999 rezultate për

besart

Besart Berisha, Mister "18 golëshi" Besart Berisha vazhdon të tregojë formën e jashtëzakonshme që po përjeton në kampionatin australian. Sulmuesi shqiptar k
Besart Berisha rikthehet në Kombëtare Besart Berisha do të rikthehet në përfaqësuesen shqiptare për ndeshjet eleminatore të Brazil 2014. Ish-sulmuesi kuqezi k
Besart Berisha, shqiptari i 2 "Champions-ve" Besart Berisha është futbollisti i parë shqiptar që ka shënuar gol në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve të Evropës.
Fiton Brisbane Roar, shkëlqen Besart Berisha Në ndeshjen e javës së 22-të të Ligës së Parë të futbollit në Australi, ndërmjet Brisbane Roar dhe Melbourne Victory, në
Australi, 1 ndeshje pezullim për Berishën Federata Australiane e Futbollit vendosi një ndeshje pezullim për lojtarin shqiptar të Brisbane Roar, Besart Berisha, li
Besart Berisha shqipe me dy "gola" (VIDEO) Besart Berisha ka shËnuar një tjeter dy-golësh në fitoren e skuadrës së tij Brisbane Roar FC, e cila ka mundur me rezult
Australi, Besart Berisha "shqipe" me dy gola Besart Berisha ka shËnuar një tjeter dy-golësh në fitoren e skuadrës së tij Brisbane Roar FC, e cila ka mundur me rezult
Xhensila-Besartit: Ëngjëlli im je ti (VIDEO) Besart Kallaku, aktori i humorit në Portokalli ka bërë publike lidhjen e tij me këngëtaren Xhensila Myrtezaj. Kjo lidhje
Besart Morina, talenti i ri i Gjermanisë (VIDEO) Edhe pse ende nuk e ka sprovuar veten nëpër ndonjë emision apo shou televiziv, talenti kosovar që jeton në Gjermani, Bes
Besart Berisha hoqi dore nga parate per Arminian Me ne fund, Besart Berisha merr fryme lirisht. Telenovela e transferimit nga Bernli tek Arminia Bielefeld perfundoi. Gj
Besart Berisha kalon tek Bielefeld Besart Berisha do të jetë transferi i gjashtë i skuadrës së Arminia Bielefeldit për sezoni
Besart Berisha nuk ka më durim Besart Berisha, nuk e ka duruar më mënyrën e drejtimit të trajnerit Arie Haan, teksa në minut&e