999 rezultate për

berlusconi

Berlusconi 3 blerje për të bindur Ancelottin Silvio Berlusconi kërkon që Adriano Galliani të bëjë gjithçka për ta bindur ish trajnerin e Realit të Madridit. Mandzuki
Berlusconi zbulon trajnerin e ri të kuqezinjve Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka dhënë një lajm të rëndësishëm për të ardhmen e klubit të tij. Berlusconi dek
Silvio Berlusconi tashmë me Instagram Edhe Silvio Berlusconi nuk i ka shpëtuar manisë për të hapur një llogari në Instagram, e ku për një kohë të shkurtër ka
Galliani premton: Na pret një merkato e madhe Administratori i Milanit, Adriano Galliani u ka premtuar të gjithë tifozëve të Milanit se në sezonin e ardhshëm do të je
Berlusconi: Milani është nderi i Italisë Silvio Berlusconi rikthehet të flasë për të ardhmen e Milanit. Presidenti i kuqezinjve thekson edhe një herë se është në
Berlusconi: Ja pse e shes Milanin Silvio Berlusconi i dedikohet Milanit dhe flet për të ardhmen e klubit. Presidenti , natyrisht i zhgënjyer nga sezoni që
Berlusconi: Ia shes Milanit atij që e rikthen në Europë Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi ka deklaruar në një intervistë për mediat italiane se është gati të shesë klubin
Ky është super-Milani i epokës "Berlusconi" (FOTO LAJM) Në një kohë kur shumica e aksioneve të Milanit mund të përfundojnë te manjati tajlandez Bee Teacheboul tifozët kuqezinj
Milan, Berlusconi: Mund të mbaj 51% të aksioneve Orë vendimtare për të ardhmen e Milanit. Presidenti Silvio Berlusconi përfundoi takimin e radhës me tajlandezin Bee Taec
Berlusconi nuk ka vendosur ende, ja plani i Mr.Bee Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka kërkuar më shumë kohë, duke shtyrë me 24 orë përgjigjen përfundimtare ndaj o
E fundit / Ja çfarë do të ndodhë me Inzaghin Filippo Inzaghi do të vazhdojë të jetë në krye të skuadrës së Milanit. Pas shumë zërave për një largim të mundshëm pas h
Shitja e Milanit, Berlusconi vendos sot Sot mund të jetë një ditë vendimtare për Milanin. Në vilën e Berlusconit në Arcore ka qenë një natë e gjatë me takime që
Taechaubol rikthehet në Milano, sot takimi me Berlusconin Bee Taechaubol është rrugës për në Milano, siç shihet edhe në foton që manjati tajlandez ka postuar në profilin e tij në
Ja super-stadiumi i ri i Milanit (FOTO LAJM) Tashmë është zyrtare. Fondacioni "Fiera Milano" i ka dhënë miratimin e parë projektit të Barbara Berlusconit, për të ndë
Ja sa ofron Mr.Bee për Milanin 1.1 miliardë euro. Kaq ka ofruar manjati tajlandez Mister Bee për të thyer konkurrencën në garën për blerjen e aksioneve
Ja 5 miliarderët kinezë që duan Milanin (FOTO LAJM) Një tjetër grup sipërmarrësish kinezë del në skenë për të blerë pjesën më të madhe të aksioneve të Milanit. Sipas mediav
Milan, Berlusconi shet 75% të klubit te kinezët Milani i është shitur kinezëve. Lajmi raportohet nga agjensia "Askanews" që konfirmon se si vetë Silvio Berlusconi e ka
Projekti "Berlusconi": Një Milan "axurr" dhe i rinuar (FOTO LAJM) Gjurmët e para të projektit të ri "Berlusconi" datojnë prej korrikut të vitit 2009, kur padroni kuqezi thoshte "mjaft pl
Milan, Berlusconi tenton goditjen Ibrahimoviç Po, Milani po mendon rikthimin e Zlatan Ibrahimoviç me fanellën kuqezi. Dje ka patur një takim kokë më kokë mes agjentit
Motrat Berlusconi shkëlqejnë në mbrëmjen e bamirësisë (FOTO LAJM) Një event që ka sjellë bashkë dy motrat Berlusconi, Barbara dhe Eleonora. Bëhet fjalë për Annual Charity Dinner të Fonda