999 rezultate për

besart

Kosova kërkon mrekullinë ndaj Islandës, bën gati formacionin me yje Sot është një ditë shumë e rëndësishme dhe për Kosovën, që sonte në mbrëmje do të luajë në “Loro Boriçi” ndaj Islandës.
Kosova publikon listën, më në fund dhe Besart Berisha (FOTO) Kosova ka publikuar ditën e sotme listën për përballjen me Islandën në Shkodër në një ndeshje te vlefshme për kualifikue
Besart Berishën pritet në mënyrë madhështore Tifo-grupi “Dardanët”, i kanë bërë një pritje madhështore Besart Berishës në aeroportin "Adem Jashari". Ata e “kallën
Besart Berisha si Messi, shikoni çfarë goli ka shënuar sot (VIDEO) Besart Berisha nuk ka ndërmend të ndalet me gola me skuadrën e Melbourne Victory. Bomberi kosovar ka shënuar sot një go
Besart Berisha në mars luan me Kosovën, ja si do të duket formacioni (FOTO) Kosova do të luajë ndaj Islandës më 24 mars një ndeshje miqësore. Për sfidën ndaj ishullorëve, trajneri Albert Bunjaku
Ofendoi Besart Berishën, ja sa ndeshje është pezulluar portieri grek Portieri grek i Melbourne Cityt, Dean Bouzanis, është dënuar me pesë ndeshje. Ai i kërkoi falje Berishës dhe gjithë adhu
Portier grek racizëm ndaj Besart Berishës, ja pamjet e sherrit (VIDEO) Besart Berisha vazhdon të jetë protagonisti absolut i kampionatit australian të futbollit me golat e tij, apo edhe me fa
Besart Berisha përleshet me portierin serb (VIDEO) Besart Berisha po jo vetëm që është më i forti në futboll në Australi, por sot ka treguar se di të jetë i fortë edhe në
Besart Berisha e nis 2017-ën me rekord unikal në Australi (VIDEO) Sulmuesi kosovar, Besart Berisha, ka thyer rekordin e numrit të golave të shënuar në kampionatin australian ‘A-League’.
Super Besart Berisha, shënon tripletë për Melbourne (VIDEO) Sulmuesi kosovar, Besart Berisha vijon të shfaq vlerat e tij në Australi. Futbollisti i skuadrës Melbourne Victory, ka q
"Zgjohet" Besart Berisha, "Hat trick" në Australi (VIDEO) Besart Berisha vijon formën e mirë në kampionatin Australian, pasi ka shënuar 3 gola në ndeshjen që skuadra e tij, Melbu
Rrëfehet Besart Berisha: Pas ndeshjes me Anglinë ja ekipet e mëdha që më kërkuan Besart Berisha ka rrëfyer se në të kaluarën ka qenë shumë pranë firmës me dy prej klubeve më të njohura angleze, Mançest
Besart Berisha me një lajm jo të mirë për Kosovën Besart Berisha nuk do të jetë pjesë e përfaqësueses së Kosovës në garat kualifikuese për kampionatin botëror "Rusia 2018
Ja kush janë dy futbollistët që do ikin nga Kombëtarja e Shqipërisë për Kosovën Përfaqësueses së Kosovës priten ti bashkohen edhe dy lojtarë të tjerë, pas Milot Rashicës, Alban Mehës dhe Herolind Shal
Besart Berisha shënon sërish në Champions (VIDEO) Besart Berisha vijon formën e jashtëzakonshme. “Bomberi” shqiptar ka gjetur sërish rrugën e rrjetës ditën e sotme në nde
Besart Berisha fiton "Këpucën e Artë" në Australi Besart Berishën nuk u ndahet trofeve të fituar. 30-vjecari nga Prishtina është nderuar nga klubi i tij Melbourne Victory
Ymeri e Selimi shpallen të pafajshëm për rastin "Kamishi" Në bazë të provave materiale, dëshmive dhe ekspertizës ligjore, gjyqtari Vesel Ismajli ka vendosur që Visar Ymeri dhe Re
Komisioni i Disiplinës/ Mbyllet kampionati për Berishën Besart Berisha është dënuar me dy ndeshje pezullim nga Federata e Futbollit të Australisë. Futbollisti kosovar u ndëshku
Besart Berisha i pandalshëm, i jep një pikë ekipit të tij (VIDEO) Besart Berisha nuk ka ndërmend të ndalet në kampionatin e Australisë, duke shënuar sërish për ekipin e tij Melburne Vict
Besart Berisha i abonuar me golin në Australi (VIDEO) Besart Berisha është i abonuar me golin. Sulmuesi kosovar vazhdon të shënojë në Australi. Ai ka realizuar sërish një gol