999 rezultate për

besa

Mbesa e ish-presidentit Nishani me fotot provokuese: Këtu komandoj unë (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Nesër maturantët i nënshtrohen provimit të parë, Besa Shahini ka një mesazh për ta Maturantët nesër kanë provimin e tyre të parë, që do të jetë ai i gjuhës së huaj. Për këtë ministrja e Arsimit Besa S
Marina dhe Luana zbritën në shesh me qytetarët, mbesa e tyre më krenare se kurrë (FOTO LAJM) Marshimi i djeshëm nga sheshi "Nënë Tereza" drejt Kryeministrisë, Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe Rinisë nga shumë va
Skandali me 15 vjeçaren në Babrru, reagon nga Kuvendi Besa Shahini Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka folur në Kuvend në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Babrrunë ku një 65-vjeçar
Përdhunimi i 15 vjeçares, Besa Shahini "shkund nga themelet" shkollën Miistrja e Arsimit, Besa Shahini ka reaguar lidhur me ndodhinë e rëndë të përdhunimi të 15 vjeçares nga roja i shkollës
Asnjë fjalë për abuzimin e 15 vjeçares nga roja e shkollës, kërkohet dorëheqja e Besa Shahinit Rasti i abuzimit të një vajze të mitur në Babrru në Tiranë, nga roja e shkollës për gati 3 vite, ka shkaktuar reagim të
Te Teuta e Besa një talent, Muriqi: Fenerbahce vendos për mua, Superiorja si trampolinë Një nga lojtarët shqiptar më të kërkuar në merkato është edhe sulmuesi shtatlartë, Vedat Muriqi. Aktualisht, ai është pj
Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin Një grua 126-vjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa është njeriu më i vjetër në botë që ka fituar luftën me
Telefonata anonime zbulon 76 vjeçarin shqiptar që ngacmonte s*ksualisht 4 mbesat e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik, ku një 76 vjeçar shqiptr është zbuluar se abuzonte seksualisht me 4 mbesat e
Nën këto avuj proletarë, unë refuzoj të bëhem barrikadë… Nga Irma Marku Në fillimizolim pandemik, kur ju kërkova Znj. ministre që të bënit kujdes duke i falenderuar
Nuk i rezistoi karantinës, super mbesa e Berishës poston foto në mes të qytetit (FOTO LAJM) Supermbesa e ish-kreut të PD-së, Sali Berisha, Dasara Malltezi ka vendosur ‘të thyejë’ karantinën pas një periudhe të gj
Besa Shahini jep udhëzimet e fundit: Deri më 15 maj plani urgjent nga universitetet Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka pasur sot komunikim me rektorët e universiteteve publike mbi marrjen e masave për mb
A do marrin mësuesit bonus shtesë? Përgjigjet Besa Shahini Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka sqaruar pse mësuesit nuk mund të marrim bonus shtesë në pagë: E kam adresuar këtë
Mësim në gusht, provimet në tetor: Besa Shahini tregon çfarë do bëhet me studentët e universiteteve Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka bërë me dije vendimin e marrë për mënyrën se si do të zhvillohet mësimi në universit
"Tongue Tied", stërmbesa Skënderbeut sapo publikoi këngën më të fundit (VIDEO) Sofia Kastrioti, stërmbesa e heroit kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu publikon këngën më të fundit të saj “Tøngue Tied
Forumi i Gruas dhe rinia e BESËS shpërndajnë maska dhe doreza në Tetovë Sot, aktivistë të Forumit Rinor të Lëvizjes BESA si dhe përfaqësuese të Forumit të Gruas, kanë shpërndarë mjete mbrojtës
Kohë pa qenë aktive, rikthehet në Instagram supermbesa e Berishës (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
"Njeri fisnik", Besa Kokëdhima zgjedh fjalët më të veçanta për të uruar të atin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima ka uruar me anë të një postimi në ‘Instagram’ babain e saj, Koço Kokëdhima në ditën
Me maska luksoze dhe kalërim, si po e kalon karantinën stërmbesa e Skënderbeut (FOTO LAJM) Që kur u mësua se Sophie Castriota është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut ajo ka qenë protagoniste e medi
Si do vijohet me provimet e maturës, Besa Shahini i përgjigjet nxënësve (VIDEO) Një nga shqetësimet më të rëndësishme që po kalojnë aktualisht nxënësit e shkollave, është ajo për mënyrën sesi do të vi