999 rezultate për

berlusconi

Berlusconi zbulon shifrën e frikshme që ka refuzuar për Donarumën Gianluigi Donnaruma është një nga ata lojtarët më të talentuar që vlen shumë, por mbi të gjitha ai ka fituar edhe zemrën
Berlusconi përgatit revolucionin: Ja kush do të largohet nga Milani Milani po përgatit ndryshime të mëdha në verë, me ose pa pronarë kinezë. Presidenti Silvio Berluskoni ka folur sërish në
Ja si i kërcënon Berlusconi lojtarët e Milanit (VIDEO) Ish presidenti i Milanit, Silvio Berluskoni ka kërcënuar futbollistët e tij gjatë një mbledhje me sponsorët që të luajnë
Berlusconi merr vendimin për fatin e Milanit Duket se më në fund Silvio Berlusconi ka marrë vendimin final për të ardhmen e Milanit. “Cavalieri” ka vendosur t’ia she
Berlusconi bindet që të shesë Milanin Berlusconi së fundmi po pranon që të hyjë në fazën finale të negociatave me kinezët për shitjen e Milanit. Pas heziti
Berlusconi i pavendosur për shitjen e Milanit Milani është në kaos të madh. Drejtuesit e Milanit, me në krye Silvio Berlusconi-n ende nuk i kanë idetë e qarta të rrug
Berlusconi shet Milanin te kinezët, marrëveshja firmoset në fundjavë Silvio Berlusconi është bindur dhe ka vendosur të shesë Milanin. Pronari i klubit kuqezi nuk ka më dyshime dhe ka pranua
Berlusconi dhe Galliani të përfshirë në skandalin "Panama Papers" Skandali i "Panama Papers" së fundmi ka zbuluar edhe disa emra të tjerë të njohur të sportit. Sigurisht se kur bëhet fja
Berlusconi: Mihajlovic qëndron nëse ... residenti i Milanit, Silvio Berlusconi është i qartë; Nëse Mihajlovic fiton Kupën e Italisë ai meriton të qëndrojë në st
Berlusconi me fanella speciale për Milanin (FOTO LAJM) Ndeshja e sotme kundër Torinos do të jetë e veçantë për Milanin pasi “djalli” do të ndryshojë fanellë. Në kuadër të f
Ja Top 11 të dashurat e Silvio Berlusconit (FOTO LAJM) Lavinia Palombini është e dashura e re e ish-kryeministrit italian dhe presidentit të Milanit, Silvio Berlusconit.
Berlusconi super-bomber, "goli" më i fundit quhet Lavinia (FOTO LAJM) Lavinia Palombini duket se është dashuria e re e ish-kryeministrit italian dhe presidentit të Milanit, Silvio Berlusconi
10 blerjet më të mira të Berlusconit te Milani (FOTO LAJM) Silvio Berlusconi ka mbushur 30 vjet në krye të klubit të Milanit. Një nga periudhat më të diskutueshme, me dashuri dhe
Mihajlovic: Synimi, t'i dhurojmë një trofe Berlusconit Sinisa Mihajlovic kërkon më shumë nga Milani i tij. Në konferencën për shtyp prag të ndeshjes së radhës ndaj Genoas, tra
Dybala do ishte i Milanit nëse Galliani s'do bënte "të zgjuarin" Paulo Dybala është bërë simboli i fitoreve të Juventusit, por golat e tij mund të ishin shënuar për një tjetër klub.
Gati dy "martesa", Lippi-Milan dhe Spalleti-Roma Marcello Lippi dhe Luciano Spalleti janë dy emrat për të cilët po flitet më shumë në mediat sportive italiane gjatë ditë
Milan, Berlusconi takon Lippin? Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, eshte takuar sot me Marcello Lippin. Pas barazimit 1-1 me Romen, tekniku kuqezi
Milan, Berlusconi "thumbon" Mihajlovicin Silvio Berlusconi i ka lëshuar një tjetër "thumb" Sinisa Mihajlovicit. Presidenti i Milanit, duke i folur djemve të komu
Berlusconi në sulm për mesfushorin belg Milani duket se nuk do të mjaftohet në merkaton e janarit me rikthimin e Boatengut. Presidenti Silvio Berlusconi ka rikt
Dikur me Ronaldinhon dhe Balotellin, sot ... (FOTO LAJM) Sara Tommasi u bë e njohur disa vite më parë teksa punonte në një televizion italian. Falë fizikut të saj , ajo bëri për