999 rezultate për

besa

Stërmbesa e Skënderbeut flet pa doreza, tregon nga çfarë është e varur Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Zgjerimi i Qeverisë, Menduh Thaçi ditëve në vijim del me detaje PDSH do të jetë pjesë e koalicionit qeveritar. Zyrtarë të PDSH-së konfirmojnë se kanë përfunduar bisedimet me kryeminist
Cilën ministri do PDSH-ja, që BDI nuk ia jep PDSH do të jetë pjesë e koalicionit qeveritar. Zyrtarë të PDSH-së konfirmojnë për mediat se kanë përfunduar bisedimet me
Luana dhe Marina kush? Mbesa e tyre tund rrjetin me fotot bombastike (FOTO LAJM) Jori Paloka, një nga vajzat sexy që është bërë pjesë e medias rozë për shkak të lidhjes që ka me moderatoret Marina dhe
Rruajti gjysmën e kokës, supermbesa e Berishës jep lajmin e mirë (VIDEO) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
E papritur, stërmbesa e Skënderbeut shfaqet si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Kasami: Lëvizja Besa është një dhe ajo jemi ne Bilall Kasami ka mbajtur një konferencë për gazetarë, ku ka njoftuar për vendimin e Gjykatës Themelore Shkupi 2 rreth le
A po tërhiqet Zaev nga zgjerimi i koalicionit qeveritar? Fjalia e fundit “Jo me çdo kusht” dje e kryeministrit Zoran Zaev ka shtuar dilemat se ai po mendon që të heq dorë nga zg
Këngëtarja shqiptare shpërthen në lot pas performancës LIVE Këngëtarja Mariza Ikonomi është një prej konkurenteve të Dancing ëith the Stars. Por një gjë e papritur i ka ndodhur
Zgjidhet kreu i Këshillit Komunal të Tetovës Këshilli Komunal i Tetovës më në fund arriti që të zgjedh kryetarin e saj. Bekim Memeti me 18 vota pro asnjë kundër
BDI dhe LSDM heshtin pas provokimeve ruse BDI dhe LSDM heshtin pas provokimeve ruse “Nëse Maqedonia anëtarësohet në NATO, do të bëhet fushëbetejë e luftës midis N
Stërmbesa e Skënderbeut tregon arsyen e papritur pse nuk ka miq Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Gjykata jep vendimin përfundimtar, BESA i mbetet Bilall Kasamit? BESA edhe përfundimisht mbetet të udhëhiqet nga Bilall Kasami. Kështu ka vendosur gjykata pas mbledhjes së sotme, ka bri
Askush nuk e dinte por Ema Andrea është mbesa e këtij këngëtari të njohur Bëhet fjalë për Mihallaq Andrean, i cili është autor i qindra këngëve, serenatave, që i ka përcjellë me zërin e tij të n
LSDM, ja cilat poste ofron për PDSH-në Në LSDM kanë deklaruar se Besa e Afrim Gashit është në qeveri edhe pse ende nuk është arritur marrëveshje se çfarë poste
Stërmbesa e Skënderbeut provokon me fustanin e nënës së saj Është e njohur pothuajse për gjithë publikun shqiptar. Sophie Castriota, stërmbesa e Skënderbeut ka habitur me një im
BESA e Gashit pjesë e qeverisë me Ministrinë e Punëve të Brendshme Hyrja e BESËS së udhëhequr nga Afrim Gashi në qeverinë reformatore të Zaevit tash më është punë e kryer, gjersa brenda k
Besa e Gashit shumë afër qeverisë Lëvizja Besa, krahu i Gashit, ditëve të fundit ka shpeshtuar takimet dhe bisedimet me përfaqësues të LSDM-së dhe Qeveris
Lëvizja BESA pritet të ketë këto poste në qeveri? Se Lëvizja BESA e udhëhequr nga Afrim Gashi do të jetë pjesë e qeverisë kjo cështje tashmë është gati e finalizuar. Janë
Zaev këtë javë takon Afrim Gashin Vazhdon afrimi i Lëvizjes Besa dhe kryeministrit Zoran Zaev. Burime partiake thonë se gjatë kësaj jave do të realizohet