999 rezultate për

berishes

Mesazhi i koduar që Thaçi i çoi Berishës përmes një reagimi publik (FOTO LAJM) Hashim Thaçi i është përgjigjur akuzave të ish-kryeministrit Berisha për lidhjet e tij me Serbinë dhe ndihmën që po i je
Spiropali xhelozohet nga intimiteti i letrave Rama-Basha dhe i dërgon mesazh Berishës (VIDEO) Elisa Spiropali i ka çuar një mesazh sot ish-kryeministrit Berisha pas deklaratës së opozita nuk do të lejojë zhvillimin
Gazetari kosovar komenton sharjet e Berishës dhe Thaçit Për përlasjen e vazhdueshme virtuale mes Hashim Thaçit e Sali Berishës, mendim ka edhe gazetari Adriatik Kelmendi. Ke
Paralajmërimi i frikshëm i Sali Berishës për protestën e të shtunës Sali Berisha thotë se opozita e do marrëveshjen, por sipas tij nuk ka dialog me Ramën kryeministër. Nëse nuk realizohet
Haradinaj: Ju tregoj çfarë i tha xhaxhai Sali Berishës për Kosovën Kryeministri Ramush Haradinaj ka komentuar në emisionin “Pressing” në T7 në Kosovë përplasjet e ashpra mes Presidentin H
Topi rrëfen si ia qëlluan me raketa helikopterin në Irak: Rama i ka dhënë Berishës copa pushteti Libri i ish-Presidentit vazhdon të ngjallë sërish debat e kërshëri qe prej javës së shkuar kur doli në qarkullim. Pje
Djali i Berishës me status Facebook-u sulmon ndërkombëtarët Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha me anë të një reagimi në rrjetet sociale ka bërë një reagim të
Balla: Basha e Kryemadhi janë nën urdhrat e Berishës Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla tha se protesta e të shtunës solli incidente që i bëjnë dëm Shqipërisë.
Topi zbardh takimin sekret me Bashën dhe porosinë: Kujdes letrat se kjo punë s'do shkojë mirë Ish-Presidenti Bamir Topi ka zbardhur detaje të pathëna nga demonstrata e e 21 janarit ku mbetën katër të vrarë dhe dhje
Zbardhet darka e fshehtë e Sali Berishës me Fatos Nanon Negociatat traumatike për Presidentin e Republikës rrëfehen me detaje nga ish-kreu i shtetit Bamir Topi në librin e tij
Ish-bashkëpunëtori i Thaçit reagon ashpër ndaj Sali Berishës Në një debat televiziv, ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka akuzuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin, se
Paralajmërimi i frikshëm i Berishës: Do të shkojmë drejt përplasjes Gjatë intervistës për emisionin 360 Gradë, ish-kryeministri Sali deklaroi se, beteja e opozitës do të shkojë në përplasj
"Fusha e male po rënkojnë", motra e Haklajve shpërthen ndaj Berishës Zylfie Haklaj motra e vëllezërve Haklaj të vrarë ndër vite në tranzicionin e Shqipërisë apo siç njihet ndryshe si 'shota
Habit Taulant Balla: Partia "Bindja Demokratike" lojë e Berishës? Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, ka bërë thirrje për fillimin e punimeve për Komisionin e Posaçëm të Refo
Qytetari dixhital i Berishës nxjerr informacione top-sekret, disa shtete të tjera vendosin vizat Ish-kryeministri Berisha, tha se përveç Holandës ka edhe vende të tjera të cilat po konsiderojnë rikthimin e vendosjes s
Berisha publikon foton e bimëve të hashashit në Nikël (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka publikuar një foto ku shihen qartë një parcelë e vogë
Rezarta Shkurta shpërthen ndaj Berishës: I ke hequr kallot Enver Hoxhës, djali yt ka vrarë qindra fëmijë Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë mbrëmjes së djeshme ka publikuar një foto të nipit të diktatorit Enver Hoxhës, Ermal
Atalanta e Berishës dhe Gjimshitit ëndërron zonën Champions Gabimet e shumta të dy skuadrave milaneze kanë komplikuar ndjeshëm gjithë llogaritë e kampionatit italian për zonën Cham
U mbyllën pikat e basteve, Berisha tregon si lulëzon llotoja online Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet mesazheve të qytetarit dixhital, ka denoncuar në rrjetet sociale një formë të re
Momenti kur Shyhrete Berishës pas lufte nuk i lejohet të futet në shtëpinë e saj (VIDEO) Pas vendimit të Gjykatës Themelore të Prizrenit që Shyhrete Berishës i takon gjysma e shtëpisë dhe e njeh si pronare leg