999 rezultate për

berlusconi

Burg biznesmenit që i siguronte vajza Berlusconit (FOTO LAJM) Gjykata e Barit në Itali ka shpallur fajtor një biznesmen, i cili akuzohej se kishte paguar prostituta për të marrë pjes
Berlusconi i zhgënjyer: Atalanta mu duk si Milani i Sacchit Në Tribunën Vip të San Sirosdje ishte i pranishëm edhe Silvio Berlusconi, i cili në përfundim të sfidës u shfaq dukshëm
Milani kërkon fitoren e katërt radhazi, një tifozë special sonte (Formacionet) Mbrëmja e sotme do të jetë e veçantë për Milanin që kërkon fitoren e radhës në kampionat ndaj një kundërshtari jo shumë
Mihajlovic: Sfidë e vështirë me Sasuolon, kam besimin e Berlusconit Sfida ndaj Sassuolos do të jetë vendimtare sa i përket fatit të trajnerit Sinisa Mihajlovic në krye të stolit të Milanit
Kur politikanët i ze gjumi në krye të detyrës (FOTO LAJM) Lodhen aq shumë duke qarë hallet e popullit sa nuk mund të ngopen as me gjumë. Kështu që nuk përtojnë të dremisin edhe n
Berlusconi i zhgënjyer, Mihajloviç në provë Zhgënjimi i radhës dhe një heshtje varri. Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi ,nuk e ka pritur aspak mirë humbjen e
Berlusconi: Më mirë me Balotellin se me Ibrahimovic Silvio Berluskoni ka mbetur i kënaqur nga fitorja e së shtunës kundër Palermos dhe lavdëron skuadrën dhe Balotellin. Ai
Ideja e Berlusconit: Mihajloviç si Ferguson Pavarësisht nisjes së vështirë të kampionatit, me dy humbje në tre ndeshje, Milani është gati ti besojë Sinisa Mihajlovi
Trump: Kam ngjashmëri me Berlusconin Teksa ka folur për fushatën e tij, Donald Trump e krahason veten me Berlusconin, ndërsa nuk ka nguruar dhe të shprehë v
Berlusconi: Dua vetëm këtë futbollist te Milani Fitorja 2-0 ndaj Perugias ka rikthyer entuziazmin në skuadrën e Milanit. Silvio Berlusconi i kënaqur me paraqitjen e sku
Berlusconi marrëveshje me Mr. Bi, e bën zv/president Më në fund, pas shumë kohësh, Berluskoni dhe biznesmeni tajlandez, Bi kanë arritur një marrëveshje. Mr. Bi do të jetë
Zlatan Ibrahimovic "i hap deren" Milanit Z latan Ibrahimovic i afrohet sërish Milanit. Sulmuesi i Paris Saint-Germain është dëshira më e madhe e presidentit të “
Ja formacioni "ItalMilan" i Berlusconit (FOTO LAJM) Berlusconi mban premtimin. Numri një i kuqezinjv pak kohë me parë pati theksuar se synonte që të ndërtonte një ekip me s
Milan, Berlusconi 5 vite burg? Të tjera telashe në shtëpinë e Milanit, por këtë herë nuk ka lidhje me merkaton. Prokuroria e Napolit ka kërkuar dënimin
Mihajlovic: Gati të rikthejmë Milanin e madh Trajneri i Milanit, Sinisa Mihajlovic ka bërë deklaratat e tij të para si trajner i kuqezinjve gjatë një takimi me spons
Milan show: Vjen Martinez, gati edhe Ibra Jackson Martinez ka zgjedhur Milanin. Lajmi konfirmohet nga vetë presidenti kuqezi Silvio Berlusconi. "Futbollisti është
Berlusconi ironizon Juven: Vetëm Milani fiton në Champions Berlusconi kërkon ta përhapë shumë në tregun aziatik markën Milan dhe për këtë arsye ka kontaktuar nga afër një këshillu
Rikthehet Mr.Bee, 1 miliard për 100%-in e Milanit Mister Bee Taechaboul është në Milano për të rinisur kontaktet me presidentin e Milanit Silvio Berlusconi dhe për të mby
Milan zgjedh trajnerin e ri Sinisa Mihajlovic edhe pse jo ende zyrtarisht mund të cilësohet si trajneri i ri i Milanit. Kuqezinjtë kanë zgjedhur ser
Berlusconi konfirmon dy lëvizje të mëdha (FOTO LAJM) Silvio Berlusconi nuk ka asnjë dyshim dhe është i sigurt se Carlo Ancelotti do të jetë trajner i ri i Milanit. Strategu