999 rezultate për

beson

Nuk do i besoni se janë të vërteta, rastet kur nëntoka ka krijuar mrekulli Nën sipërfaqen e Tokës, aty ku dielli rrallë deperton, është një botë me gurë të çmuar, minerale, ujë , shpella gelqeror
Nuk do ta besoni se ku ka përfunduar kartela e Mergim Lushtakut Pas ndërprerjes së seancës, deputeti i VV-së Liburn Aliu ka vjedhur kartelat e deputetëve të pozitës. Një ndër kartel
I bërë shoshë nga plumbat, gjendet avioni që humbi papritur para 4 vitesh Aeroplani i zhdukur me pasagjerë MH370, është gjurmuar në Google Earth dhe duket se pjesët e tij janë të shpuara nga plu
Parajsa mbi tokë, pamjet magjepsëse që nuk do t’i besoni dot Nëse jeni një njeri që adhuroni udhëtimet dhe vendet e vecanta , larg nga zhurmat e qytetit Norvegjia është një vend ide
Kadri Veseli beson se demarkacioni kalon me 20 mars Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka shprehur besimin se përfundimisht çështja e demarkacionit do të marrë f
A do t'a qëllojë sërish Ramën me çizme? S'do t'a besoni përgjigjen e Kryemadhit! Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka habitur me deklaratën e saj për kryeministrin Edi Rama. Pak kohë më parë, në pro
Dashuria do ju bëjë të shtoni në peshë, nuk do e besoni pse Dashuria të shëndosh! Ky është përfundimi i një studimi të fundi nga studiuesit australianë të cilët morën në studim 15
Rusia ia beson një maceje të shurdhër parashikimin e ndeshjeve të Botërorit Një mace të shurdhër shikohet si parashikuese e fitueseve gjatë Botërorit, që do të zhvillohet këtë verë në Rusi. Duk
Albini i beson shumë vetes, si LDK-ja kërkon zgjedhje të parakohshme Vetëvendosja dhe LDK-ja kërkojnë që qeveria “Haradinaj” të japë dorëheqje dhe vendi të shkojë në zgjedhje të parakohshme
Faktet që nuk do ti besoni dot se janë të vërteta, nga Kleopatra te dinozaurët 1. Viagra bën që lulet të rrinë drejt. Nëse shtoni një tabletë të thërrmuar në vazon me ujë, lulet mund të rrojnë një ja
Maldini motivon Milanin: Duhet të besoni tek vendi i katërt Paolo Maldini motivon skuadrën e Milanit duke thënë se ata duhet të besojnë në arritjen e vendit të katërt që i dërgon n
Nuk beson në Zot, moderatori largon nga studio të ftuarin (VIDEO) Një burrë që nuk besonte në Zot është përzënë nga studioja e një televizioni egjiptian. Mohammed Hashem, një ateist i
Ju nuk do ta besoni me kë aktore është martuar Lukasi i Klon Seriali Kloni, do të mbahet mend gjatë te audienca anë e mbanë botës, për faktin se ajo telenovelë trajtoi një temë tabu
Ngjashmëri të pazakonta, vështirë të besoni që kanë ndodhur (FOTO LAJM) Vajzat janë gjithmonë të shqetësuara nëse veshja e tyre është e njëjtë me atë që ka veshur dikush tjetër. Nëse doni t
Milito beson se Icardi me golat e tij do ta "ringjallë" Interin Diego Milito ka vlerësuar rëndësinë e bashkombasit të tij tek Interir, duke thënë se beson se golat e Mauro Icardit do t
Veseli ende beson se një ditë do të ratifikohet demarkacioni Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli në konferencën për sundimin e ligjit, ritheksoi edhe njëherë që shumë shpejt do të rat
Veseli në qef, beson se deputetë të Vetëvendosjes do të tradhëtojnë kauzën për demarkacionin Kryetar i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka deklaruar që beson se deputetët e Vetëvendosjes do të votojnë pro marrëv
“Kur beson deri në fund”, Rama ka diçka për të thënë për skuadrën e zemrës Përsa i përket tifozërisë në futboll të gjithë e dinë që kryeministri i vendit, Edi Rama është një tifoz i flaktë i skua
Ngjan si 20-vjeçare, por nuk do ta besoni sa vjeç është Rudina Rudina mbetet shembull për modesti, butësi dhe krenari. Ajo është një nga moderatoret më të njohura dhe të dashura s
E pyeti për tradhtinë e Donald Trump, Ivanka shtang gazetarin (FOTO LAJM) Në një intervistë me NBC që zhvilloi të hënën në mëngjes, vajza e Donald Trump Presidentit të SHBA-ve, Ivanka Trump u py