999 rezultate për

besa

"Braktisi" Këngën Magjike pas tërmetit, flet për herë të parë Besa Kokëdhima (VIDEO) Këngëtarja Besa Kokëdhima ka folur për herë të parë për largimin nga “Kënga Magjike”. E ftuar këtë të mërkurë në natë
Mbesa e Fatmira Breçanit qenka sozi e Jona Spahiut dhe s'do i besoni syve (FOTO LAJM) Jona Spahiu është padyshim një nga vajzat më bukuroshe të showbizit shqiptar dhe ka rënë në sy që në fillimet e saj në e
Besa kritikon publikisht të atin Koço Kokëdhima në emision: Duhet të ndryshojë (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Besa Kokëdhima ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në "Shiko kush luan", ku u bë pj
Besa Kokëdhima kritikon babanë e saj në emision: Duhet të ndryshojë të ... Luana Vjollca, moderatorja e emisionit “Shiko kush Luan”, kishte përgatitur një puntatë kuqezi për këtë të shtunë. Perso
Thanë se kishte këngën e vjedhur, Besa hedh në gjyq "Thumb On" (FOTO LAJM) Në edicionin 21 të "Këngës Magjike", një ndër konkurrentet ishte dhe këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima me këngën e shkr
Besart Berisha nuk ka të ndalur, shënon dy gola në Australi (VIDEO) Sulmuesi kosovar Besart Berisha ka vazhduar me gola në kampionatin australian për skuadrën e tij Western United.Ish futb
Zyrtare! Besa Kokëdhima tërhiqet nga “Kënga Magjike” Besa Kokëdhima është tërhequr zyrtarisht nga konkurimi në Këngën Magjike. Këngëtarja është shprehur se është shumë e
Apeli i një daje në dëshpërim: Shteti të më tregojë ku ndodhet mbesa me dhëndrin, u bie telefoni Një apel drithërues vjen nga Spitali i Traumës nga daja i një 15 vjeçareje. Drita Cakoni së bashku me babain e saj Kastr
Banori rrëfen momentet e tmerrit: Vajza dhe mbesa janë nën rrënoja Banori i pallatit të shëmbur në Durrës ka rrëfyer për News24 se ka komunikuar me vajzën dhe mbesën e vogël që ka mbetur
Tërmeti, Shahini: Sot nuk do të ketë mësim Pas tërmetit të fuqishëm që goditi Durrësin dhe Tiranën mesnatën e kësaj të marte, ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka
Kosova pjesë e Serbisë në libra, justifikohet pas "gafës" Besa Shahini Dy ditë më parë, një një qytetar ka denoncuar rastin se teksti shkollor i lëndës së Qytetarisë 8, mbante një hartë ku Ko
Afrim Gashi e thotë hapur: Unë e themelova Lëvizjen Besa, disa individë e vodhën Lideri i Alternativës, Afrim Gashi ka deklaruar se nuk ka problem me Lëvizjen Besa pasi sipas tij ai ka qenë vetë person
Kategoria e Parë, Grupi B/ Lushnja bie në shtëpi ndaj Pogradecit, ngec besa Skuadra e Lushnjes nuk ia ka dalë të marrë maksimumin në shtëpi, teksa është mposhtur minimalisht nga Pogradeci. Myz
Kasumi: Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut do të mbahen me 12 prill Kryetari i Lëvizjes Besa në Maqedoninë e Veriut, Bilall Kasami, i ftuar në emisionin Pressing të T7, është shprehur i si
Besart Berisha tund rrjetën sërish në Australi (VIDEO) Me kthimin e tij në Australi, Besart Berisha duket se e ka rigjetur formën. Berisha shënojë përsëri për ekipin e tij
Bashkëshorti në Kosovë e ajo në Tiranë, Besa Shahini flet me mall për Dardanin Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka folur së fundmi për jetën e saj personale si dhe marteswn e saj nw largwsi me Dardan
6 vite pas fitores, këngëtarja rikthehet sërish në Kënga Magjike Besa Kokëdhima i ka munguar këto kohë publikut dhe padyshim që të gjithë presin rikthimin e saj. Këtë herë Besa ka ve
Besart Berisha shënon golin e fitores në debutim (VIDEO) Besart Berisha është rikthyer në fushën e lojës pas gati 1 viti, ku kishte luajtur për Hiroshiman në kampionatin japonez
Mbesa e pyet nëse duhet t’i bëjë buzët apo jo, Luana befason me përgjigjen Pavarësisht se moderatorja Luana Vjollca përflitet shumë për operacione plastike, ajo ka cuditur me reagimin e fundit.
Inisi dhe Ingriti janë yje? Mbesa i bën "diss" me super fotot e mamit (FOTO LAJM) Anais Lika është një ndër aktoret më të reja shqiptare por që falë karakterit të papërmbajtshëm po futet shumë shpejt në