999 rezultate për

berlusconi

Berlusconi këshillon drejtuesit e Milanit: Po gaboni që smë dëgjoni Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi nuk ështëi kënaqurme stilin e lojës që popërdorklubi kuqezi. Silvio thotë se
Milanit i fillojnë halet e mëdha, shitja e klubit hetohet për pastrim parash Sipas gazetave italiane La Stampa dhe Secolo XIX, Silvio Berlusconi po hetohet për pastrim parash në shitjen e Milanit t
Berlusconi ndjen dhimbje barku kur shikon Milanin duke luajtur Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, vazhdon të jetë i dashuruar me Milanin e tij, por në të njëjtën kohë ai gji
Berlusconi këshillon Gattuson për formacionin Silvio Berlusconi është rikthyer të flasë për Milanin, teksa këtë herë i është kërkuar një mendim për emërimin e Gattuso
Ish kryeminstri italian Silvio Berluskoni, është vënë sërisht nën hetim Gjykata e Sienës ka pranuar kërkesën e Prokurorisë së Milanos për nisjen e një procesi hetimor ndaj ish-kryeministrit it
Berlusconi uron Gattuson për emërimin e tij si trajner i Milanit Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berluskoni ka përshëndetur ndryshimet që ndodhen orët e fundit në stolin kuqezi. 81-vje
Rikthehet Berlusconi: Do të jem në fushë si sulmues ose trajner “Në zgjedhjet politike do të jem”. Silvio Berlusconi sqaron menjëherë atë që i kërkohet të dihet më së shumti në lidhje
Berlusconi kritikon Venturën dhe sugjeron trajnerin e duhur për Kombëtaren italiane Silvio Berlusconi është rikthyer të flasë për futbollin, teksa këtë herë ka dhënë mendimin e tij për në lidhje me zhvill
Berlusconi flet për eleminimin e Italisë nga Kupa e Botës Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi ka reaguar më në fund pas dështimit të Kombëtares së Italisë që të kualifiko
Berlusconi rikthehet në politikën italiane Silvio Berlusconi është rikthyer në moshën 81 vjeçare, në politikën italiane. Berlusconi, gjithsesi nuk mund të garo
Berluskoni tallet me "ndjenja" e milanistëve: Do e blej sërish Milanin Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka bërë shaka se ndoshta ai mund ta blejë sërish klubni Rossoner, teksa Mediase
Berlusconi shfaqet në publik dhe çudit me këtë fytyrë (FOTO LAJM) Silvio Berlusconi është shfaqur në publik sëfundmi, ndërsa nuk kanë munguar komentet mbi fytyrën e tij të lodhur dhe të
Milanistët do mund të kenë kujtime në duar, për të mos e harruar kurrë Berlusconin Tifozët e Milanit do të kenë një libër që tregon shitjen e Milanit, nga Silvio Berluskoni për kinezët. Sot në ora 10
Juve-Real, Berlusconi zbulon për kë bën tifo në finale Këtë të shtunë do të luhet finalja e madhe e Ligës së Kampionëve mes Juventusit dhe Real Madridit. Në këtë duel Silvio B
Përplasi kokën, Berlusconi dërgohet me urgjencë në spital Një incident i ka ndodhur në shtëpinë e tij në Portofino ish-presidentit të Milanit dhe ish-kryeministrit të Italisë, Si
Silvio Berlusconi shtrohet urgjent në spital Silvio Berlusconi është shtruar me urgjencë në spital mëngjesin e sotëm pas një incidenti që i ndodhi në shtëpinë e tij.
Berlusconi: Largohem me dhimbje, do mbetem fansi numër një Gjatë ditës së sotme është konfirmuar shitja e Milanit te kinezët, duke i dhënë fund aventurës prej 3 dekadash të Berlus
29 trofe në 31 vite me Milanin, Berlusconi histori suksesi Silvio Berlusconi nga sot nuk është më president i kuqezinjve, por ai mund të konsderohet si një ndër presidentët më të
Epoka e artë e Berclusconit, ja 10 blerjet më të suksesshme (FOTO) Silvio Berlusconi, presidenti më i suksesshëm i historisë së futbollit i ka dhënë lamtumirë sot Milanit. Një personalite
Berlusconi sqaron: Ja pse ende se kam shitur Milanin Silvio Berlusconi mundohet të qetësojë tifozët e Milanit, për zvarritjet e panumërta të bisedimeve për shitjen e klubit