999 rezultate për

berlusconi

Ja vendimi ndaj Berlusconit për çështjen "Rubygate" Ish-kryeministri i Italisë Silvio Berlusconi ka dalë i pafajshëm në çështjen "Rubygate". Ky është vendimi që ka dhënë nd
Berlusconi e shet Milanin te Mr.Pink? (FOTO LAJM) Sipas asaj që raportonte dje gazeta rumune "Wowbiz.ro", e cila publikoi edhe disa foto, Silvio Berluscono ka gjetur akor
Milan, ja trajnerët më produktivë të epokës Berlusconi (FOTO LAJM) Që prej kohës kur Milani përfundoi në duart e Silvio Berlusconit kuqezinjtë nuk kanë pçatur kurrë një mesatare kaq të vo
Berlusconi rikonfirmon Inzaghin te Milan Filippo Inzaghi mund të marrë frymë lirisht pasi sfida ndaj Veronës nuk do të jetë e fundit për të në stolin e Milanit.
Milan, Berlusconi marrëveshje sekrete me miliarderin tajlandez Shtohen zërat për shitjen e Milanit nga presidenti Silvio Berlusconi. Protagonist mbetet investitori tajlandez Bee Taech
Milan, Berlusconi ka zgjedhur Jurgen Klopp Presidenti i Milanit Silvio Berlusconi ka zgjedhur trajnerin për sezonin e ardhshëm: teknikun e Borussia Dortmund Jurgen
Gati revolucioni te Milani, mbërrijnë kinezë dhe arabë Edhe pse në fushë punët nuk po shkojnë mirë, jashtë fushe Milani vazhdon të jetë i suksesshëm. Familja Berlusconi ka mar
Berlusconi i vendosur për të mos e shitur Milanin, por aksionerë... Momenti aktual që po kalon Milani është qartësisht i mbushur me vështirësi dhe probleme, por e ardhmja është po aq e mbu
Një miliard nga Tajlanda, Berlusconi shet Milanin Pas 29 vitesh presidencë të Silvio Berlusconit (përvjetori më 20 shkurt) Milani duket se ndryshon pronësi. Sipas asaj që
Conte apo Montella, Berlusconi e ka zgjedhur pasuesin e Inzaghit Europë ose lamtumirë. Është ky ultimatumi që drejtuesit e Milanit i kanë vendosur teknikut Filippo Inzaghi, i cili për t
Berlusconi këshillon Destron: Mos bëj si Balotelli Mattia Destro është goditja dimërore e merkatos në Serie A duke parë që transferimi i tij nga Roma te Milani ka qënë më
"Milani do kthehet i madh, kam besim te Galliani e Berlusconi" Kriza e madhe që ka kapluar Milanin ka arritur deri në Paris, aty ku luan dhe jeton ish mbrojtësi kuqezi Thiago Silva. K
Berlusconi i jep zemër skuadrës: Nuk ju ndërroj me asnjë Edhe pse Milani "vuan" në mesin e renditjes së Serie A dhe nuk ka më yje në skuadër, presidenti Silvio Berlusconi ka dek
Berlusconi: Nuk shitet Milani Silvio Berlusconi ka hedhur poshtë mundësinë e shitjes së Milanit. Berlusconi këtë lajmërim ua ka dërguar mediave për
Berlusconi përgënjeshtron: Nuk e shes Milanin Sipas asaj që raporton gazeta italiane "La Repubblica", Silvio Berlusconi, president i Milanit, ka theksuar edhe një her
Berlusconi: Vetëm po humb para me Milanin "Corriere della Sera" raporton këtë mëngjes disa batuta të lëshuara nga presidenti i Milanit Silvio Berlusconi në ambjen
Berlusconi telefonon Inzaghin dhe mohon sulmet e djeshme Presidenti i Milanit Silvio Berlusconi ka mohuar në mënyrë kategorike zërat që kanë nisur të qarkullojnë që dje. Sipas t
Milani në krizë, Berlusconi: Gjoba të papërgjegjshmëve Pas krizës të madhe të rezultateve në vitin 2015, Silvio Berlusconi ka mbledhur të gjithë stafin e skuadrës të Milanit.
Berlusconi-Galliani, drekë merkatoje në Milanello Drekë merkatoje në Milanello mes Silvio Berlusconit dhe Adriano Gallianit. Sipas asaj që shkruan "Milannews", presidenti
Berlusconi si një ultras i vërtetë: Hip hip hurrah! (VIDEO) Momente gazmore në "Milanello" gjatë vizitës së Silvio Berlusconit. Presidenti i Milanit, gjatë vizitës së përhershme në