999 rezultate për

besa

Protesta e maturantëve për testin e Gjuhës Shqipe, reagon Besa Shahini e fajëson opozitën Ministrja Besa Shahini ka reaguar për protestën e maturantëve që po bëhet para Ministrisë së Arsimit pas provimit të Gju
Denoncimi i maturantëve: Provimi ishte jashtë udhëzimeve të Besa Shahinit (FOTO LAJM) Të gjithë maturanët i janë nënshtruar sot provimit të dytë, atij të Gjuhës dhe Letërsisë. Në lidhje me këtë provim, ka e
Jo vetëm poza provokuese, ish-mbesa e Nishanit tregon talentin (VIDEO) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
"Betohem në kokat e nipave dhe mbesave, Thaçi më ka treguar planin e ndarjes" Kryetari i Komunës së Mitrovicës Agim Bahtiri thotë se presidenti i Kosovës Hashim Thaçi më 2008 i kishte shpjeguar atij
Mbesa e ish-presidentit Nishani me fotot provokuese: Këtu komandoj unë (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Nesër maturantët i nënshtrohen provimit të parë, Besa Shahini ka një mesazh për ta Maturantët nesër kanë provimin e tyre të parë, që do të jetë ai i gjuhës së huaj. Për këtë ministrja e Arsimit Besa S
Marina dhe Luana zbritën në shesh me qytetarët, mbesa e tyre më krenare se kurrë (FOTO LAJM) Marshimi i djeshëm nga sheshi "Nënë Tereza" drejt Kryeministrisë, Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe Rinisë nga shumë va
Skandali me 15 vjeçaren në Babrru, reagon nga Kuvendi Besa Shahini Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka folur në Kuvend në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Babrrunë ku një 65-vjeçar
Përdhunimi i 15 vjeçares, Besa Shahini "shkund nga themelet" shkollën Miistrja e Arsimit, Besa Shahini ka reaguar lidhur me ndodhinë e rëndë të përdhunimi të 15 vjeçares nga roja i shkollës
Asnjë fjalë për abuzimin e 15 vjeçares nga roja e shkollës, kërkohet dorëheqja e Besa Shahinit Rasti i abuzimit të një vajze të mitur në Babrru në Tiranë, nga roja e shkollës për gati 3 vite, ka shkaktuar reagim të
Te Teuta e Besa një talent, Muriqi: Fenerbahce vendos për mua, Superiorja si trampolinë Një nga lojtarët shqiptar më të kërkuar në merkato është edhe sulmuesi shtatlartë, Vedat Muriqi. Aktualisht, ai është pj
Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin Një grua 126-vjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa është njeriu më i vjetër në botë që ka fituar luftën me
Telefonata anonime zbulon 76 vjeçarin shqiptar që ngacmonte s*ksualisht 4 mbesat e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik, ku një 76 vjeçar shqiptr është zbuluar se abuzonte seksualisht me 4 mbesat e
Nën këto avuj proletarë, unë refuzoj të bëhem barrikadë… Nga Irma Marku Në fillimizolim pandemik, kur ju kërkova Znj. ministre që të bënit kujdes duke i falenderuar
Nuk i rezistoi karantinës, super mbesa e Berishës poston foto në mes të qytetit (FOTO LAJM) Supermbesa e ish-kreut të PD-së, Sali Berisha, Dasara Malltezi ka vendosur ‘të thyejë’ karantinën pas një periudhe të gj
Besa Shahini jep udhëzimet e fundit: Deri më 15 maj plani urgjent nga universitetet Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka pasur sot komunikim me rektorët e universiteteve publike mbi marrjen e masave për mb
A do marrin mësuesit bonus shtesë? Përgjigjet Besa Shahini Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka sqaruar pse mësuesit nuk mund të marrim bonus shtesë në pagë: E kam adresuar këtë
Mësim në gusht, provimet në tetor: Besa Shahini tregon çfarë do bëhet me studentët e universiteteve Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka bërë me dije vendimin e marrë për mënyrën se si do të zhvillohet mësimi në universit
"Tongue Tied", stërmbesa Skënderbeut sapo publikoi këngën më të fundit (VIDEO) Sofia Kastrioti, stërmbesa e heroit kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu publikon këngën më të fundit të saj “Tøngue Tied
Forumi i Gruas dhe rinia e BESËS shpërndajnë maska dhe doreza në Tetovë Sot, aktivistë të Forumit Rinor të Lëvizjes BESA si dhe përfaqësuese të Forumit të Gruas, kanë shpërndarë mjete mbrojtës