999 rezultate për

berishes

"I ke duart me gjak", plas keq në Kuvend mes Lleshajt dhe Berishës (VIDEO) Një debat i ashpër ka plasur ditën e sotme në Kuvend, pas fjalës së Berishës i cili hodhi akuza në drejtim të policisë p
"S'do gjeni vrimë ku të futeni", çfarë paralajmëron babai i Stresit për Berishën Sali Lushaj, ish-truproja e Sali Berishës apo i njohur ndryshe edhe si babai i reperit, Stresi, ditën e sotme ka bërë nj
Rama shpërthen ndaj Berishës: Kufomë politike, ka hyrë në shtëpinë time Nisur nga shqetësimi i një studenteje për gjuhën e përdorur në debatin me Sali Berishën sot në seancën plenare të Kuvend
Ambasada amerikane përgjigjet nëse i është refuzuar viza Sali Berishës “Sali, ta qaj hallin me mesazhin që ke marrë!” Kryeministri Edi Rama 10 ditë pas deklaratës ka sqaruar se cili eshte
Armina Mevlani nxjerr një pikturë nudo dhe flet për seksin (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale . Ajo shpesh përflitet për jetën e saj të kusht
Dënohet për shpifje ndaj Shkëlzen Berishës ish-juristi i CEZ (FOTO LAJM) Pas vendimit për të dënuar kreun e PD-së, Lulzim Bashën për shpifje ndaj Taulant Ballës, gjykata ka dhënë një tjetër dën
Emërohet në krye të SHÇBA-së ish-drejtuesi në kohën e Berishës Muhamet Rrumbullaku është drejtori i ri i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme. R
Sali Berishës e bën të pamundur rikthimin e PD-së në pushtet? Si u përgjigj Grida Teksa ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë”, Grida Duma i është përgjigjur “Pyetjes që vret”.
E rrahën dhe e mbyllën në banjo? Ahmetaj i përgjigjet Berishës me foto "live" Gjatë ditës së djeshme ish-kryeministri Sali Berisha publikoi mesazhin e një qytetari ku thuhej se Arben Ahmetaj ishte d
Balili kundër Metës, Haxhija kundër Berishës : Si po pozicionohet Rama për betejën finale Dorëzimi i Klement Balilit, i cilësuar shpesh si "Eskobari i Ballkanit" erdhi surprizë për shumëkënd në Tiranë apo gjetk
Nga një vajzë e thjeshtë në një rebele, ndryshimi drastik i supermbesës së Berishës Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Ç'kërkonte në Bashki ish-këshilltarja e Berishës, fotoja e saj theu rrjetin (FOTO LAJM) Një foto e ish-këshilltares së Sali Berishës, Zana Guxholli, në krah të Erion Veliajt, ka bërë xhiron e rrjetit në 24-or
Juventusi kalon në epërsi falë autogolit të Berat Gjimshitit (VIDEO) Juventusi ka kaluar në epërsi ndaj Atalantës në ndeshjen që po zhvillohet në Bergamo. Në fakt ishte mbrojtësi kombët
Me gjysmën e flokëve të rruara, si duket supermbesa e Berishës (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Socialistët kërkojnë dënimin e Berishës (FOTO LAJM) Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste i ka dërguar një letër kryeparlamentarit Gramoz Ruçi dhe Byrosë së Kuvendit përja
"Votoni vetingun ose do ju zhdukim si minj", fjalët e Berishës ndërpresin seancën Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i ka bërë thirrje Partisë Demokratike të distancohet
Lazio e Berishës mposhtet në shtëpi ndaj Frankfurtit Lazio e Valon Berisha, Strakosha dhe Riza Durmishi ka luajtur sonte një ndeshje për statistika me Eintracht Frankfurtin,
Dino Zoff tregon dallimin mes Berishës dhe Strakoshës Portieri i kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha, është vënë në qendër të kritkave pas gabimit të tij në ndeshjen ndaj
Hysaj fiton derbin ndaj Berishës, Napoli rikthehet te fitorja (VIDEO) Napoli arriti të dalë me 3 pikë nga transferta e vështirë e Bergamos përballë Atalantës duke i mposhtur 2-1. Skuadr
Lazio e Berishës mposhtet në transfertë nga Apollon (VIDEO) Lazio ka marrë një humbje shokuese sonte ndaj Apollon me rezultatin 2-0 në ia ka shuar vetës shpresat për vendin e parë