999 rezultate për

besa

Shahini: Nuk do të përfshihem në zgjedhjet e 2021 Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka deklaruar se nuk do të përfshihet në zgjedhjet e 2021 dhe se për këtë vendim ka njo
Mbesa e Bin Ladenit: Trumpi, i vetmi president që mund ta parandalojë një tjetër 11 Shtator Mbesa e Osama bin Ladenit Noor bin Ladin pretendon se Donald Trump është i vetmi president që mund të parandalojë një su
Besa Shahini: Mbajtja e maskës në shkollë do të jetë e detyrueshme Ky vit shkollor do të jetë ndryshe nga cdo herë tjetër për shkak të pandemisë. Kështu mbajtja e maskës në shkollë do
Besa Shahini publikon foto nga pushimet, Berberi: Nuk drejtohet arsimi me "kinezërira" Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka publikuar një foto në rrjetet sociale me bashkëshortin e saj, Dardan Molliqaj teksa
"Na bëre krenarë", Besa Kokëdhima zbulon hapin e rëndësishëm të motrës së Elvanës (FOTO LAJM) Teksa këngëtarja e njohur, Elvana Gjata ka vendosur të bëjë një pauzë nga muzika, për të marrë kohën e saj të krijimit,
Kënga "Besa Besë" nga Nushi dhe Bim Bimma ngjalli reagimet e serbëve (FOTO LAJM) Serbët kanë reaguar pas publikimit të projektit muzikor “Besa Besë”. Nushi dhe Bim Bimma kanë bashkuar idetë për proj
Ana e panjohur e Besa Shahinit, martesa me deputetin më të ri dhe marrëdhënia me vajzën e bashkëshortit Pak ditë më parë, ministrja e Arsimit, Besa Shahini, u fotografa gjatë pushimeve në bregdetin shqiptar të jugut. Ajo
A do hapen normalisht shkollat në Shqipëri? Besa Shahini tregon skenaret e mundshme Mbi paqartësitë e shumta, ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sporteve, Besa Shahini, foli rreth rifilimit të vitit të ri sh
Mbesa nxjerr zbuluar Marina Vjollcën, kaq provokuese se keni parë ndonjëherë (VIDEO) Marina Vjollca ka vite që është kthyer në një nga vajzat më të pëlqyera për publikun shqiptar. Që në daljet e saj të par
Mbesa e kryeministrit nxjerr foton e rrallë: Nëna ime e bukur, do më mungosh gjithmonë (FOTO LAJM) Mbesa e kryeministrit Kristi, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Anetës. Kristi është vajza
Mbesa e ish-presidentit Nishani "tërbon" ndjekësit me poza s*ksi (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Bën namin me pozat në rrjet, mbesa e ish-presidentit shqiptar prezanton të dashurin (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Kokë e këmbë e maskuar, mbesa e Berishës e tmerruar nga COVID-19 (FOTO LAJM) Mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha Dasara Malltezi ka publikuar së fundmi në profilin e saj disa foto nga një stacio
Negociatat për Kryeministrin shqiptar: Ahmeti fton ASH-AAA dhe Lëvizjen Besa (VIDEO) A do të bëhet tryeza shqiptare? Kryetari i Bdi-së Ali Ahmeti në një emision televiziv ka kërkuar nga partitë shqiptar
Tregon tatuazhin në vendin intim, mbesa e biznesmenit shqiptar rrëmben vëmendjen (FOTO LAJM) CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën, biznesmeni i fuqishëm shqiptarë ka bërë bujë pasi ka pranuar hapur bin
Pothuajse 100% të numëruara, këto janë votat dhe mandatet e fituara në Maqedoni (FOTO LAJM) Në faqen zyrtare të Komisionit Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) në Maqedoninë e Veriut janë publikuar të dhënat me rezultatet e
Besa Shahini nuk do të kalojë në PDK Ministrja e Arsimit në Republikën e Shqipërisë, Besa Shahini, nuk është duke u antarësuar në PDK. Këtë e kanë konfirmuar
Getoari festoi ditëlindjen, mbesa e Marina Vjollcës e uron publikisht (FOTO LAJM) Familja e motrave Vjollca njihet tashmë për vajzat e bukura që ka, një ndër to edhe mbesa e tyre, Jori. Jori është pë
BESA mbështet Zaev për t'u bashkuar me VMRO-në kundër kryeministrit shqiptar (VIDEO) Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në një debat televiziv deklaroi se ai do të jetë kryeministri i ardhshëm në Maqedoninë e Ve
Besa Shahini: Zgjedhjet në universitete do mbahen në 30 korrik Zgjedhjet në universitete do të mbahen në datën 30 korrik të këtij viti. Vendimin e ka bërë publik ministrja e Arsimit,