999 rezultate për

berishes

Atalanta e Etrit Berishës ndal Milanin në sekondat e fundit të ndeshjes (VIDEO) Milani ka barazuar me shifrat 1-1 me Atalantan dhe kualifikimin direkt në fazën e grupeve në Europa League duhet ta kërk
Fundi i Sali Berishës? 16 akuzat "bombë" që do shpërthejë Izet Haxhia Mbrëmjen e kaluar në Shqipëri ka ardhur Izet Haxhia, ish-truproja e Sali Berishës dhe i akuzuari për vrasjen e Azem Hajd
Mbërrin në Shqipëri Izet Haxhia, aeroporti i Rinasit blindohet nga policia Ish-truproja i Berishës ka mbërritur në Rinas vetëm pak minuta më parë. Izet Haxhia kishte disa ditë që po pritej të
Përplasje e fortë mes Ramës dhe Berishës, në luftë për audiencë Duket se sot në televizionet shqiptare do të ketë një përplasje të fortë. Kryeministri Edi Rama do të rikthehet në em
Grabitën me armë dosjet sekrete, akuzat e rënda të Berishës Grabitja e postës së Prokurorisë së Durrësit ka shkaktuar jo pak diskutime në Shqipëri dhe mes politikanëve. Mes tyre
Rama përgadit fundin e Berishës? Kërkon me urgjencë Haxhian në Shqipëri Në Ambasadën e Shqipërisë në Ankara ka mbërritur shkresa e Ministrisë së Drejtësisë ku kërkohet ekstradimi i Izet Haxhis
Merr jetë ëndrra e Interit për Champions, Lazio ndalet nga Atalanta e Berishës (VIDEO) Strakosha dhe Berisha e kanë ndalur përballjen e tyre me nga një gol të pësuar në përballjen e sotme. Fituesi është
Balla i përgjigjet Berishës: Je një plak i çmendur Pas akuzave të Berishës së Balla e kishte aksidentuar personin pranë të cilit dukej në fotografitë e publikuara, ka reag
Gruaja e Shkëlzen Berishës shpërthen kundër Veliajt: Erion mjaft! Gruaja bukuroshe e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani duket se ka vendosur që ti kthehet kundër Erion Veliajt, kryetarit
Denoncimi i Berishës për të miturin e përdhunuar, përgjigjet policia Ish kryeministri Sali Berisha në rrjetin e tij social Facebook denoncoi sot se një i mitur vetëm 6 vjec ishte përdhunua
EKSKLUZIVE/ Flet kuksiani që "tundi" dje PD-në: Kush sabotoi protestën e Kalimashit dhe përse iu drejtova Berishës Fjalimi i tij anti-sistem në Kuvendin e Partisë Demokratike ishte "hit" i javës në rrjetët sociale. Ibsen Elezi, ish
Ish-truproja e Berishës dorëzohet në polici Ish-truproja e Sali Berishës është vetëdorëzuar në policinë turke. Këtë vendim të rëndësishëm e ka lajmëruar ai nëpërmje
Berisha kopjon golin me roveshatë të Ronaldos dhe dërgon ekipin e tij në gjysmëfinale (VIDEO) Një gol i Besart Berishës në minutën e 89'-të të çerekfinales me Melburne Victory dhe Adelaides, bëri që ekipi i shqipta
Nard Ndoka plas "bombën" në PD: Epoka e Berishës ka mbaruar! Nard Ndoka, kreu i Partisë Demokristiane ka dalë si kurrë më parë hapur pro Bashës dhe "kundër" ish-kryeministrit Sali B
Fundi i Berishës në PD? Basha bën lëvizjet e papritura brenda partisë Pak ditë më parë në mbledhjen e PD-së u miratua statusi i ri i Partisë Demokratike. Mes mungesash të rëndësishme dhe
Basha i bën "gjëmën" Berishës, i përjashton dhëndrin dhe Flamur Nokën Ditën e djeshme u bë e ditur se ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli u kthye në kryesinë e Partisë Demokratike. Por
Deklarata e Berishës: Gulf i përket Olsi Ramës Ish-kryeministri Sali Berisha përsa i përket cështjes së kompanisë së naftës "Gulf" ka publikuar denoncimin e një qyteta
Denoncimi i Berishës: Ose në takimet e kryeministrit, ose ik nga puna Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar vetëm pak minuta më parë, faktin se në një takim të ardhshëm të PS, punonjësi
Sot blogere luksi, nusja e Berishës paska qenë dikur këngëtare (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri. Prej shumë vitesh ajo ka pushtuar revistat e modës
Armina Mevlani del jashtë çdo parashikimi: A do t'ja lante këmbët Berishës? A do t'ia lante këmbët Berishës si nuse që është? Armina Mevlani e ftuar në "Kurthin e Piter Panit", ka rrëfyer për h