999 rezultate për

berlusconi

Milan, objektivat e Berlusconit: Champions dhe Kupën e Italisë Presidentit të Milanit, Silvio Berlusconi, duket se i është rikthyer buzëqeshja dhe këtë përpiqet ta transmetojë edhe te
Berlusconi-lojtarëve: Nuk do t'iu ndërroja kurrë me Romën Silvio, gjatë vizitës në Milanello, ka folur për skuadrën para ndeshjes së "Olimpico"-s kundër Romës. "Është një nd
Totti, dhuratë surprizë Berlusconit Dhuratë speciale për SIlvio Berlusconin në vigjilje të ndeshjes Roma-Milan. Dje presidenti kuqezi, i cili po darkonte me
Berlusconi i bindur: Do të shkojmë në Champions League Silvio Berlusconi ka vizituar skuadrën e Milanit për të 15-ën herë rradhazi. Gjatë qëndrimit në Milanello presidenti kuq
Milan zgjedh 5 emrat për merkaton e janarit (FOTO LAJM) Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, nuk është duke duruar faktin se skuadra e tij mund të mbesë edhe në fund të kët
Asnjë flirt mes Inzaghit dhe Barbara Berlusconit (FOTO LAJM) Asnjë flirt mes Barbara Belrusconit dhe Filippo Inzaghit. Kanë qënëpikërisht administratorja dhe vajza e presidentit si
Berlusconi del nga spitali dhe vrapon te Milani (VIDEO) Pas disa ditësh qëndrimi në spital Silvio Berlusconi ngrihet nga shtrati dhe niset drejt Milanellos për të parë gjëndjen
Inzaghi: Qëndroj 20 vjet, unë Fergusoni i Milanit 11 javët e para të Serie A kanë treguar se Milani vazhdon të jetë në tentativë për t’u kthyer në rolin e protagonistit n
Trofeu Berlusconi, Milan mposht 2-0 San Lorenzon (VIDEO) Milan fiton edicionin e 23-të të Trofeut Luigi Berlusconi. Kuqezinjtë mundën dje në mbrëmje me rezultatin 2-0 argjentina
Barbara Berlusconi "gjuan" në Lindjen e Largët Barbara Berlusconi i ka hyrë seriozisht punëve te Milani në kuadër të aspektit komercial, në mënyrë që të rrisë të ardhu
Milan, Berlusconi në kërkim të ortakëve të rinj Silvio Berlusconi e vizitoi edhe këtë të premte Milanin, por këtë herë vizita ka qënë më tepër se sa kurajo për futbolli
"Balotelli, mollë e kalbur" Silvio Berlusconi thotë se ai është i lumtur që e ka larguar Mario Balotellin nga skuadra, madje e ka quajtur atë “mollë
Zaza do Milanin dhe "thërret" Berlusconin Pavarësisht se është në pronësi të Sassuolos dhe për Juventus ekziston opsioni për ta marrë gjatë merkatove të ardhshme,
Barbara kërkon stadium të ri për Milanin Barbara Berlusconi, mendon se San Siro më nuk plotëson të gjitha nevojat e klubit dhe se ata do të kërkojnë të ndërtojnë
Berlusconi: Në Inzaghi më bindet, Milani fiton Edhe dje, si çdo të premte, presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi ka vizituar "Milanelo"-n për të mbështetur skuadrën,
"Trofeu Berlusconi", Zyrtare: Milan-San Lorenzo Rikthehet "Trofeu Berlusconi", një prej ndeshjeve klasike të futbollit italian gjatë verës, por që këtë vit do të zhvill
Thohir dhe Barbara, takim për stadiumin Erick Thohir dhe Barbara Berlusconi drekojnë bashkë për të folur për të ardhmen e "San Siro"-s. Presidenti zikaltër njof
Zambrotta: Berlusconi s'ka më oreks për investime Gianluca Zambrotta, ish-lojtari i Milanit dhe i Juventusit, momentalisht në rolin e trajnerit të Chiassos në Zvicër, gja
Milan-Juventus, Barbara Berlusconi viziton skuadrën Pas Silvio Berlusconi, i pranishëm në Milanello të premten e shkuar, edhe e bija e tij Barbara ka vendosur të vizitojë M
Trofeu Berlusconi, Milan-United më 5 Nëntor Pas një viti mungese (i fundit në verën e 2012-ës), rikthehet Trofeu Berlusconi. Por edicioni 2014, sipas asaj që shkrua