999 rezultate për

beson

Nuk do ta besoni se cili klub ka fituar më shumë para në 5 sezonet e fundit në Champions Dominimi në kampionatin italian nuk i mjafton këtij Juventusi. Bardhezinjtë edhe në nivel arkëtimesh vazhdojnë të jenë “
Mohamed Salah beson se do të jetë gati për në Kupën e Botës Ylli i Liverpool, Mohamed Salah beson që ai do të jetë gati për Kupën e Botës pavarësisht se ai u lëndua rënë në finalen
Notat e finales: Real 3-1 Liverpool, nuk do ta besoni vlerësimin për Ronaldon (FOTO LAJM) Si askush më parë Real Madrid për herën e tretë radhazi është shpallur kampion europe. “Whoscored” ka publikuar vlerë
Kujdes, mund t'ju telefonojë Daut Haradinaj por mos i besoni Deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj ka thënë se një person po telefonon në emër të t
Kosova beson se këtë vit do të anëtarësohet në Interpol Veton Elshani, kryesues i grupit punues për anëtarësim në Interpol në Ministrinë e Punëve të Brendshme beson se deri në
Arsene Wenger: Kam refuzuar kaq shumë klube, sa ju nuk mund ta besoni Në mediat britanike e ardhmja e Arsene Wenger si trajner u vu në dyshime, por Wenger synon të mbetet edhe më gjatë si tr
SHBA nuk i beson Erdoganit, trondit Turqinë me këtë vendim Ligjvënësit amerikanë kanë krijuar një ligj që ndalon shitjen e avionëve F-35 Turqisë pasi Ankaraja ka vendosur të blejë
Hoxhallarët dhe priftërinjtë luajnë futboll, nuk do ta besoni kush ishte gjyqtar Rreth 8.000 persona kanë marrë pjesë në festën familjare në fushën e gjelbër të VfL Benrath, në Düsseldorf. Aty u takuan
Nuk do ta besoni, për 3 muaj 700 raste vjedhje në Maqedoni Gjatë tre muajve të fundit MPB ka regjistruar 700 hajdutë me akuzën për veprën penale “vjedhje e rëndë” duke përfshire v
Haradinaj u jep një premtim mjekëve, a i beson kush? Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim pune me ministrin e Shëndetësisë, Uran Ismaili. Haradina
Veseli ende beson në liberalizimin e vizave Kryetari i PDK'së Kadri Veseli thotë se qytetarët e Kosovës besojnë në vlerat që mishëron Europa dhe ky besim është shpr
UEFA ua beson serbëve finalen e Champions League, përcaktohen arbitrat UEFA ka marrë një vendim surprizë sa i përket katërshes që do të gjykojë finale e Champions League ku do të përballen Re
Vuçiç beson se Rusia dhe Kina do ta ndihmojnë në luftën kundër Kosovës Beogradi llogarit në përkrahjen e Rusisë dhe të Kinës nëse Britania e Madhe, gjatë kryesimit të Këshillit të Sigurimit t
Mane: Liverpool mund të mposht çdo skuadër Sadio Mane beson që Liverpool është njëra “prej skuadrave më të forta në botë” dhe se ata mund ta undin edhe Real Madrid
5 arsyet se pse Roma beson te kualifikimi ndaj Liverpoolit Fjala e vetme që mbizotëron në ambientin verdhekuq sot është: besi! Pas Barcelonës, skuadra e Di Francescos beson te
Tahiri beson se ka luftuar korrupsionin Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri ka thënë se delegacioni teknik i Bashkimit Evropian, që viziton këtë javë Kosovën,
Di Francesco shpjegon se si ekipi i tij mund të shkojë nëfinale Roma e di se ka nevojë për një tjetër mrekulli si kundër Barcelonës për t’u kualifikuar ndaj një Liverpooli që këtë sezo
Schick beson se Roma do ta përsërisë të njëjtën ndeshjes si me Barcelonën Patrik Schick beson se Roma ka mundësi të përsëritë triumfin historik kundër Barcelonës dhe të shënojë tri gola të mërku
Bartomeu beson se Neymar do i bashkohet Realit të Madridit Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, është i gatshëm ta rikthejë Neymarit, vetëm e vetëm që ai mos përfundojë
Mjaft folët për liberalizimin e vizave, populli ka kohë që nuk ju beson Koment nga Ervin Shkulaku Po kalojnë vitë të tëra që ministrat e PDK-së me liderët e tyre e që tashmë ka fillu