999 rezultate për

berishes

Balla i përgjigjet ashpër Bashës: Gojë-përdalë, boll u fshehe pas Berishës Taulant Balla ka reaguar pak pasi Basha deklaroi se Gjykata e Krimeve të Rënda shpalli moskompetencë në lidhje me padinë
Tatuazh fytyrën e Berishës e miliona lule Luanës, çmenduritë e fansave për VIP-at Ditëve të sotme, për shkak të rrjeteve sociale, fansat e VIP-ave bien edhe më shumë në sy. Ama edhe cmendurirat e tyr
Versioni tronditës: E vranë, me kë ishte në makinë shoferi i Xhafajt Ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në makinën e Gardës së Republikës u gjet pa jetë trupi i Shkëlzen Qordjas, sho
Del momenti kur Lladrovci i thotë Vehbi Berishës " të ngrehi zhag" (VIDEO) Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, është përfshirë përsëri në një debat të nxehtë në një nga mbledhjet e A
“Ndejti vetëm 3 orë krah Berishës”, koha kur Rama ishte me PD-në Kryeministri Edi Rama, njëkohësisht është tashmë edhe kryetar i Partisë Socialiste që prej vitit 2005. Rama në fillim
1 milion euro për të vrarë Haxhian, reagon djali i Berishës Izet Haxhia ditën e sotme është është përballur në gjyq me akuzat ndaj tij për çështjen Hajdari. Këtë seancë, Haxhia
Thirrja e fortë e Berishës: O sot, o kurrë të përmbysim Ramën! Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një thirrje të fortë lajmëve se në Shqipëri do të ngrihet një kamp që do të presë
Gjykata Kushtetuese vërteton dënimin me burg të Albert Berishës Gjykata Kushtetuese ka vendosur në lidhje me ankesën e Albert Berishës, të dënuar me 3 vjet e 6 muaj për “organizim dhe
Kërcënon Haxhia: Ato që do them unë do t'i djegin Berishës "Nga viti 1990 deri në 1998 jam dëshmitar i shumë ngjarjeve kriminale të cilat mund t’i djegin Berishës." Kështu ka d
Lajme false për transferimin e Ertrit Berishës tek Sampdoria, e ngatarruan me Valonin Gafa e shekullit të XIX. Kështu është cilësuar nxjerrja e lajmit nga e përditshmja “Genoese”, e cila raportoi se portier
“Radarët fiken për llogari të trafikantëve”, Ndreu i përgjigjet Berishës Me anë të një statusi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar "fikjen e radarëve për llogari të trafikan
Gjimshiti mbetet përsëri në Serie A, i bashkohet Etrit Berishës Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Berat Gjimshiti është rikthyer te Atalanta, pas një sezoni personal mjaft pozitiv, tek
Linda Rama i jep dorën "Sali Berishës" LIVE Linda Rama ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme “Në kurthin e Piter Pan”, ku fëmijët e vegjël i kanë treguar dëshirat e tyre
Rikthimi i Izet Haxhisë, këto janë dy deklaratat e forta të Berishës ndaj Haklajve Rikthimi i Izet Haxhisë në Shqipëri dhe kërkesa për rihapje të dosjes Hajdari pritet të trondisë sërish klasën politike
Shikoni reagimin e çmendur të Ertrit Berishës pas golit të katërt (VIDEO) Pas golit të katërt të Ukrainës, të shënuar nga Konoplyanka në minutën e fundit të sfidës, “nervat” nuk e kanë mbajtur m
Pësoi katër gola, por shikoni super pritjen e Berishës (VIDEO) Ndonëse pësoi katër gola, Berisha ka bërë një pritje fantastike në minutën e 83 të takimit kundër Ukrainës. Berisha k
Po përgjojnë Bashën dhe familjen e tij? Berisha tregon emrat Ditën e sotme në media, u fol se familja e kreut të opozitës Lulzim Basha është duke u mbajtur nën survejim nga policia,
Këto fishekzjarre Berishës i duken si festë për Saimir Tahirin (VIDEO) Lideri shpirtëror i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka postuar një video me fishekzjarre në profilin e Facebook-ut duk
Akuza e Berishës: Jo vetëm në Itali, Agron Xhafaj është dënuar edhe në një shtet tjetër Ish-kryeministri Sali Berisha, ka akuzuar sërish mbrëmjen e sotme vëllain e ministrit Xhafaj, Agron Xhafajn se ai nuk ës
Kritikoi princeshën, Armina tregon për fustanet e saj të dasmës Armina mevlani është një nga blogeret më të përfolura në Shqipëri, për shkak edhe të lidhjes së saj me Shkëlzen Berishës