999 rezultate për

berlusconi

Flet "Berlusconi shqiptar": Nuk dua të më njohin si ish i dashuri... (FOTO & VIDEO) Fatmir Hysnebelliu, djali i vetëm i biznesmenit Irfan Hysenbelliu ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit pasi u b
Berlusconi kërcënon kinezët: Sillni paratë, ose do e mbaj vetë Milanin Dita e nesërm mars duhej të shënonte shitjen përfundimtare të Milanit te kinezët, por me shumë mundësi do të ketë një tj
Ja veprimi i veçantë i Berlusconit për të ndihmuar të prekurit nga tërmetet në Itali Silvio Berlusconi ka nxjerrë në ankand, në internet, një drekë më atë të ardhurat e të cilës do t’i shkojnë të prekurve
Merr fund epoka Berlusconi, Milani në mars 100 % kinez Tashmë nuk ka më asnjë dyshim, duke filluar nga muaj mars Milani do të jetë 100% kinez. Në këtë mënyrë do të marrë fund
Berlusconi, presidenti më i suksesshëm me 29 trofe në 30 vite Silvio Berlusconi e ka mbyllur në mënyrën më të mirë aventurën e tij shumë të gjatë dhe të paharrueshme në drejtimin e M
Berlusconi: Duhet të ndryshojmë të gjithë gjyqtarët që të ndalim Juven Silvio Berlusconi ndez duelin e Superkupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit, ka folur presidenti i Milanit Silvio B
Referendumi/ Berlusconi i bindur në fitoren e Renzit Italianët do të votojnë në 4 dhjetor nëse Matteo Renzi do vazhdojë akoma të qeverisë vendin apo jo. I ftuar në një pr
Berlusconi befason: Jam gati të rimarr Milanin Silvio Berlusconi mund të rimarrë sërish pronësinë e Milanit. Nëse marrëveshja me grupin kinez nuk mbyllet deri në datën
Berlusconi qëndron president i Milanit, por me një kusht Silvio Berlusconi ka konfirmuar shitjen e Milanit, që sipas tij do të bëhet më 13 dhjetor. Në një deklaratë për mediat p
“Derbi i fundit?”, ja si përgjigjet Berlusconi Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka mbërritur në San Siro për të ndjekur nga shkallët e stadiumit ndeshjen mes M
Montella zbulon 11-shen e ëndrrave të Berlusconit Trajneri i Milanit Montella ka folur në prag të ndeshjes së radhës ndaj Genoas nesër në mbrëmje teksa ka evidentuar se e
Ja kujt ia dedikon golin heroi i Milanit (VIDEO) Manuel Locatelli ka thënë se ndihet tejet i lumtur për golin që shënoi në derbi ndaj Juventusit, gol që ia siguroi tri p
Berluskoni braktis seancën, shkon për kontroll zemre në SHBA Ish-kryeministri italian, Silvio Berluskoni ka braktisur seancën dëgjimore, pasi është nisur drejt Shteteve të Bashkuara
10 blerjet më të mira të epokës Berlusconi te Milani (FOTO LAJM) Në ditën që Silvio Berlusconi do të fikë 80 qirinj për përvjetorin e lindjes, presidenti kuqezi do të lërë pas 30 vjet n
Berlusconi: Ja pse e shita Milanin Silvio Berluskoni ka folur për herë të parë që pas zyrtarizimit të shitjes së Milanit te një grup i fuqishëm kinez. D
Berlusconi më në fund “divorcohet” nga Milani Pas 30 vitesh në krye, Silvio Berlusconi më në fund ka shitur Milanin Mediat italiane flasin për një marrëveshje të a
Karikatura e ditës/ Milani në duart e kinezëve Një ditë më parë, Berlusconi ka bërë një deklaratë e cila ishte lajm i ditës, pasi Milani tashmë ndodhet në duart e një
Berlusconi dorëzon Milanin në duart e kinezëve Silvio Berlusconi ka zyrtarizuar se klubi i Milanit ndodhet në duart e një grupi të fuqishëm kinez, i cili per dy vite p
Berlusconi del me sukses nga operacioni Mediat italiane kanë raportuar sot se Berlusconi ka zëvendësuar me sukses valvulën e aortës. Sikundër ishte paralajmërua
Berlusconi në duart e mjekëve Berlusconi pritet që nesër të kryejë një operacion që do zgjasë plotë 4-orë. Mediat e huaja kanë bërë me dije se pritet