999 rezultate për

beson

Leonora Jakupi feston ditëlindjen, s'do ta besoni kurrë sa vjeç mbush këngëtarja (FOTO LAJM) Karriera e Leonora Jakupit ka filluar që në moshën 15 vjeçare dhe këngëtarja i ka dhuruar mjaft hite të paharrueshme pub
Setien beson se mund ta mposhtë Realin me taktikat e Guardiolas Trajner i Barcelonës, Quique Setien, ishte i pranishëm në stadiumin Santiago Bernabeu të mërkurën në mbrëmje për ta parë
As ju nuk do ta besoni, bukuroshja në foto është nëna e djalit (FOTO LAJM) Një djalë 22-vjeçar ka publikuar disa fotografi të nënës së tij, duke i lënë të gjithë pa fjalë. Mirëpo, njerëzit nuk
E besoni apo jo, kjo grua ka më shumë se një vit që nuk ka pirë ujë Sofia Prana, e famshme në Youtube, ka shkaktuar shumë debate, pasi deklaroi se ajo nuk kishte pirë ujë që para një vit s
Ali Mehmeti: Nuk mendoj se rasti "Monstra" është kryer nga shqiptarë “Edhe atëherë edhe sot nuk mendoj se këtë krim e ka bërë ndonjë shqiptar. Ju kam thënë të gjithëve se nëse këtë e ka
"Kur ju flisja për Kumbullën nuk më besonin", Rrahmani: Shpresoj të fitojë Lacio Serinë A, por Juventus është i fortë Mbrojtësi i Veronës dhe kapiteni i Kosovës Amir Rrahmani zbuloi se nuk është ndjerë i befasuar nga paraqitjet në fushë t
Christian Vieri beson se Italia do ta fitojë "EURO 2020" Legjenda e Italisw, Christian Vieri, ka shprehur besimin se kombwtarja e Italisw do ta fitojw "EURO 2020". Gjithashtu
Ylli i Napolit beson se periudha negative i takon së kaluarës tashmë Sulmuesi polak i Napolit, Arkaduisz Milik është i bindur se periudha negative e skuadrës tashmë i përket së kaluarës.
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe më të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Disa personave u merr shumë kohë vendimi për të bërë një tatuazh e
"Miss Albania" 19 vite më parë, s'do ta besoni çfarë gjendet në arkivat e Liberta Spahiut (FOTO LAJM) Sot është një nga prezantueset më të njohura në Kosovë dhe Shqipëri ku prej më shumë se 10 vitesh drejton emisione të nd
Kafshët e rralla që nuk do ta besonit se ekzistojnë (FOTO LAJM) Sipas shkencëtarëve, planeti ynë është shtëpia e rreth 8.7 milion specieve bimore dhe shtazore ndërsa 86% e specieve të
S'do ta besoni kurrë, Robert Berisha feston ditëlindjen dhe gjejeni sa vjeç bën (FOTO LAJM) Që prej martesës me Norën, Robert Berisha është kthyer në një personazh shumë të përflour në media. Këngëtari bëri sh
E besoni apo jo, mujmuni refuzon bananet, kërkon patetinat (VIDEO) Jo vetëm njerëzit, por edhe kafshët nuk i duan ushqimet e shëndetshme. Një majmun refuzoi bananet e disa turistëve. S
Setien beson se Griezmann mund të luaj si "pykë" Trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka folur për Griezmann në ndeshjen ndaj Ibizas ku e fituan me mund të madh 2:1 duke
Nuk do t'i besoni syve, si dukej Liberta Spahiu 20 vite më parë (FOTO LAJM) Të gjithëve na bën shumë kurioz pamja e VIP-ave para se të ishin të njohur ose në fillimet e karrierës së tyre. Liber
S’do ta besoni sa kohë iu desh Taynës dhe Mozzik për të bërë gati super hitin! (FOTO LAJM) Në fillim të muajit shkurt, dy reperët më në zë të momentit, Mozzik dhe Tayna do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë
Mos e besoni po deshët, vajza 6 vjeçare e Kim Kardashian ka të dashur (VIDEO) Po, vajza e Kim Kardashian, North West ka të dashur dhe mos e besoni po deshët! Ajo tregoi lëvizjet e saj të adhurues
Xhemi Shehu feston ditëlindjen, s'do ta besoni kurrë sa vjeç mbush moderatorja (FOTO LAJM) Ditën e sotme moderatorja e “Portokalli”, Xhemi Shehu feston ditëlindjen. Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instag
Kafshët e rralla që nuk do ta besonit se ekzistojnë (FOTO LAJM) Sipas shkencëtarëve, planeti ynë është shtëpia e rreth 8.7 milion specieve bimore dhe shtazore ndërsa 86% e specieve të
Kafshët e rralla që nuk do ta besonit se ekzistojnë (FOTO LAJM) Sipas shkencëtarëve, planeti ynë është shtëpia e rreth 8.7 milion specieve bimore dhe shtazore ndërsa 86% e specieve të