999 rezultate për

beson

E ëma më e mirë se e bija, nuk do e besoni sa vjeç është kjo grua (FOTO LAJM) Kasha Grimes, është një angleze e cila është bërë e famshme në rrjete sociale, për shkak të pamjes së saj si të ishte nj
Vajza nga "princeshë" vendosi të jetojë rrugve duke kërkuar lëmoshë (FOTO LAJM) Vajza e një milioneri që bën një jetë të mrekullueshme dhe që planifikon 6 herë pushime në vit, ka vendosur që të jetojë
Eno Popi prezanton vajzën, nuk do e besoni kujt i ngjan ajo (FOTO LAJM) Moderatori Eno Popi ka prezantuar për herë të parë vogëlushen e tij. Si sot një vit më parë ai dhe partnerja Atena u bën
Eli Fara feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç bën sot (VIDEO) Sot është dita e Eli Farës. Këngëtarja mjaf e dashur nga publiku feston ditëlindjen. Eli ka vendosur ta festojë pranë
Ishte burri më i shëndoshë në botë por nuk do ta besoni si ndryshoi (FOTO LAJM) Britaniku Paul Mason, u zhvendos në SHBA në vitin 2014, për të nisur një jetë të re, pas ndryshimit në peshë nga një ope
RRËFIMI/ Si e futi Berisha në kurth Ramën duke i bërë të besonte se do fitonte zgjedhjet Nëse jeta politike e vendit është sot kështu, një pjesë të mirë të fajit e kanë pikërisht marrëveshjet e fshehta Rama-Be
Nënkryetari i PDK-së beson se Veseli bëhet kryeministër por sondazhet thonë të kundërtën Nënkryetari i PDK-së, Hajredin Kuçi, e ka paralajmëruar ardhjen e Kadri Veselit në krye të Qeverisë. Ka thënë se fitorja
Nëna e binjakëve shkon të bëjë ekon dhe nuk i beson dot ekranit Njihuni me Casey Saunders, në krye të fotos. 27-vjeçarja rezidente ne Kolorado sapo bëri diçka pothuajse të pamundur – a
Formacionet zyrtare: Arsenali beson te Champions, Xhaka dhe Mustafi titullar Arsenali do të luajë pas pak ndaj Brightonit në Emirates. Skuadra e Unay Emery do të kërkojë fitoren për të mbajtur g
Besojeni se është e vërtetë, njihuni me femrat që pa i prekur nuk iu besoni syve (FOTO LAJM) Dëshirojmë që të jemi qendra e vëmendjes, në çdo vend që ne shkojmë. Disa njerëz, hedhin një hap më tepër dhe bëhen pers
Nuk do ta besoni, ky njeri mban rekord për numrin e gishtërinjve (FOTO LAJM) Ky burrë që shihni në foto mban rekordin botëror për shkak të numrit të madh të gishtërinjve në këmbë dhe duar. 46-vj
Klopp beson të përmbysja: Ishim pa fat, Liverpooli do të bëjë çmenduri Jurgen Klopp ka thënë se skuadra e tij nuk është duke menduar fare për ndeshjen e kthimit në Champions League ndaj Barce
Gjykata nuk beson se i vrari në Rinas është Admir Murataj: Na sillni testin e ADN-së Sot pritej që të pushohej çështja ndaj grabitësit të vrarë në Rinas Admir Murataj, por gjykata nuk mendon kështu. Gj
Provoni të mos i besoni, rastësitë që po çmendin rrjetet sociale (FOTO LAJM) Jeta ndonjëherë na sjell surpriza të çuditshme që duken të pamundura për t’u shpjeguar thjesht duke iu referuar teorive
Manchester United nuk beson te Solskjaer, del në skenë emri i Antonio Contes Ish-trajneri i Chelseat Antonio Conte konfirmoi se është i gatshëm t’i rikthehet punës dhe po i konsideron disa propozim
Policia ndalon makinën e shqiptarit në kufirin Serbi-Maqedoni dhe nuk u beson syve çfarë gjen brenda Pasditen e sotme është ndaluar një kamion në kufirin midis Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë brenda të cilit transportohe
Histori të çmendura që pa i parë me sytë tuaj nuk i besoni (FOTO LAJM) Historia ndërtohet nga ngjarje të ndryshme dhe disa prej tyre janë vërtet për të qeshur dhe të çuditshme, si të ishin sk
A e besoni dot që kjo makinë nuk është Mercedes? (FOTO LAJM) Mund të mos kesh para për të blerë një makinë të shtrenjtë Mercedes, por një të riu britanik i ka mjaftuar pak imagjinat
Burri i saj nuk besonte në Zot, familjarët e aktores kosovare porositin vrasjen Lezja, aktorja jona e dashur, së fundi e kthyer fuqishëm në skenë me hitin “Lulja n’saksi”, është ndër artistët më të re
S'do ta besoni, por shovinisti Sheshel e ka gruan nga Kosova Gruaja e liderit radikal serb, Vojisllav Sheshel, ka prejardhje nga Kosova. Emri i saj është Jadranka Pavloviq e cila ka