999 rezultate për

besimi

Zbulohet kush do të jetë kryetar i BDI pas Ali Ahmetit Gazetari maqedonas, Vasko Eftov, i cili i njeh mirë rrethanat politike në BDI, ka bë vlerësimin se kush mund ta zëvendës
BARCELONA/ Dorëzohet mocioni i mosbesimit kundër presidentit Bartomeu dhe bordit të drejtorëve Kandidati për president të Barcelonës, Jordi Farre, ka njoftuar se sot në mëngjes e ka dorëzuar mocionin e mosbesimit ku
Fifi zbulon e inatosur sekretin e dobësimit: Nuk kam dalë të shes trupin (FOTO LAJM) Prej disa kohësh të gjithëve ju ka rënë në sy dobësimi drastik i këngëtares së njohur, Fifi. Edhe pse artistja e ka
Shqiptarët masakrojnë me komente Ramën pas vdekjes së 10-vjeçarit: Haram e paç besimin e votën! (FOTO LAJM) Kryemininistri Edi Rama ka habitur ndjekësit e tij në Facebook me postimin e fundit në lidhje me një paradë të organizua
HOROSKOPI/ Mos e humbni besimin në dashuri, e premtja do t'ju sjellë fat Dashi Kjo ditë mund të jetë vërtetë e bukur, nëse keni njeriun e duhur në krahë. Ndonjë problem mund të hasni me të l
Kandidat për president, Haradinaj: E konsideroj përgjegjësi dhe nder Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë sot publike pretendimet për president të Kosovës. Ai këtë e ka b
Leverkusen ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO) PAs dy golave të shpejtë të Interit, Leverkusen ka arritur të ngushtojë rezultatin në minutën e 25' me yllin e ekipit, H
Barazohet rezultati mes Manchester City-t dhe Real Madridit (VIDEO) Real Madridi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Manchester City-t duke rikthyer edhe njëherë besimin në skuadër.
"Një sfidë e vërtetë", Ndocaj tregon sekretin e dobësimit Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj tashmë po bie në sy si një perzonazh që arriti të heqë kilet e tepërta duke i ofruar
Rama "bëri" sikur u tërhoq, reagon ashpër KE: Rrezikohet humbja e besimit ndaj ligjit Komisioni Evropian kundërshton nismën e qeverisë për amnisti fiskale. Përmes një raporti kofidencial, KE rendit argument
Ish-demokratja e flaktë ia thotë hapur Bashës: Ma ke tradhtuar besimin! Ish-kryetarja e AMA-s dhe njëkohësisht ish mbështetësja e Lulzim Bashës deri në vitin 2017, Endira Bushati, ka folur rr
COVID-19, besimi në ekonomi nga bizneset dhe konsumatorët bie në nivele minimale historike Goditja që i ka dhënë ekonomisë Covid-19 ka bërë që treguesi i ndjesisë ekonomike (TNE) gjatë tremujorit të dytë të shën
"Do ishte dështim i besimit tonë", Pastori flet pas deklaratës së të mbijetuarës Pastori, Ylli Doçi ka reaguar pas së mbijetuarës së ngjarjes tragjike në Tiranë teksa thotë për mediat se nëse të vetëfl
Facebook do të bëjë një ndryshim ne algoritmin e lajmeve Facebook është duke bërë një ndryshim në algoritmin e saj të lajmeve që do të japin përparësi në raportimin origjinal dh
Humb besimin e klubit, Setien nuk e ka të gjatë te Barcelona Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, duket se nuk do të jetë në krye të stolit katalan për sezonin e ardhshëm. Sipas
Kuvendi i Kosovës përfshihet në debat, VV paralajmëron mocion mosbesimi për qeverinë Kuvendi i Kosovës është përfshirë në një debat të gjerë lidhur me krijimin e qeverisë së re dhe rifillimin e dialogut Ko
Në mëngjes, drekë dhe darkë supë për tu dobësuar sa "hap e myll sytë" Te konsumoni supe do te jete sekreti I dobesimit. Sipas Fiona Kirk, autore e shume librave te dobesimit “ njerezit mund
Sekreti i dobësimit të shpejt në verë Humbja nga pesha kërkon një angazhim serioz ndaj një stili të shëndetshëm jetese. Ushqyerja e shëndetshme, aktiviteti
Sanchez flet hapur: Prej Mourinhos humba besimin Në vitet e para të dekadës së fundit ai u konsiderua një nga sulmuesit më të talentuar në skenën botërore. Më pas karrie
Nga dobësimi te bukuria, 6 arsye pse s'duhet të hidhni lekurën e babanes Herën tjetër që do vendosni për të ngrënë një banane, me siguri nuk do të hidhni lëvoren e saj në plehra. Edhe pse lëvor