumbulla në "radarët e gjigandëve anglez Mund të tingëllojë e çuditshme, por është e vërtetë. Marash Kumbulla ka përfunduar në orbitën e Manchester United. Mb
"Miss Bota 2000", s'do ta besoni si duket bukuroshja pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18
Mbesa e Fatmira Breçanit qenka sozi e Jona Spahiut dhe s'do i besoni syve (FOTO LAJM) Jona Spahiu është padyshim një nga vajzat më bukuroshe të showbizit shqiptar dhe ka rënë në sy që në fillimet e saj në e
7 mitet që keni dëgjuar për lidhjet dhe nuk duhet t’i besoni! Mos lejoni që ajo që thonë të tjerët, të ndikojë në marrëdhënien tuaj me partnerin! E vërteta është se askush nuk na
Nuk do ta besoni sa vite kanë bashkë Mihrije Braha dhe Naim Abazi (FOTO LAJM) Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë një ndër çiftet më të kompletuar të skenës shqiptare. Ndonëse vitet ikin, ata vazhd
S’do ta besoni sa para harxhon në muaj Kylie Jenner në siguri Kylie Jenner harxhon një sasi të madhe parash për sigurinë. Sipas babait të saj, Caitlyn Jenner, Kylie shpenzon rreth
E besoni dot? 1500 kështjella janë në shitje në Francë (FOTO LAJM) Më shumë se 1 500 kështjella mund të jenë në shitje në Francë, raportoi gazeta franceze “Le Figaro”, duke përmendur eksp
Nuk do ta besoni, "perandori" Adriano bashkohet festës së tifozëve të Flamengos (VIDEO) Pas plot 38 vitesh mungesë, Flamengo po kërkon të fitojë trofeun e Copa Libertadores. Rreth 10 mijë tifozë të Flameng
Rikthehet Rina, për kaq pak kohë s'do ta besoni sa ka ndryshuar reperja (FOTO LAJM) Prej më shumë se një muaji Rina Balaj qëndroi larg ekranit e rrjeteve sociale. Ishte motra e saj, Rudina që bëri të ditu
Kush beson në dashurinë me shikim të parë, burrat apo gratë? E zbulon ky studim A besoni në dashurinë në shikim të parë? Një sondazh i fundit i EliteSingles me 2700 beqarë pjesëmarrës ka zbuluar se 66
Nuk do t'u besoni syve, dashuria e familjes transformon Alvinin (FOTO LAJM) Thonë se dashuria lëviz dhe malet, por në shumicën e rasteve bën njerëzit të lumtur. Ky është rasti i Alvin Berishës
Skriniar: Jam i lumtur që Conte më beson dhe më lejon të luajë në çdo ndeshje Nga grumbullimi ku ndodhet me kombëtaren e Sllovenisë, Milan Skriniar është ndalur të flasë dhe për periudhën që po kalo
Mediat kosovare, Albin Kurti i beson Ministrinë e Jashtme Ditmir Bushatit Përveç publicistit Veton Surroi, për ministër të Jashtëm të Kosovës të një qeverie të mundshme LDK-Vetëvendosje po përme
Nuk do ta besoni, vitin e ardhshëm Tottin do ta shohim si aktor Për 25 vite, Francesco Toti i kushtoi të gjithë karrierën e tij ngjyrave verdhekuqe, ku fitoi dashurinë e tifozëve të kë
Nuk do e besoni, por ai është 23 vjeç Një sëmundje misterioze ka bërë që një 23-vjeçar në Indi të mos rritet. Manpreet Sigh lindi në vitin 1995. Edhe ps
Nuk do ta besoni pse ju vjen fatura e lartë e energjisë elektrike edhe kur i fikni të gjitha Edhe kur i fikni pajisjet elektrike, ato vazhdojnë të shpenzojnë energji. Kur shtypni butonin e fikjes, shumë pajisje el